Įkraunama...
Įkraunama...

"Kuršėnų" vyniotinis ir kiti


 ! 
Necituokite nuotraukų ! Visos žinutės, kuriose paliktos cituojamos nuotraukos, bus trinamos be išankstinio perspėjimo.
Atsakyti
QUOTE(Busiukas @ 2011 03 22, 14:09)
Tame pertepime kur su baltu sokoladu,nesuprantu,grietinele reikia isplakti su mikseriu ar ne?

aš į nedidelį puodą iškart supyliau grietinėlę ir gabaliukais sulaužiau šokoladą , maišydama užvirinau ir palikau per naktį , kitą dieną kai iškepiau biskvitą viską dariau pagal receptą t.y. mikseriu išplakiau grietinėlę
Atsakyti
QUOTE(linette @ 2011 03 22, 15:57)
aš į nedidelį puodą iškart supyliau grietinėlę ir gabaliukais sulaužiau šokoladą , maišydama užvirinau ir palikau per naktį , kitą dieną kai iškepiau biskvitą viską dariau pagal receptą t.y. mikseriu išplakiau grietinėlę

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Isbandziau Novos Kursenu vyniotini, aciu labai uz receptuka thumbup.gif Skonis nerealus, o kremas isvis superinis, ir sviesto visai nesijaucia, tiesiog tirpo burnoj thumbup.gif Visi valgantieji labai isgyre, dingo nuo stalo akimirksniu biggrin.gif
Foto nepadariau, nes i svecius veziaus, tai nebuvo kaip fotkint prie stalo blush2.gif
Atsakyti
Labas,
noreciau ir as pabandyti issikepti, bet truputi nedrasu wub.gif O kokius miltus perkate kepiniams? Ar tiktu Extra?
Atsakyti
bandziau daryti savaitgali vyniotini, bet deja, jis man visiskai nesigavo. dariau viska pagal proporcijas, bet manau kad miltu vistiek buvo truputi per daug, kai tesla sumaisiau su baltymais, tai niekas isvis neisimaise, baltymai sau, tesla sau, o kai iskepe, tai kiausinio baltyma ir jauciau. blush2.gif
nieko nesuprantu, visoms pavyko, o man - ne
Atsakyti
QUOTE(spinsa @ 2011 04 20, 11:44)
bandziau daryti savaitgali vyniotini, bet deja, jis man visiskai nesigavo. dariau viska pagal proporcijas, bet manau kad miltu vistiek buvo truputi per daug, kai tesla sumaisiau su baltymais, tai niekas isvis neisimaise, baltymai sau, tesla sau, o kai iskepe, tai kiausinio baltyma ir jauciau.  blush2.gif
nieko nesuprantu, visoms pavyko, o man - ne

o jus kiausinio baltymus gerai suplakete mikseriu? Apvertus stikline jie neturi slinkti zemyn.As plakiau kazkur 10 minuciu kol isejo taip kaip turi buti.
Kol neturejau mikserio ir viska plakdavau smulkintuvu doh.gif , nieks neiseidavo. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2011 04 20, 15:30)
o jus kiausinio baltymus gerai suplakete mikseriu? Apvertus stikline jie neturi slinkti zemyn.As plakiau kazkur 10 minuciu kol isejo taip kaip turi buti.
Kol neturejau mikserio ir viska plakdavau smulkintuvu doh.gif , nieks neiseidavo. unsure.gif



kiausinio baltymus isplakiau super, apvertus dubeneli niekas neisbego, as labiau jaudinuosi del teslos, visgi manau kad miltu man 4 saukstu buvo per daug, gavosi sausoka tesla, nejo net ismaisyti, o kai imaisiau baltymus - isvis s.... gavosi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(spinsa @ 2011 04 20, 15:57)
kiausinio baltymus isplakiau super, apvertus dubeneli niekas neisbego, as labiau jaudinuosi del teslos, visgi manau kad miltu man 4 saukstu buvo per daug, gavosi sausoka tesla, nejo net ismaisyti, o kai imaisiau baltymus - isvis s....  gavosi  doh.gif

man pirmą kartą panašiai gavosi.. išvada tokia: jūsų kiaušiniai per maži arba šaukštai per dideli wink.gif arba dėkite papildomai vieną kiaušinį, arba dekite nepilnus šaukštus miltų... prieš dedant baltymus tešla turi būti tiršta bet pamaišoma šaukštu.. jei tiršštesnė tada jau negerai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sweety__ @ 2011 04 20, 17:07)
man pirmą kartą panašiai gavosi.. išvada tokia: jūsų kiaušiniai per maži arba šaukštai per dideli wink.gif arba dėkite papildomai vieną kiaušinį, arba dekite nepilnus šaukštus miltų... prieš dedant baltymus tešla turi būti tiršta bet pamaišoma šaukštu.. jei tiršštesnė tada jau negerai.  4u.gif



as ir priejau tos nuomones kad mano saukstas buvo per didelis, bet vistiek ranku nenuleidziu, bandysiu savaitgaliui dar karta padaryt
Atsakyti
QUOTE(spinsa @ 2011 04 20, 16:13)
as ir priejau tos nuomones kad mano saukstas buvo per didelis, bet vistiek ranku nenuleidziu, bandysiu savaitgaliui dar karta padaryt

tikrai bandyk nes sakau pati pirmą kartą panašiai irgi padariau.. man tiesa iškepė bet labai kietas buvo pagrindas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sweety__: 20 balandžio 2011 - 15:25
QUOTE(Neringiux @ 2011 04 20, 13:30)
o jus kiausinio baltymus gerai suplakete mikseriu? Apvertus stikline jie neturi slinkti zemyn.As plakiau kazkur 10 minuciu kol isejo taip kaip turi buti.
Kol neturejau mikserio ir viska plakdavau smulkintuvu doh.gif , nieks neiseidavo. unsure.gif

Kokiu smulkintuvu plakdavai? turiu tik blenderį,ar jis gerai išplaka baltymus?
Atsakyti