Įkraunama...
Įkraunama...

"Kuršėnų" vyniotinis ir kiti

QUOTE(GITANA.B @ 2010 04 12, 18:29)
Na ta mamyte tai as.Labai gerai,kad receptuko tema uzvedet.Malonu,kad patinka.Vyras juokauja,kad mane prekybos tinklai nubaus uz recepto paviesinima  lotuliukas.gif  Musu seimoje jis buvo labai pamegtas,todel ir sugalvojau pabandyti pati iskepti pagal sudeti,kuri buvo ant pirktinio vyniotinio gaminio.  wub.gif


jo, jo, geras vyniotinis, tikrai skanus...nors pas mane vizualiai atrodi niekaip, bet pagal skoni super! tik vyras sako jam pert saldu.
Atsakyti
pas mus šitas vyniotinis irgi dabar "ant bangos" biggrin.gif , svarbiausia labai greitas, per valandą padarau jau ir su padekoravimu
Atsakyti
Va mano likes vyniotinio gabaliukas smile.gif

user posted image
Atsakyti
Bet man vistiek kitu skaniau atrodo.. atrodo tokie purus biskvitai.... o mano kazko ne toks g.gif o tas su braskem huh.gif wacko.gif
Atsakyti
Atnesu ir as savo vyniotini 4u.gif
user posted image
Novos teslos receptas. Nova - superine tesla 4u.gif
Kremas: ( ka turejau saldytuve) biggrin.gif
kazkur 50-60 gr. istirpinto pienisko sokolado
100 gr. grietineles 36 %
1 palekis plombyrines varskes
Kepinti zemes riesutai.
Grietinele su sokoladu uzvirinau, ismaisiau ir palikau per nakti. Isplakiau krema (paragavus, tai vos nesusilydziau - primine vaikysteje valgytus kakavinius ledus), imaisiau varske ir susmulkintus riesutus.

Rugiagele - koks tavo skanutis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Keila* @ 2010 04 13, 19:25)
---------------

Laaaabai jau nuostabiai atrodo.
O biskvitą kepate toje standartinėje skardoje kur prie orkaitės būna? Jinai tokia viena kraštinė ilgesnė-kita trumpesnė, nuo kurio galo vynioti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 29 lapkričio 2012 - 12:26
QUOTE(pyragaitis @ 2010 04 14, 14:42)
Laaaabai jau nuostabiai atrodo.
O biskvitą kepate toje standartinėje skardoje kur prie orkaitės būna? Jinai tokia viena kraštinė ilgesnė-kita trumpesnė, nuo kurio galo vynioti? g.gif

Aciu 4u.gif
Taip, kepu standartineje skardoje. O vyniojamas ilgesnis.
Atsakyti
QUOTE(*Keila* @ 2010 04 13, 19:25)
Novos teslos receptas. Nova - superine tesla 4u.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Keila, vyniotinis superinis atrodo thumbup.gif
Atsakyti
Atnesu dar viena vyniotini 4u.gif
user posted image
Novos tesla
Kremas:
Saldytos trintos braskes su cukrumi
50 gr. balto sokolado
200 gr. grietineles
pokelis plombyrines varskes.

Sokolada istirpinti, sumaisyti su grietinele ir uzvirti. Palikti nakciai, veliau isplakti, ideti varskes. Biskvita istepti uogom, ir atsargiai krema uzdeti.
Atsakyti
Sveikutes,kepiau ir as vakar si vyniotini.biskvitas tai labai gerai gavosi,graziai susisuko,o kremas skystas verysad.gif ,norejosi varskes kad daugiau butu.bet siaip viskas liuks thumbup.gif .pirmas blynas visada prisviles biggrin.gif .kai darysiu antra kart,pakoreguosiu kitaip krema,ir foto idesiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 04 13, 15:19)
Bet man vistiek kitu skaniau atrodo.. atrodo tokie purus biskvitai.... o mano kazko ne toks  g.gif o tas su braskem  huh.gif  wacko.gif


skaniai atrodo.... mirksiukas.gif
o del biskvito gal kiausinio baltymas blogiau isiplake....todel truputi biskvitas kudesnis...(cia is mano patirties...).. g.gif
Atsakyti
Vakar pirkau paragauti šio vyniotinio,nu tikrai kanus ir nebrangus,sakiau pasidarysiu pati .O parduotiviniam sviesto visai nesijaučia,manau kad jo ten ir nededa,įdaras iš varškės.
Atsakyti