Įkraunama...
Įkraunama...

"Kuršėnų" vyniotinis ir kiti

Kad nepriliptu biskvitas,popieriu aptepiau labai labai plonu sluoksniu sviesto,labai thumbup.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Busiukas: 14 vasario 2011 - 13:17
O as siandien padariau kursena tokiom proporcijom:
Biskvita is 5 kiausu, 5 saukstu cukraus, ir 5 saukstu miltu. Na eiga kaip iprastai.

O kremas:
90 sviesto,
0,5 indelio kondensuoto pieno,
260 g varskes (kiek turejau tiek sudejau).

Paliejau biskvita sirupeliu: citrinos sultys, vandenukas ir cukriuko siek tiek.

Na zinokit kremas thumbup.gif primine tikra Kursenu vyniotini, tik aisku ne is Maximos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Letune @ 2011 02 11, 23:12)
O ant ko geriausia perversti biskvitą, nulupant popierių, kad nepriliptų?


Ant rankšluostuko. Glima truputį cukraus pudros pabarstyt.

Uždėkit ant popieriaus drėgną rankšluostuką, palaikykit truputį, ir atlips ir popierius gražiai.
Atsakyti
QUOTE(rabelkyte @ 2011 02 07, 13:32)
Gyvenancios Kursenuose, ar pravaziuojancios pro ten, gali uzeiti centre i konditerine parduotuve, yra netoli ziedo, va ten tai tikri vyniotiniai is tikru Kursenu  thumbup.gif  thumbup.gif

kaip gyvenusi Kursenuose ir dabar ragaujanti is ten Kursenu vyniotini, pasakysiu, kad ten varske net nekvepia biggrin.gif ten deda dabar spec. krema is kibiru su daug daug E (manau, kad jie pardavinejami didmeninej prekyboj spec. vietose, profes zino tokiu tongue.gif ). Mama mano ten vyniotinius ne per seniausiai vyniojo, tai galvojau, kad recepta isduos biggrin.gif bet, deja....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo davija: 15 vasario 2011 - 11:05
O man atveze Kursenu vyniotinio is Vilniaus kakzurios kepyklos. Nu nerealus, ir va koki as vakar padariau toks pat gavosi thumbup.gif ten tikrai jau buvo kremas ne is kibiru, o grynu gryniausia varske thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 02 15, 13:31)
O man atveze Kursenu vyniotinio is Vilniaus kakzurios kepyklos. Nu nerealus, ir va koki as vakar padariau toks pat gavosi  thumbup.gif ten tikrai jau buvo kremas ne is kibiru, o grynu gryniausia varske  thumbup.gif



parasyk receptuka kaip darei?
Atsakyti
QUOTE(SaDa @ 2011 02 15, 14:02)
parasyk receptuka kaip darei?

Taigi truputėlį aukščiau yra parašyta mirksiukas.gif
Atsakyti
Gaminau siandien vyniotini pagal recepta pirmame puslapyje. Viskas gavosi, biskvitas labai skanus, tik kita karta idara rinksiuosi koki kita, man per mazai jauciasi varske, noretusi, kad jis butu labiau "varskinis" ir kiek lengvesnis, bet siaip labai skanu smile.gif

Vyniotini dariau pirma karta ir siaip esu pradedanti seimininke, stai kas gavosi:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ^^liutuke: 19 vasario 2011 - 19:27
QUOTE(^^liutuke @ 2011 02 19, 19:26)
Gaminau siandien vyniotini pagal recepta pirmame puslapyje. Viskas gavosi, biskvitas labai skanus, tik kita karta idara rinksiuosi koki kita, man per mazai jauciasi varske, noretusi, kad jis butu labiau "varskinis" ir kiek lengvesnis, bet siaip labai skanu  smile.gif

Vyniotini dariau pirma karta ir siaip esu pradedanti seimininke, stai kas gavosi:


Reikejo paskaityt kelis postus auksciau - buvau parasiusi koki as darau - varskini labai..
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 02 19, 20:00)
Reikejo paskaityt kelis postus auksciau - buvau parasiusi koki as darau - varskini labai..

Butinai kita karta isbandysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Keila* @ 2010 04 19, 11:00)
Atnesu dar viena vyniotini 4u.gif
Novos tesla
Kremas:
Saldytos trintos braskes su cukrumi
50 gr. balto sokolado
200 gr. grietineles
pokelis plombyrines varskes.

Sokolada istirpinti, sumaisyti su grietinele ir uzvirti. Palikti nakciai, veliau isplakti, ideti varskes. Biskvita istepti uogom, ir atsargiai krema uzdeti.

išbandžiau šitą pertepimą , ačiū autorei wub.gif , tik aš dar dadėjau 100 gr varškės , varškę su plombyrine varške pertryniau blenderiu ir įdėjau kelis lašus ananasinių kvapų(manau nebūtina) viskas kitkas pagal receptą , tobulas skonis gavos wub.gif , vyras sakė , kad kremas ledus primena, gal dėl balto šokolado, kremas gana tvirtas nevarva , nu žodžiu tikrai rekomenduoju išbandyt wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 22 kovo 2011 - 13:39
Tame pertepime kur su baltu sokoladu,nesuprantu,grietinele reikia isplakti su mikseriu ar ne?
Atsakyti