Įkraunama...
Įkraunama...

"Kuršėnų" vyniotinis ir kiti

QUOTE(Mantilė @ 2011 04 20, 21:25)
Kokiu smulkintuvu plakdavai? turiu tik blenderį,ar jis  gerai išplaka baltymus?

Braun. As turejau omeny blenderi doh.gif Neisplaka jis gerai baltymu, nera ko lyginti net su paprasciausiu mikseriu. Kiek esu bandziusi kepti, nieks neiskildavo kai plakdavau blenderiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neringiux: 20 balandžio 2011 - 20:33
QUOTE(Neringiux @ 2011 04 20, 21:32)
Braun. As turejau omeny blenderi doh.gif Neisplaka jis gerai baltymu, nera ko lyginti net su paprasciausiu mikseriu. Kiek esu bandziusi kepti, nieks neiskildavo kai plakdavau blenderiu.

blenderio peilukai skirti smulkinti,o ne plakti. va kur buta sluotele tai ta skirta plakti
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2011 04 22, 14:38)
blenderio peilukai skirti smulkinti,o ne plakti. va kur buta sluotele tai  ta skirta plakti

Pas mane nera sluoteles prie blenderio, todel bandziau plakti be jos. doh.gif Geriau nei rankom biggrin.gif Bet rezultatas budavo nulinis. Uz tai nusipirkau mikseri is pigiuju, bet puikiai dirba.
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2011 04 22, 15:30)
Pas mane nera sluoteles prie blenderio, todel bandziau plakti be jos. doh.gif Geriau nei rankom biggrin.gif Bet rezultatas budavo nulinis. Uz tai nusipirkau mikseri is pigiuju, bet puikiai dirba.


Truputi ne i tema, bet apie plakima vis tiek - as su pigiu mikseriu miksinau jei ne kasdien, tai kas antra diena tikrai, ir taip kokius 6-7 metus - atlaike dideli darba ir laaaabai daug kepiniu biggrin.gif Taip kad ne brangume esme. Cia kaip uztaikysi nusipirkt. Maniskis kainavo 40 lt. Droziau negailedama, ne karto net nesugedo.
Atsakyti
sveikos, uzimaniau ir as jo, paskaicius recepta pirmame pslapyje kilo mintis, kol dar nekepu biggrin.gif

o ta mase kokio dydzio skardoje jus kepate? per visa orkaite tokioje skardoje, ar mazesneje?
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2012 02 10, 13:17)
sveikos, uzimaniau ir as jo, paskaicius recepta pirmame pslapyje kilo mintis, kol dar nekepu  biggrin.gif

o ta mase kokio dydzio skardoje jus kepate? per visa orkaite tokioje skardoje, ar mazesneje?

aš kepu standartinėje orkaitės skardoje. Jei mažesnėje kepsi, bus per storas ir gali nesusisukti, lūžinės.
Atsakyti
QUOTE(Nuska @ 2012 02 10, 11:23)
aš kepu standartinėje orkaitės skardoje. Jei mažesnėje kepsi, bus per storas ir gali nesusisukti, lūžinės.


aciu, meginsiu ir as tada kepti standartineje orkaites skardoje.
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2012 02 10, 14:42)
aciu, meginsiu ir as tada kepti standartineje orkaites skardoje.


Bandysiu ir as Kursenu vyniotini kepti.
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2012 02 10, 11:42)
aciu, meginsiu ir as tada kepti standartineje orkaites skardoje.


Iskepiau, labai patiko, tikrai kepsiu dar ne viena karta thumbup.gif labai lengvai ir greitai pasidaro thumbup.gif

tik pats biskvitas man isemus pakrito, ar galejo del to, kad tik iskepe, ji iskarto istraukiau is orkaites? buvo labai gerai iskiles, gal per staigus temperaturu svyravimas? gal reiko truputi palikt orkaiteje isjungtoje?

tesla maisiau i viena puse tik, kad gautu oro ir gerai iskiltu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 13 vasario 2012 - 23:49
QUOTE(egzotikaa @ 2012 02 14, 00:48)

tik pats biskvitas man isemus pakrito


JEI GERAI ISKEPTAS BISKVITAS,JIS NETURI PAKRISTI rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(keno @ 2012 02 14, 07:32)
JEI GERAI ISKEPTAS BISKVITAS,JIS NETURI PAKRISTI rolleyes.gif


biggrin.gif tai as ta zinau, del to ir klausiu tongue.gif klausiu kokios galejo buti mano klaidos g.gif
Atsakyti
Mano vyniotinis:
user posted image
biskvitui:
3 kiausiniai,90 g.cukraus,75 g. miltu,15 g.krakmolo,vanilino cukraus 7 g.
kremui:
varskes 130 g.,jogurto truputi,zelatinos 15 g.grietineles 200g.ir persikai
Atsakyti