Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos

Nenustebčiau, jei sutraktuotų, kad pasirinkus 70 ir 40 variantą, tos sumos būtų paskaičiuotos ne nuo atlyginimo, o nuo 2500...
Atsakyti
QUOTE(samelka @ 2010 06 16, 16:07)
O būsimasis tėtis (šiuo metu - aš taip pat) moka paskolą už butą, mokesčius už butą, automobilio remontą ir kurą, maistą. Nes tas būsimasis tėtis, deja, irgi ne fontanus šiais laikais uždirba, jo atlygis tik kiek didesnis už mano...

O ko atsisakyti dėl vaikelio, kai, atrodo, jau daugiau nebėra kur? Automobilio (17 m. amžiaus)? Ir palikti ligotą uošvienę nelankomą už šimto kilometrų (mano vyras vienturtis)? Keisti butą į mažesnį? Maisto, kai ir taip kiekvieną dieną stulbinu savo "kulinariniais" sugebėjimais iš š... obelnyką išvirti?

Džiaugiuosi dėl tų, kurios dar turi ko atsisakyti. O aš pati paniškai bijau ateities, nes jau nebeturim ko daugiau atsisakyti... O vaikelio norisi, ir laikrodis jau tiksi...

Na nepykit ir neįsižeiskit dėl mano nuomonės (aš su vyru dar tik rezgu planus apie vaikelį, tad situacija mūsų panaši ta prasme, kad gausim jau stipriai sumažintas išmokas), tačiau dėl to, kad Jums ar man, nesvarbu, gyvenime ne viskas taip klostosi kaip galėtų (o galėtų būti geriau), valdžia nekalta. Kiekvienas esame savo gyvenimo kalviai, tad tik mano asmeninė (ir atitinkamai Jūsų) problema, kad nesugebėjome susikurti kažko geriau, kad nereikėtų savęs klausti "Ko dar galiu atsisakyti?" ir už visas pasaulio bėdas būtų atsakingas Kubilius, Šimonytė ar dar kas. Atsiprašau už OT, bet negaliu nepasisakyt, juolab, kad turbūt daugelis taip kaltę už savo bėdas verčiančių valdžiai, per rinkimus randa daug svarbesnių užsiėmimų. Ne Jums asmeniškai tai taikau, tiesiog, daug mūsų tarpe tokių, "verkiančių", bet nesistengiančių kažką pačiam padaryt savo ir savo vaikelio labui, kad nereikėtų bijoti atims ar ne, sumažins ar padidins. Taip, pati domiuos ir intensyviai stebiu šią temą, tačiau kaip bus, taip. Vistiek planuosim vaikelį, kitaip ir būti negali. O suksimės kaip galėsim. Bet niekada dėl savo bėdų nekaltinu kitų 4u.gif
Atsakyti
na nepykit bet kaip nekaltinti va jau treti metai kaip uzdirbu visai nebloga atlyginima ejau link to kad man ir mano vaikeliui butu tik geriau. ir ka as siandien suzinau kad bus lubos 2500 lt tai kam as stengiausi saziningai dirbau kilau karjieros laiptais mokejo darbdavis saziningai mokescius uz mane??? ar tam kad vyriausybes vyrai geresnem masinom vazinetu namus po kelis milijonus turetu??? o as pasigimdziusi antra vaikiuka ne geresnio zaislo negalesiu nupirkti nei rubelio naujo??? tai tam as dirbu saziningai tam moku mokescius kad paskui mane padetu i lentyna su darmajiedu kuris tingejo dirbti ir uzsidirbti ir laukia tik pasalpos ir alga pakilo iki 10000 tik pirmus nestumo menesius. nematau teisybes ir tikrai antro vaikelio klausimas nusikelia toli toli o gal ir visai uzsirisa. nes vaika uzauginti normaliai kad jis turetu vaikyste kainuoja kad ir kaip bebutu manau dauguma tevu skaiciuoja ne tik pirmus metelius bet kad ir ateityje dar daugiau viskas kainuos. nesaziningi istatymai kuriami skaudu buti saziningu pilieciu tokioje valstybeje. po tokiu valstybes politikavimu norisi nueiti pas darbdavi ir paprasyti kad juodais moketi pradetu tai nors zinosiu kur ir uz ka iseia pinigai o gal ir pencijai pavyks pasitaupyti nes kol pencijos sulauskiu jei jos nenukels iki 90 metu kazi ar nepasakys kad valstybei per sunku mane isleikyti kai as dabar ir kiti dirbantys islaikom valstybe...
Atsakyti
sveikos, bet cia neleicia tu kurios jau isejusios? cia tik naujai paskirtoms?
Atsakyti
Sveikutes,

Ir aš taip supratau, kad tai lies tik nuo 2011 liepos mėnesio išėjusioms VPA mamoms ax.gif
Atsakyti
yra tema diskusijos apie pašalpas, nebūtina teršti šios jei nenorite ko nors paklausti ar atsakyti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(plyta @ 2010 06 16, 18:32)
na nepykit bet kaip nekaltinti va jau treti metai kaip uzdirbu visai nebloga atlyginima ejau link to kad man ir mano vaikeliui butu tik geriau. ir ka as siandien suzinau kad bus lubos 2500 lt tai kam as stengiausi saziningai dirbau kilau karjieros laiptais mokejo darbdavis saziningai mokescius uz mane???

O tai tu grįžusi negausi tokio atlyginimo? Jei jau tikrai esi puiki darbuotoja, pati kilai karjeros laiptais ir sąžiningai gavai didelį atlyginimą, tai ir grįžus iš dekreto darbdavys mokės jį ir toliau. O išgyventi iš 2500 mamai ir vaikui jokių problemų, dauguma LT žmonių net tiek negauna, vidutinis darbo užmokestis į rankas yra 1500 lt. O vaikas per 2 metus neužauga, tad jūsų didelis atlyginimas padės jį užauginti iki 18 metų. Nors šiaip visada galvojau, kad žmonės dirba tam, kad užsidirbtų sau pinigų, o ne tam, kad gautų didelę pašalpą.
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2010 06 16, 18:34)
O tai tu grįžusi negausi tokio atlyginimo? Jei jau tikrai esi puiki darbuotoja, pati kilai karjeros laiptais ir sąžiningai gavai didelį atlyginimą, tai ir grįžus iš dekreto darbdavys mokės jį ir toliau. O išgyventi iš 2500 mamai ir vaikui jokių problemų, dauguma LT žmonių net tiek negauna, vidutinis darbo užmokestis į rankas yra 1500 lt. O vaikas per 2 metus neužauga, tad jūsų didelis atlyginimas padės jį užauginti iki 18 metų. Nors šiaip visada galvojau, kad žmonės dirba tam, kad užsidirbtų sau pinigų, o ne tam, kad gautų didelę pašalpą.


Pritariu drinks_cheers.gif . Būtina sumažinti pašalpas, o sugrąžinti "vaiko pinigus" ir juos padidinti, bei investuoti į ikimokyklinio ugdymo įstaigas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(žemė @ 2010 06 16, 19:45)
Pritariu drinks_cheers.gif . Būtina sumažinti pašalpas, o sugrąžinti "vaiko pinigus" ir juos padidinti, bei investuoti į ikimokyklinio ugdymo įstaigas mirksiukas.gif

butu nepikta jei investuotu ten kur rekia
nepykit bet as nesu altruiste ir man ne vistiek. ir nenoriu buti sulyginta su visais. ir kuo as mama prastesne kad tuos metus as negaliu gauti normalaus atlyginimo. absurdiska net kalbeti
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti