Įkraunama...
Įkraunama...

Pyragas Hermanas

kantrybė baigės , šiandien sausų mielių ciut ciut idejau, ziuresiu per piet grizus kas bus... gal jau kas kepa ar ruosias kept auuu
Atsakyti
As ryt kepsiu bigsmile.gif
Atsakyti
Labas, mergaites, susigundziau ir as tuo Hermanu biggrin.gif Ka tik uzraugiau, ziuresim kas gausis bigsmile.gif
Atsakyti
as ismeciau siandien , net su mielem nekilo,
Atsakyti
Ateinu su savo Hermanu

Štai koks dičkis iškepė

user posted image

Čia prapjautas, nelabai kokybiška nuotrauka gavosi, bet purumą manau galima įžvelgti. Dėjau varškės pusę pakelio ir saują džiovintų abrikosų.

user posted image


O štai taip atrodo raugas šiandien per naktį kaip reikiant apsiburbuliavo, na čia ta dalis tešlos, kurios vakar atsipyliau ir dabar vėl auginsiu sekančiam kepimui.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laumupė: 03 balandžio 2010 - 11:26
As irgi ka tik iskepiau, eisiu paragaut ir nufotkint smile.gif
Atsakyti
Va maniskis. Zinot, skanu bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
Rugiagele26 thumbup.gif
Tas kur su aguonom pagalvojau, kad mano drinks_cheers.gif

Labai dziaugiuosi, kad patiko ir pavyko, nors ir reikejo pyragui "pagelbeti"

Mano raugui 2 paros, bet jokiu gyvybes zenklu nerodo biggrin.gif , bus grazu, kai ir man reikes mieliu ideti doh.gif

Graziu svenciu visoms, mes nugalesim Hermana, Huberta ar kaip ji ten victory.gif
Atsakyti
QUOTE(laselis @ 2010 04 03, 21:15)
Rugiagele26     thumbup.gif
Tas kur su aguonom pagalvojau, kad mano  drinks_cheers.gif

Labai dziaugiuosi, kad patiko ir pavyko, nors ir reikejo pyragui "pagelbeti"

Mano raugui 2 paros, bet jokiu gyvybes zenklu nerodo  biggrin.gif , bus grazu, kai ir man reikes mieliu ideti  doh.gif

Graziu svenciu visoms, mes nugalesim Hermana, Huberta ar kaip ji ten  victory.gif


Sikart auginsiu pagal tavo recepta, gal kitoks gausis. Nes as ciut pagal kita.
Papildyta:
Matytumet kokioj "kietoj" skardoj kepiau - 2 pyragus iskart biggrin.gif
Atsakyti
rugiagele26 ir laumupė thumbup.gif thumbup.gif kokie purus wub.gif
pati kepiau (vasara), tai seimai labai patiko. nu jau purumas - pasaka bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(laselis @ 2010 04 03, 21:15)
Rugiagele26     thumbup.gif
Tas kur su aguonom pagalvojau, kad mano  drinks_cheers.gif

Labai dziaugiuosi, kad patiko ir pavyko, nors ir reikejo pyragui "pagelbeti"

Mano raugui 2 paros, bet jokiu gyvybes zenklu nerodo  biggrin.gif , bus grazu, kai ir man reikes mieliu ideti  doh.gif

Graziu svenciu visoms, mes nugalesim Hermana, Huberta ar kaip ji ten  victory.gif


O ten tavo recepte parasyti produktai prideti kepimui tik vienai daliai?
Atsakyti
Nu taip ir sakiau, kad reikia mieliu det thumbup.gif

Rugiagele nuostabiai atrodo pyragas thumbup.gif Man sian 7 diena, kazi ne per velai bus mieliu det g.gif doh.gif Nu niekaip neturejau laiko prisest ir paskaityt, kad visos mieliu pradejot mest.. As irgi einu imesiu, nes nesamoninga tesla, burbulai tik nuop pamaisymo doh.gif
Atsakyti