Įkraunama...
Įkraunama...

Pyragas Hermanas

QUOTE(GITALE @ 2010 03 28, 20:15)
KUR LAIKOT SILTAI AR SALTAI? IR KELINTA DIENA RUGT PRADEJO?

virtuveje laikau, bet man 6 dienos o tesla tokia skysta kaip ir pirma diena, jokiu rugimu nera doh.gif gal auginat jau nepirma vaika?as tai nuo pradziu, tai gal kol irugs ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2010 03 28, 19:15)
KUR LAIKOT SILTAI AR SALTAI? IR KELINTA DIENA RUGT PRADEJO?



QUOTE(evutukas @ 2010 03 28, 20:43)
virtuveje laikau, bet man 6 dienos o tesla tokia skysta kaip ir pirma diena, jokiu rugimu nera doh.gif gal auginat jau nepirma vaika?as tai nuo pradziu, tai gal kol irugs ar kaip?

laikau virtuvej ant spinteles,tai praeita karta net is dubenio islipo doh.gif ,ji skystoka nes po to dar miltai desis,sakiau bandysui siek tiek maziua aliejaus pilti,
pirma kart ragavau be priedu tai nelabai taip valgesi ,o pati kepiau su aguonom ir razinom tai thumbup.gif skonis
Atsakyti
QUOTE(rikke @ 2010 03 28, 22:33)
laikau virtuvej ant spinteles,tai praeita karta net is dubenio islipo  doh.gif ,ji skystoka  nes po to dar miltai desis,sakiau bandysui siek tiek maziua aliejaus pilti,
pirma kart ragavau be priedu tai nelabai taip valgesi ,o pati kepiau su aguonom ir razinom tai  thumbup.gif skonis

O AUGINI NUO NULIO?a jau duotas?nes kai man duodavo tai taip pat lipdavo g.gif
Atsakyti
QUOTE(evutukas @ 2010 03 28, 18:26)
niugi mano hermaniukas vakar pasertas, bet jis man nerugtsta, o 6 dienos jam g.gif kazin kodel?gal pirma karta taip buna, o paskui irugsta g.gif kas siomis dienomis auginat, pasidalinbkit mintimis 4u.gif

Nu man irgi labai gerai rugo nuo pat pirmos dienos.Dabar saldytuve stovi,nieko nemaitinu,bet vistiek rugsta.Reiks ryt jau vel kepti.
Atsakyti
QUOTE(onute33 @ 2010 03 29, 12:32)
Nu man irgi labai gerai rugo nuo pat pirmos dienos.Dabar saldytuve stovi,nieko nemaitinu,bet vistiek rugsta.Reiks ryt jau vel kepti.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Hermanas pagal Laselio recepta:

Hubertas
1 stiklinė cukraus
1 stiklinė pieno
1 stiklinė miltų
(as dar dejau 2/3 stiklines kvietinio raugo)

viską sumaišyti ir supylus į trijų litrų stiklainį (pridengti marle,kad nepridulkėtų,bet tešla "kvėpuotų"), kambario temperatūroje rauginti sekančiai:

1 -dieną - laikyti ramiai,nejudinti
2 -dieną - kartą dienoje pamaišyti
3 -dieną - laikyti ramiai,nejudinti
4 -dieną - kartą dienoje pamaišyti
5 -dieną - vakare – pridėti:
• 1 stiklinę cukraus
• 1 stiklinę pieno
• 1 stiklinę miltų

6 -d -pamaišyti kartą dienoje
7- d - """"""""
8- d - """""""
9 -d - """"""""
10 dieną iš ryto pridėti visko ,kaip 5 -tą dieną

Tą pačią dieną reikia kepti.Pirmiausia visą raugą dalyti per pusę(čia jeigu norima jo ir toliau turėti).Vieną pusę palikti kepimui,o kitą kitą dalinti dar per pusę.Vieną pusės dalį pasilikti sau dėl raugo, antrąją dalį galima kam nors duoti arba pridėti prie kepimo dalies.Jei neketiname daugiau raugo turėti,tai kepame nedaliname,kepame iš viso raugo.

Kepimui: į kepimo dalies raugą dar pridedame
1 stiklinę cukraus
1 stiklinę pieno (nedejau, nes neturejau)
3 kiaušinius (buvo like tik 2 kiausiniai M dydzio, tai juos tik ir dejau)
3 stiklines miltų (dejau tik 2, nes nepyliau pieno, ir truko vieno kiausinio)
pusę stiklinės aliejaus (dejau puse stiklines istirpinto margarino)
1 šaukštas kepimo miltelių (dejau viena a.s. su kaupu)
1 šaukštas vanilinio cukraus

Daugiau įvairūs priedai pasirinktinai:riešutai,razinos,saulėgrąžos,cinamonas,varškė ir t.t.Kiekvieną kartą gali būti vis kitoks.Kiek pamenu nuo priedų pyrago skonis keičiasi.
(as kepdavau su aguonomis, arba su iv. dziovintais vaisiais)
Kepti vidutinio karštumo orkaitėje apie 40 - 60 min. (kepiau valanda orkaiteje, nes duonkepe visa diena sukasi kaip bitute, bet kita karta bandysiu kepti su kekso programa)

Su rauginimui palikta tešla ,pradėti viską nuo pirmos dienos iki dešimtos.Ir vėl pyragas - su kitu priedu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aissstute: 29 kovo 2010 - 17:56
Mergai, nu nesusigaudau, pasirodo i ta foruma parasiau, tik su tokias apsisukimais, kad sakes, kiek postu cia dasidejo, ir as pasimeciau doh.gif Ir mano pirmas postas dingo, kazkaip man cia sunkiai sekasi mastau.gif lotuliukas.gif

Tai va, nesigauna man tas Hermanas visiskai, nu kaip kitoms rugsta, as nesuprantu, sian man 5 diena ir reikia dadeti visko po stikline, tai db klausimas ar verta, nes jei nekyla, gal tik produktus sugadinsiu? g.gif O gal dadeti kokiu mieliu? Nu ka man daryti, jauciu is naujo kita reikia raugti... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aissstute: 29 kovo 2010 - 18:01
Merginos, daugmaž visas žinutes, susijusias su pyragu "Hermanas" ar pan., perkėliau čia tam, kad būtų patogiau mirksiukas.gif Jei ką dar praleidau, brūkštėlkite man į až mirksiukas.gif
Atsakyti
Man irgi jokiu rugimo pozymiu ner. Bandysiu prie radiatoriaus padet smile.gif ryt irgi reik dadet visko, bet ar verta.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 03 29, 17:17)
Man irgi jokiu rugimo pozymiu ner. Bandysiu prie radiatoriaus padet smile.gif ryt irgi reik dadet visko, bet ar verta....  g.gif

nu as ta pati galvoju, ar verta... unsure.gif O tu dejai to raugo kazkokio? Nes pas Laseli recepte, ji dejo visko po viena stikline,. plius raugo kazkokio.. As neturejau ir nedejau, galvoju gal sian padeti taisyti dadedant mieliu biski... g.gif Kad kokia labiau patyrus pasakytu, tai taip ir padaryciau, o db dvejoju dadet vel visko, ar ne..
Atsakyti
As irgi be jokio raugo. Na gal dar surugs. Del mieliu ir as nezinau ar det, ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 03 29, 17:42)
As irgi be jokio raugo. Na gal dar surugs. Del mieliu ir as nezinau ar det, ar ne  g.gif

as jauciu desiu biskiuka mieliu siandien, nes jos gi ir raugina.. tikiuosi neperrugs man..
Atsakyti