Įkraunama...
Įkraunama...

"Kuršėnų" vyniotinis ir kiti

QUOTE(Vaidosee @ 2010 04 07, 10:19)
Klausimukas;,kaip graziai suvynioti,kad neisbegtu kremas,nes as ji kol susuku,daug kremo stumiasi i prieki ir galiausiai lieka vos ne puse mases lauke  doh.gif ,gal reikia krema truputi atvesinti pries tepant ant vyniotinio  g.gif


Pries tepdama krema palaikykit saldytuve. Gal per skystas iseina. Ir kai sukat, tai nespauskit labai, lengvai susukit.
Atsakyti
Super vyniotinis. Per velykas dariau,tai visi isgyre. Ir labai paprastas pyragelis.
Atsakyti
o sakykit, šiam vyniotiniui galima naudoti mascarponės sūrį? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katanelis @ 2010 04 07, 15:49)
o sakykit, šiam vyniotiniui galima naudoti mascarponės sūrį?  4u.gif


Žinoma, kad galima, tik skaniau bus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2010 04 07, 16:00)
Žinoma, kad galima, tik skaniau bus bigsmile.gif

ačiū už padrąsinimą, nes aš kaip kvaišai to sūrio per išpardavimą užsipirkau doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katanelis: 07 balandžio 2010 - 15:09
Bet jau bus ne Kursenu vyniotinis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 04 07, 16:50)
Bet jau bus ne Kursenu vyniotinis biggrin.gif


Taip smile.gif Naudoti viska galima, ir uogiene, ir dzemu tepti, ir sokoladu, bet Kursenu vyniotinis todel ir Kursenu, kad su varske daromas smile.gif
Atsakyti
sūnaus pusmečio proga padariau vyniotinį smile.gif

user posted image

user posted image

nežinau ar galiu jį vadinti Kuešėnų, nes varškę maišiau su kondensuotu pienu ir plakta grietinėle, ne su sviestu (labai nemėgstu sviestinių pertepimų ax.gif )
Atsakyti
QUOTE(Vigilyte @ 2010 04 08, 20:12)
sūnaus pusmečio proga padariau vyniotinį  smile.gif


Užsimaniau ir aš to vyniotinio, laaabai jau skaniai atrodo rolleyes.gif
Atsakyti
labai aciu uz si recepteli aciuks.gif jau seima isgyre tai ne tas zodis ax.gif tik man sunkokai sukesi kai ir norejo luzti,gal kiek per storas gavosi ,bet labai skanus .ir kremas thumbup.gif na vienu zodziu labai skanus ,ir paruotuveje jo nebepirksiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu uz receptuka, tikrai labai skanu, dariau pagal pirmaji receptuka, tai visi kas ragavo labai isgyre, tai darau ir darau, nes vis kas nors praso padaryti. Jau tikrai jo daugiau parduotuveje nebepirksiu, o darysiu pati. thumbup.gif
Atsakyti
Labai aciu uz recepta ir aisku visoms mamytems aciu uz ivairias pastabas.As toli grazu nesu patyrusi pyragu kepeja,o ir orkaite pas mane siaip sau.Bet biskvitas iskepe nuostabus,o ir siaip viskas ciki ciki.Nei luzo,nei per krastus varvejo.

Nors as biskvita kepiau is 5 kiausiniu ir atitinkamai kitu produktu dejau.Vyras liko labai maloniai nustebes smile.gif
Atsakyti