Įkraunama...
Įkraunama...

"Kuršėnų" vyniotinis ir kiti

QUOTE(Barbaryta @ 2010 05 03, 18:28)
drinks_cheers.gif  aš irgi tik už FINO kokybę thumbup.gif
na ir pasirodau su savo vyniotiniu ax.gif
   
Skanumėlis, ačiū Novai už receptuką aciuks.gif
Papildyta:

Jei klausiat apie Fino popierių, tai didesnėse Maximose pirkau 4u.gif

Vaje koks grožis thumbup.gif o jūs visą masę sudedat,nebėgo per kraštus,nes aš matyt perspaudžiau doh.gif
Nu va nusipirkau Maxsėj tai fimo 7,99 lt.,o yra ir Serlos tai tas 4,99 lt.,paėmiau brangesnį,ar man pasirodė ar Fimo ir platesnis g.gif
Atsakyti
Aciu Novai uz recepta thumbup.gif
Man pirmas blynas isejo prisviles, nes biskvitas pratruko, bet paskaicius temute, supratau, kad tikrai padauginau miltu doh.gif
user posted image
Bet visvien isejo labai skanus, niam niam thumbup.gif
Bet darysiu kol pavyks blush2.gif sekantis kartas nusimato itariu ketvirtadieni, nes noriu nusivest pas tevus pavaisint smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GAGA @ 2010 05 03, 21:01)
Vaje koks grožis thumbup.gif o jūs visą masę sudedat,nebėgo per kraštus,nes aš  matyt perspaudžiau doh.gif
Nu va nusipirkau Maxsėj tai fimo  7,99 lt.,o yra ir Serlos tai tas 4,99 lt.,paėmiau brangesnį,ar man pasirodė ar  Fimo ir platesnis g.gif


7,99 blink.gif blink.gif kad jis 4,99 , tas fino, nebent pabrango blink.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 05 04, 08:48)
7,99  blink.gif  blink.gif kad jis 4,99 , tas fino, nebent pabrango  blink.gif

g.gif Nepažiūrėjau kiek metrų,bet kaina tikrai 7,99
Atsakyti
Šį kartą pabandžiau sviestą pakeisti mascarponės sūriu - niu labai skanu thumbup.gif gal kad kremas vos skystesnis gaunasi, bet bendroje visumoje wub.gif

Tiesa, man biskvitas toks lyg nepilnai iškepęs g.gif nors ir temperatūra reikiama, ir paskrusta, bet kai kandi toks ne ypač purus. Gal mažinti miltų kiekį ( 4 val.g š. dedu) ? g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2010 05 06, 18:42)
Šį kartą pabandžiau sviestą pakeisti mascarponės sūriu - niu labai skanu  thumbup.gif  gal kad kremas vos skystesnis gaunasi, bet bendroje visumoje  wub.gif 

Tiesa, man biskvitas toks lyg nepilnai iškepęs  g.gif  nors ir temperatūra reikiama, ir paskrusta, bet kai kandi toks ne ypač purus. Gal mažinti miltų kiekį ( 4 val.g š. dedu) ?  g.gif  g.gif


Mažesnėje temperatūroje ilgiau pakepkite smile.gif
Atsakyti

 i 
PROFILAKTINIS FORUMO TAISYKLIŲ PRIMINIMAS:

1. Temos pavadinimą prašome rašyti tik lietuviškomis raidėmis (ą, č, ę, ė, į, š, ų, ū, ž). Nerašykite didžiosiomis raidėmis!

2. Prieš paskelbdami naują temą, visada pasinaudokite "Paieška" ir įsitikinkite, ar anksčiau forume nebuvo rašyta Jus dominančia tema.

3. Draudžiamos temos, kuriose klesti šlamtlaiškiai ir reklama, komerciniai pasiūlymai (pvz. gaminu-parduodu, "turiu-parduodu", "aš neplatinu, platina kiti", "kur nusipirkti?", "kas galit parduoti?", "atsakiau į AŽ" ir pan.). Radus tokio pobūdžio temas /  žinutes, jos ištrinamos be išankstinio perspėjimo.

4. Draudžiamas tarpininkavimas, organizuojant masinius pirkimus. Išimtis: tokia veikla leidžiama tik skyrelyje "Internetinės parduotuvės", kai įvykdomos skyrelio taisyklėse numatytos sąlygos.

5. Norėdami pacituoti žinutę (-es) , necituokite pačių nuotraukų (cituojamoje žinutėje (-ėse) tiesiog ištrinkite nuotraukos nuorodą su kodu [ img ] [ /img ] ) , taip forumas bus neapkrautas.

6. Jei keliate patiekalų nuotraukas, tai ne didesnes nei 500- 600 pikselių. Didesnio formato nuotraukos papildomai apkrauna Forumą ir iškraipo Forumo langą.

7. Draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Komercinio pobūdžio reklamos pasiūlymus rašykite adresu: info@supermama.lt, reklama@supermama.lt  
Atsakyti
Sveikos mergaites, o kokios firmos kondencuota piena dedate ?
Atsakyti
QUOTE(zuika12 @ 2010 05 11, 10:27)
Sveikos mergaites, o kokios firmos kondencuota piena dedate ?

"Aukselis",bent aš dėjau ,o ir Nova man atrodo jį rekomendavo g.gif
Atsakyti
aš naudoju OPTIMA blush2.gif , labai normaliai sueina į visus kepinius smile.gif
Atsakyti
Aciu mergaites, nes man kazkas sake kad kondensuoto pieno produkto nedeti, tai galvoju jie buna naturalus ar ne , dabar supratau koks bus toks gerai svarbu butu ne produktas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vigilyte @ 2010 05 11, 14:15)
aš naudoju OPTIMA blush2.gif , labai normaliai sueina į visus kepinius smile.gif


Bandziau ir sita - irgi geras smile.gif
Atsakyti