Įkraunama...
Įkraunama...

Pyragas Hermanas

Manau nebus velu, nes per para jis augt pradeda....
Atsakyti
niu merginos, su sventemis, vis dar kankinames mes kai kurios su tuo hermaniuku doh.gif antra karta uzraugiau su naminiu pienu, paziuresiu kaip bus ryt, tesla graziai pasidare, dejau ne karaliskus miltus, o kvietinius, spec is uosves parsitysiau pieno, matysim, tikiu, kad bus gerai, o jei nekils, kiek mieliu deti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(evutukas @ 2010 04 05, 20:44)
niu merginos, su sventemis, vis dar kankinames mes kai kurios su tuo hermaniuku doh.gif antra karta uzraugiau su naminiu pienu, paziuresiu kaip bus ryt, tesla graziai pasidare, dejau ne karaliskus miltus, o kvietinius, spec is uosves parsitysiau pieno, matysim, tikiu, kad bus gerai, o jei nekils, kiek mieliu deti? 4u.gif


As dejau 2 pupeles dydzio gabalelius. Bet manau uztektu ir vieno, ir gerai ismaisyti smile.gif rezultatas pradejo matytis ta pati vakara, o kita diena kaip isaugo blink.gif
Atsakyti
Nu istirpinau as pokuti sausu mieliu i silto pienelio truputuka, sian paziuriu, nieks man neauga unsure.gif Sian pamaisiau, lauksiu rytojau, jei ir ryt neiskils doh.gif unsure.gif Kazkaip nelabai man sekasi su situo Hermanu.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Aissstute @ 2010 04 05, 22:24)
Nu istirpinau as pokuti sausu mieliu i silto pienelio truputuka, sian paziuriu, nieks man neauga  unsure.gif Sian pamaisiau, lauksiu rytojau, jei ir ryt neiskils  doh.gif  unsure.gif Kazkaip nelabai man sekasi su situo Hermanu..  unsure.gif


Gal sviezios labiau tinka... nes ir Gitulei kazkaip nekilo g.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 04 06, 07:34)
Gal sviezios labiau tinka... nes ir Gitulei kazkaip nekilo  g.gif

Tikriausiai jo, tik kad as ne LT gyvenu, tai cia tu svieziu mieliu, tik lT parduotuvej galima gauti, o va kai sventes buvo, tai nieks cia nedirbo doh.gif Nu tikiuosi dar pakils nors kazkas.. Ir as istikro taip siltai laikau, juk pagal recepta turetu ir be mieliu kilt doh.gif Kepsiu vistiek jauciu, nes labai man jau idomus skonis jo, tai aisku gerai butu, kad pakiltu..
Atsakyti
O mano Hubertukas supelijo blush2.gif , palikau namie 2 dienas be prieziuros, sildymas isjungtas blush2.gif , namie 19 laipsniu silumos. Neatlaike vargselis, graziai nuleidau i kanalizacija blush2.gif
Eisiu naujo raugti, bet gal ne siandien, reikia moraliskai pasiruosti. lotuliukas.gif

O ta kur dariau su kvietiniu raugu, atidaviau anytai, tai bujoja pyragelis, lipa is dvilitrinio stiklainio kaip turi buti, o nuveziau toki leisgyvi, savaite saldytuve laikyta, nes namie jau pabodes buvo.

QUOTE(rugiagele26 @ 2010 04 04, 21:59)
O ten tavo recepte parasyti produktai prideti kepimui tik vienai daliai?


Siaip pagal originalu recepta viena dalis kepimui, viena dalis kitam uzraugimui, o 2 dalis kazkam atiduoti, bet as visalaik 3 dalis kepdavau, viena dali pasilikdavau kitam pyragui. O i ta kepimo dali produktu kiekiu nedidindavau, skonis tas pats ax.gif

QUOTE(Aissstute @ 2010 04 06, 10:46)
Tikriausiai jo, tik kad as ne LT gyvenu, tai cia tu svieziu mieliu, tik lT parduotuvej galima gauti, o va kai sventes buvo, tai nieks cia nedirbo  doh.gif Nu tikiuosi dar pakils nors kazkas.. Ir as istikro taip siltai laikau, juk pagal recepta turetu ir be mieliu kilt  doh.gif Kepsiu vistiek jauciu, nes labai man jau idomus skonis jo, tai aisku gerai butu, kad pakiltu..


O tu pabandyk toki rauga pasidaryti (esu kepusi sias bendeles su sausomis mielemis, gerai gavosi)
http://sonatinos-rec...0/ciabatta.html
Tik daug nedaryk, 50ml vandens, 50g miltu, 0,5 a.s. mieliu. O kai irugs, tai sudek i pyrago rauga, bent jau produktai is gelbeti bus.
Atsakyti
as tai siulau negadint produktu
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2010 04 06, 18:02)
as tai siulau negadint produktu


Na nereikia taip pesimistiskai i visa sita reikala ziureti... imeti svieziu mieliu, ir viskas auga smile.gif
Atsakyti
nu ir su naminiu nekas pienuku, 2 paros, o nieko, siandien ryta suberiau sausu mieliu pok, ziuresiiu, jei ne, tai nzn doh.gif gal kas yra is šakiu ar aplink, kas galetu suselpt hermaniuko lotuliukas.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(evutukas @ 2010 04 07, 08:50)
nu ir su naminiu nekas pienuku, 2 paros, o nieko, siandien ryta suberiau sausu mieliu pok, ziuresiiu, jei ne, tai nzn doh.gif gal kas yra is šakiu ar aplink, kas galetu suselpt hermaniuko lotuliukas.gif  ax.gif


Jei sausos mieles nepades, tai svieziu pabandyk.
O jei ir tas neveiks, tai brukstelk i a.z. Karta per menesi vaziuojam i Marijampole pro Sakius, susitartumem, paimciau is anytos. O gal pati jau busiu pasidariusi g.gif
Atsakyti
QUOTE(laselis @ 2010 04 07, 13:37)
Jei sausos mieles nepades, tai svieziu pabandyk.
O jei ir tas neveiks, tai brukstelk i  a.z. Karta per menesi vaziuojam i Marijampole pro Sakius, susitartumem, paimciau is anytos. O gal  pati jau busiu pasidariusi  g.gif

niugi idejau sausu, tai vakare jau putojo, kilo man ten tas dubenelis 4u.gif einu nziuret kaip dabar 4u.gif o jei nekils, rasysiu tau, kad pagelbetum lotuliukas.gif mano mergina tiek nori to pyragiuko, vis klausia kada prarugs tas tavo pyragas lotuliukas.gif 4u.gif
nugi nueionu, nukeliu dangti, o ten iskilia kaip putos tokios, ismaisiau, viskas susimaise, bet kvapas ti rugienos tokios, jau nepamenu ar jis toks budavo g.gif na, bet sausos mieles 7g. padare ,matyt, savo darba 4u.gif ziuresiu kaip toliau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evutukas: 08 balandžio 2010 - 08:07