Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie šuns kirpimą

QUOTE(motoraika @ 2011 01 31, 11:58)
žiūrint kokio dydžio reikia, o šiaip
skambinau šiuo skelbimu, sakė turi 250lt , Vilniui  ax.gif
http://www.skelbikas...las-650259.html

Jeigu tikrai tokia kaina, tai ieškantys tik griebkit, pigiau niekur nebus. schmoll.gif Standartinio dydžio su ratukais kainos parodose prasideda nuo 350 lt.
Atsakyti
mano tolimuose planuose (2metai iki to) atsidaryti sunu kirpykla ir dresuros mokykla vilniuje. pradejau vaikscioti i kursus londone. butu norinciu bendradarbiauti - mielai prasom kreiptis smile.gif
pirma reikia ismokti pagrindu, tada bandysim po truputi reklamuotis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Wejuske @ 2011 02 04, 19:15)
mano tolimuose planuose (2metai iki to) atsidaryti sunu kirpykla ir dresuros mokykla vilniuje. pradejau vaikscioti i kursus londone. butu norinciu bendradarbiauti - mielai prasom kreiptis smile.gif
pirma reikia ismokti pagrindu, tada bandysim po truputi reklamuotis smile.gif

O man šiaip smalsu pasidarė blush2.gif Dresūros ir kirpimo paslaugas pati teiktumėte? Kirpimą dar suprantu, o kaip su dresūra? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kedra @ 2011 02 04, 18:25)
O man šiaip smalsu pasidarė blush2.gif Dresūros ir kirpimo paslaugas pati teiktumėte? Kirpimą dar suprantu, o kaip su dresūra? smile.gif

kirpima mokytusi mano sesuo, as prie dresuros linkstu smile.gif db su viena dresuotoja dirbu, ir paskui ruosiuosi i kolegija eiti smile.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Gal galite pasakytinuo kokio amžiaus jau galima triminguoti Erdelterjerus g.gif
Atsakyti
sveiki,mes irgi norejome pasiklaust,gal zinot kur Klaipedoj gerai ir ne kosminemis kainomis kerpa sunelius?butent domina kad graziai apkirptu kokerspanieli,ir kazi nuo kokio amziaus jau galima vest i kirpykla,nes kiek zinau da kai maziukas neverta,nes po to kaili keicia....mes tesam 3,5menesiuku,bet jau labai kudloti.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Wejuske @ 2011 02 04, 19:15)
mano tolimuose planuose (2metai iki to) atsidaryti sunu kirpykla ir dresuros mokykla vilniuje. pradejau vaikscioti i kursus londone. butu norinciu bendradarbiauti - mielai prasom kreiptis smile.gif
pirma reikia ismokti pagrindu, tada bandysim po truputi reklamuotis smile.gif


Ech, gaila kad per toli gyvenu ....Norėčiau sudaryti kolektyvą... Kerpu ir triminguoju jau keturis metus. Pastovių klientų nemežai turiu. Ir parodoms triminguojamus ir kerpamus paruošiu (Juoduosius Rusų terjerus, westukus, cvergus). Ir su pikčiurnomis susitvarkau ir šeimininkus pamokinu, kaip suvaldyti neklaužadas (jokio mušimo, jokio pakelto tono ...). Ir visi jie man mieli smile.gif . Prieš kirpimą niekada nenaudoju sau makiažo - vis vien nulaižytas būna biggrin.gif

O dėl mokslo, visiems galiu pasakyti - praktika, praktika ir dar kartą praktika. Kursai duoda tik pradžiamokslį (pati važiavau į Latviją, pas kirpėją, kuri Amerikoje gavusi apdovanojumų). Ir spėkit, kokius namų darbus ji man uždavė? biggrin.gif - ogi pirmiausiai pasiėmus buitines žirkles prie namo veją kirpti, neatitraukiant riešo, kad ranka lygiai pažeme eitų g.gif , po to žiūrint į kažkokios veislės nuotrauką, piešti tą šunį ir t.t.
ir kadangi namuose yta 4 Rusų Juodieji terjerai, Westukas, draugė turi Cvergšnaucerį, sūnus Jorkšyro terjerą, tai praktinės medžiagos parodiniam ir naminiam kirpimui - per akis. Kas norit patarimų, schemų - mielai pasidalinsiu.
Būsiu kovo mėn CACIBe Vilniuje. Išstatinėsiu savo vados 5 juoduliukus ir westukę.
Papildyta:
QUOTE(Smandi @ 2010 08 05, 16:06)
o kam jums jį pešti? Į parodas norit?? jei tik namuose gyvena - kirpkit su mašinėle wink.gif net kai kurie veisėjai po karjeros westus kerpa su mašinėle.  Mažiau šunims streso. Grožiui įtakos galima sakyti neturi wink.gif


Nesutinku schmoll.gif . Prie ko čia parodos??? Mašinele nuimtas palukas pasidaro minkštas, atauga per tris avaites, pasidaro garbanotas. Šėrimosi sezonu tas poplaukis byra. Tikro, šiurkštaus plauko nelieka.
Taisyklingai tvarkant westuką, kirpėjos paslaugų prireiks 3, na maksimum 4 kartus į metus.
Ir streso jokio nėra - viskas priklauso nuo kirpėjos požiūrio į šunį.

O westukui pirmas pešimas jau yra daromas 3, na maksimum 4 mėnesių. Tada vaikiškas poplaukis tiesiog savaime lieka pirštuose.

Kiekvienas šeimininkas gali pats trimingo peiliuku (tik jį nusipirkus reika atšipinti) vis kartą į savaitę perbraugti per kailį ir išimti poplaukį. O kirpėjos paslaugų reikės kokius 3-4 kartus į metus - taisyklingai pagal linijas nupešti peraugusį šiurkštų kailį.
Atsakyti
Laba diena tik pamaciau sita tema iskarto uzejau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Tai va noreciau paklausti gal kas gali man pasakyti pacia geriausia kirpykla Vilniuje ir gal zinot kiek kainuos nes pati noriu pagrazinti Airiu vilkogaudi biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tazerina @ 2011 03 05, 15:59)
Taisyklingai tvarkant westuką, kirpėjos paslaugų prireiks 3, na maksimum 4 kartus į metus.


Ech, kaip gerai taip būtų. Nesuprantu kodėl mums praėjus porai savaičių po kirpimo- trimingavimo šuo vėl visas apžėlęs kaip meška ir kaip nepeštas būna doh.gif Ar čia blogai kirpėja sutvarko ar čia jam labiau nei visiems kitiems plaukai auga g.gif
Atsakyti
QUOTE(Wejuske @ 2011 02 05, 02:31)
kirpima mokytusi mano sesuo, as prie dresuros linkstu smile.gif db su viena dresuotoja dirbu, ir paskui ruosiuosi i kolegija eiti smile.gif


Labai idomu pasidare, o kokia cia kolegija dresuotojus ruosia? Pirma karta girdziu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juruliutuke @ 2011 03 23, 13:34)
Labai idomu pasidare, o kokia cia kolegija dresuotojus ruosia? Pirma karta girdziu smile.gif

Todel pirma karta girdite, kad Lietuvoje tokiu nera, o visam likusiam pasaulyje yra normalios mokyklos tam, kur rengia neregiu sunu dresuotojus, policijos sunu ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(juruliutuke @ 2011 03 23, 12:34)
Labai idomu pasidare, o kokia cia kolegija dresuotojus ruosia? Pirma karta girdziu smile.gif


viskas anglijoje smile.gif yra net bakalauro issilavinimas smile.gif
Atsakyti