Įkraunama...
Įkraunama...

"Kuršėnų" vyniotinis ir kiti

sveikos.siandien susiruosiau kept kursenu vyniotini,ale ot tundra galvojau,kad ta desertine varske tai taip atrodo

user posted image

ir nusipirkau butent tokia..tai turbut nelabai pavyks man su tokia padaryt skanu vyniotini kaip galvojat? doh.gif doh.gif doh.gif blush2.gif verysad.gif tik,kad pas mane vaniline
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katty: 13 gegužės 2010 - 09:23
QUOTE(Katty @ 2010 05 13, 09:23)
sveikos.siandien susiruosiau kept kursenu vyniotini,ale ot tundra galvojau,kad ta desertine varske tai taip atrodo

user posted image

ir nusipirkau butent tokia..tai turbut nelabai pavyks man su tokia padaryt skanu vyniotini kaip galvojat? doh.gif  doh.gif  doh.gif  blush2.gif  verysad.gif tik,kad pas mane vaniline

lotuliukas.gif Ir aš buvau nusipirkus tokią doh.gif
Bet reikalinga tokia
user posted image

Man ašmeniškai skaniausia su paprasta varške 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GAGA: 13 gegužės 2010 - 10:02
QUOTE(GAGA @ 2010 05 13, 11:01)
Man ašmeniškai skaniausia su paprasta varške 4u.gif

as ir darau su paprasta varske, ir dar pasirenku tokia sausesne wink.gif nes kiek darydavau tai kremo man vis noredavos tirstesnio, tai po keletos bandymu geriausiai vis tik pavyko su paprasta sausesne varske smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sweety__ @ 2010 05 13, 12:01)
as ir darau su paprasta varske, ir dar pasirenku tokia sausesne wink.gif nes kiek darydavau tai kremo man vis noredavos tirstesnio, tai po keletos bandymu geriausiai vis tik pavyko su paprasta sausesne varske smile.gif


Reikia gerai isplakt sviesta, tada dar plakt ilgokai su kondensuotu ir sudet varske. Tada visad gausis tirsta mase.
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 05 16, 13:33)
Reikia gerai isplakt sviesta, tada dar plakt ilgokai su kondensuotu ir sudet varske. Tada visad gausis tirsta mase.



Man visada gaunasi tirsta , dedu paprasta varske , nes tokia desertine buna tik rusu pard. saldyta , o jau atsilus man nebepatinka, kazkokia pliurze gaunasi , o kainuoja nemazai
Atsakyti
QUOTE(GAGA @ 2010 05 13, 10:01)
lotuliukas.gif Ir aš buvau nusipirkus tokią  doh.gif
Bet reikalinga tokia


Man ašmeniškai skaniausia su paprasta varške 4u.gif



Aš pastaruoju metu mąstau vyniotinį pasigaminti su namine varškės užtepėle, pagardinta vanilinu ir cukrumi ( ta, kur iš sušaldyto kefyro daroma) g.gif manau turėtų gerai gautis rolleyes.gif
Atsakyti
o gal kas atsakys, kiek sveria is vienos normos padarytas kursenu vyniotinis? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cloudlet: 17 gegužės 2010 - 13:30
QUOTE(cloudlet @ 2010 05 17, 14:29)
o gal kas atsakys, kiek sveria is vienos normos padarytas kursenu vyniotinis? ax.gif


Kokie 800 g gal...
Atsakyti
QUOTE(cloudlet @ 2010 05 17, 14:29)
o gal kas atsakys, kiek sveria is vienos normos padarytas kursenu vyniotinis? ax.gif

Priklausomai kiek ko dėsi. Reikėtų sudėti visų ingridientų svorius ir maždaug bus vyniotinio svoris-minus keli procentai drėgmės netekimui, kepant biskvitui. ax.gif
Atsakyti
va aš irgi pasidariau vyniotinį,o pertepimą dariau iš dviejų pok.plombyrinės varškės ir mažo indelio 200gr grietinėlės.Giretinėlę išplakiau sumaišiau su varške,nieko skysto nebuvo,labai skanu.
Atsakyti
QUOTE(Letune @ 2010 05 17, 15:45)
Priklausomai kiek ko dėsi. Reikėtų sudėti visų ingridientų svorius ir maždaug bus vyniotinio svoris-minus keli procentai drėgmės netekimui, kepant biskvitui.  ax.gif



Aciukas 4u.gif
Atsakyti
Užrodė šian šį receptuką, tai būtinai išmėginsiu thumbup.gif . Noriu pasiūlyt pačiom pasidaryti varškytę, visų išgirtą thumbup.gif

Rikotos sūris iš kefyro

Gamybos procesas keistokas, bet kartu elementarus: kefyrą dedame į šaldiklį su visu pakeliu, laikome, kol visiškai sušąla. Tada traukiame lauk, pjauname pakuotę ir kefyro ledą dedame į dvigubą marlę. Ją užrišame kaip maišelį ir pakabiname (aš pakabinau virš kiauklės, ant krano) bei paliekame nuvarvėti, geriausiai per naktį. Ryte dar lengvai nuspaudžiame, kad išvarvėtų visos išrūgos, o marlėje liktų mūsų rikota. Nuostabu, nes iš vieno litro kefyro(2,5riebumo) gauname apie 250 g(iš šaltibarštinio apie 300g) švelnios, minkštos, kreminės rikotos, kurią galima naudoti tortų kremams, apkepams, desertams ir t. t. Ekonomika elementari: palyginkite, kiek kainuoja litras kefyro, o kiek – indelis rikotos. Jau nekalbant apie konservantus, kurių užsieno gamintojai negaili į Lietuvėlę atvežamam sūriui.
Atsakyti