Įkraunama...
Įkraunama...

"Kuršėnų" vyniotinis ir kiti

QUOTE(noriu zinoti @ 2010 03 27, 10:04)
Labas rytas smile.gif Merginos, kurios Kursenu vyniotiniui krema darete su varske ir plakta grietinele, kokiu santykiu siuos produktus deti? 50/ 50?

As tai is akies darau ax.gif , bet grietineles stengiuos det maziau, ir kartais net zelatinos patirpintos idedu mirksiukas.gif
Atsakyti
kursenu vyniotis super thumbup.gif mano vyras sake, kad skaniai gaminu saldumynus, bet sitas buvo nuostabiausias 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2010 03 27, 12:58)
As tai is akies darau ax.gif , bet grietineles stengiuos det maziau, ir kartais net zelatinos patirpintos idedu mirksiukas.gif


Supratau. Dekui, Davija 4u.gif Gal vertetu i grietinele standiklio ideti g.gif. Skaiciau, kad kitoms kremas skystokas gaunasi. Na pabandysiu pati, ir zinosiu.
Atsakyti
Labai aci uz receptuka)
user posted image
4u.gif
Atsakyti
Vakar ir aš dariau šį skanėstą pirmą kartą. Padas iškepė ir susisuko idealiai thumbup.gif tik va įdaras skystokas gavosi kažkodėl, nors ir dariau viską pagal receptą doh.gif Bet skonis dėl to nenukentėjo ir gavosi laabai skanus thumbup.gif o jeigu aš jį trumpam į kamerą įdėčiau, gal kiek labiau sustingtų tas įdaras? g.gif
Atsakyti
QUOTE(giedruute @ 2010 04 02, 13:43)
Vakar ir aš dariau šį skanėstą pirmą kartą. Padas iškepė ir susisuko idealiai  thumbup.gif  tik va įdaras skystokas gavosi kažkodėl, nors ir dariau viską pagal receptą  doh.gif  Bet skonis dėl to nenukentėjo ir gavosi laabai skanus  thumbup.gif  o jeigu aš jį trumpam į kamerą įdėčiau, gal kiek labiau sustingtų tas įdaras?  g.gif

as antra karta kai dariau tai is pradziu kremas irgi skystokas buvo, bet po to saldytuve kai palaikiau viskas ciki thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sweety__ @ 2010 04 02, 13:36)
as antra karta kai dariau tai is pradziu kremas irgi skystokas buvo, bet po to saldytuve kai palaikiau viskas ciki  thumbup.gif


Aš šaldytuve jau nuo vakar laikau, bet norėtūsi, kad kremas kiek labiau sustingęs būtų g.gif Bet vis tiek jis bus labai skaniai suvalgytas smile.gif
Atsakyti
Dievinu Kuršėnų vyniotinį bigsmile.gif Tik štai klausimas: ar sviestą galima būtų pakeisti mascarponės sūriu? g.gif ar bandė kas ? bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
iskepiau ir as kelis vyniotinius,vesimes i svecius smile.gif
pertepimai 250 grietineles,200 svelnios varskes ir 190 maskapones,sukrus,ir citrina 4u.gif
user posted image

user posted image

Atsakyti
aš ir padariau ketvirtadienį kuršėnų, lengvai padaromaskaip du kart du smile.gif
ir šiaip aš dėjau sviesto gal net 100g nedėjau, 200g varškės iš sūrelių vidaus vanilinio, nes tokios gaunu, ir paskystint grietinėlės. tai viskas super gavosi smile.gif skanumėlis :)aišku ir kondensuotą įdėjau
Atsakyti
Laba diena. O ar galima padaryti tik iš varškės kaip nors įdarą?
Atsakyti
Ulė .....pasaka....... nusisausiu koks grozis doh.gif bigsmile.gif
Atsakyti