Įkraunama...
Įkraunama...

"Kuršėnų" vyniotinis ir kiti

Kepiau ir aš šią savaitę Kuršėnų vyniotinį thumbup.gif skanumėlis, ir svarbiausia taip paprasta nieko sudėtingo thumbup.gif Kremą dariau iš sviesto, dėjau daugiau nei pusę indelio kondensuoto pieno ir tikrai nebuvo per saldu biggrin.gif dar kremą pagardinau 1 arbatiniu šaukšteliu praline masės wub.gif mhhh apsivalgymas. Planuoju Motinos dienai tokius du pagaminti biggrin.gif
Atsakyti
Sugundėt ir mane šituo vyniotiniu wink.gif tai dabar šaldytuve porą valandų "ilsėsis" biggrin.gif
į įdarą dar įpiliau brendžiuko truputuka blush2.gif tai manau skonis bus thumbup.gif kita kartą dar bandyčiau dėti daugiau desertinės varškės, o mažiau sviesto ax.gif
Atsakyti
Mano mamos dienos vyniotinis pagal Novos receptuką
user posted image
Atsakyti
Teko ir man jį šiandien kept, puikus receptas.. thumbup.gif 4u.gif skanu labai..
Atsakyti
o jums neprikimba tas biskvitas prie kepimo popieriaus? g.gif aš tai kol nulupu tai nemažas sluoksniukas lieka ant to popieriaus doh.gif
Paskutinį kartą jau ir popierių tepiau su sviestu, bet tas pats ššš... prikibo.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(uzniukas @ 2010 05 03, 11:06)
o jums neprikimba tas biskvitas prie kepimo popieriaus? g.gif aš tai kol nulupu tai nemažas sluoksniukas lieka ant to popieriaus doh.gif
Paskutinį kartą jau ir popierių tepiau su sviestu, bet tas pats ššš... prikibo.... doh.gif


Kepinmo popieriu keisk, man geriausias tai serla yra. O as turejau irgi toki tai ir su sviestu tepiau ir siaip be nieko. Jei nori verk puse nuplesia biskvito.

As kepsiu savaitgaliui tokius kokius 4, nes tevelio jubiliejus. I pora mastau itarkuoti sokolado, kazi kaip skonis gausis. g.gif
Atsakyti
o man fino geriausias kepimo popierius.
Atsakyti
O kuriose parduotuvėse ieškoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(GAGA @ 2010 05 03, 11:36)
O kuriose parduotuvėse ieškoti g.gif


Pirkit tiesiog brangesni ir tiek, ne tuos pigius po kelis litus. O brangesni visi geri, kiek bandziau.
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 05 03, 11:21)
o man fino geriausias kepimo popierius.



Cia pagal seimininke priklauso, tiksliau prie ko iprantama. Ir istiesu geriau jau nepageileti pinigeliu, tu keliu litu. Nes paskui vis tiek teks pirkti geresni.
Atsakyti
Dėkui už patarimus, reiks atkreipt dėmesį perkant mirksiukas.gif nes pas mus provincijoj ne koks pasirinkimas yra vienos rūšies tai ir pirkau nesigilindama ar jis ten brangus ar pigus lotuliukas.gif reiks pasižvalgyt kitur nes ryškiai tas prastas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 05 03, 11:21)
o man fino geriausias kepimo popierius.

drinks_cheers.gif aš irgi tik už FINO kokybę thumbup.gif
na ir pasirodau su savo vyniotiniu ax.gif
user posted image
Skanumėlis, ačiū Novai už receptuką aciuks.gif
Papildyta:
QUOTE(GAGA @ 2010 05 03, 11:36)
O kuriose parduotuvėse ieškoti g.gif

Jei klausiat apie Fino popierių, tai didesnėse Maximose pirkau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barbaryta: 03 gegužės 2010 - 18:26