Įkraunama...
Įkraunama...

Pyragas Hermanas

O cia mano katik ragauta Vatikano duona.

user posted image

Skanaus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(onute33 @ 2010 03 26, 14:17)
O cia mano katik ragauta Vatikano duona.

[Skanaus biggrin.gif



jei jus kepet paga si recepta tai sakykit o sesta diena tai reik vel produktu deti kaip penkta diena, reiskias dvi dienas is eiles
Atsakyti
QUOTE(laselis @ 2010 03 26, 07:23)
As tai niekam nedalindavau (nes aplink ir taip jau visi augino  biggrin.gif ), atskirdavau viena dali kitam pyragui, o visa kita kepdavau.
Saldytuve rauga esu laikiusi apie savaite laiko, bet tada neiseina greitas variantas per 5 dienas, vel reikia 10d.
Gali deti toliau ir po puse stiklines, i kepama dali irgi produktu pamazink, paziurek pora zinuciu auksciau i mano komentara.

Skaiciau laseli tavo visus postus, matyt pamirsau jau su savo galva blush2.gif doh.gif Bet tai vistiek nedaeina man, kam atskirinet ta vaika, jei vistiek 10 dienu laikyt reikia kita... Maciau lyg minejo kazkas, kad skonis biski skiriasi, nu bet gi is pirmo karto darant, be to vaiko, skonis irgi geras..
As uzraugiau vakar, tai prikilo man ten burbuliuku ant siandienos, pamaisiau sian diena, bet va vakare dar ne vieno burbuliuko nera, gal kas netinka, kad nerugsta...

QUOTE(onute33 @ 2010 03 26, 11:17)
O cia mano katik ragauta Vatikano duona.

user posted image

Skanaus biggrin.gif

Nu atrodo tai labai skaniai thumbup.gif o cia i vidu slyvu pridejai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aissstute @ 2010 03 27, 03:23)
Skaiciau laseli tavo visus postus, matyt pamirsau jau su savo galva  blush2.gif  doh.gif Bet tai vistiek nedaeina man, kam atskirinet ta vaika, jei vistiek 10 dienu laikyt reikia kita... Maciau lyg minejo kazkas, kad skonis biski skiriasi, nu bet gi is pirmo karto darant, be to vaiko, skonis irgi geras..
As uzraugiau vakar, tai prikilo man ten burbuliuku ant siandienos, pamaisiau sian diena, bet va vakare dar ne vieno burbuliuko nera, gal kas netinka, kad nerugsta...
Nu atrodo tai labai skaniai  thumbup.gif o cia i vidu slyvu pridejai?  g.gif

nu nerugsta nors tu ka doh.gif man tas hermanas
Atsakyti
QUOTE(Aissstute @ 2010 03 27, 02:23)
Bet tai vistiek nedaeina man, kam atskirinet ta vaika, jei vistiek 10 dienu laikyt reikia kita... Maciau lyg minejo kazkas, kad skonis biski skiriasi, nu bet gi is pirmo karto darant, be to vaiko, skonis irgi geras..

As uzraugiau vakar, tai prikilo man ten burbuliuku ant siandienos, pamaisiau sian diena, bet va vakare dar ne vieno burbuliuko nera, gal kas netinka, kad nerugsta...

Nu atrodo tai labai skaniai  thumbup.gif o cia i vidu slyvu pridejai?  g.gif


Na, kai kepiau pries daug metu, tai dar nelabai kokia is manes seimininke budavo, tai kaip recepte rasydavo, taip ir darydavau. Iskepus kokius 10 hermanu, hubertu ar kaip juos ten pradejau eksperimentuoti. Jeigu atskirdavau viena vaika ir i ji is karto dedavau visko po stikline, tai po 5 dienu galedavau kepti (puse normos) O jei atskyrusi vaika dar kokia savaite saldytuve palaikydavau, tai jau reikdavo 10 dienu. Is pradziu net nezinojau, kad galima taip paprastai rauga pasidaryti, galvojau ten super duper kazkokios mieles, tai saziningai kepdavau toliau, kol nusibodo ir niekas nebevalge to pyrago. Tai viena karta viska sukepiau , nepasilikau. Paskui 3 metus klausiausi MB, kad nori to pyrago, bet is aplinkiniu niekas raugo neturejo. Tik pries naujus pradejus dometis duona, radau kvietini rauga su kuriuo iskepiau batona ir nelabai patiko. Liko raugo, gaila buvo ismesti, tada MB pasiule pabandyti Huberta. O tada dar blondinei doh.gif atejo tokia mintis i galva, kad yra "visagalis" google. O ten gali viska rasti. Pasirodo raugas nieko ypatingo.

O del rugimo tai niekada problemu nebuvo, vis taikydavosi islipti is dubens. biggrin.gif Gal pas jus namie saltoka (as laikydavau ant saldytuvo), arba man pamaisius po kurio laiko pakyla, bet jei nemaisai sukrenta. Tai cia negaliu patarti.

O cia apie kuria nuotrauka? Jei duonos temoje, tai mano su aguonomis, o jei sitoje, tai ne mano.
Atsakyti
QUOTE(laselis @ 2010 03 27, 13:56)
O del rugimo tai niekada problemu nebuvo, vis taikydavosi islipti is dubens.  biggrin.gif Gal pas jus namie saltoka (as laikydavau ant saldytuvo), arba man pamaisius po kurio laiko pakyla, bet jei nemaisai sukrenta. Tai cia negaliu patarti.

Nu zinok, zuika, vakar pamaisiau diena, dar ne vieno burbuliuko sian nera verysad.gif Galvoju, tikriausiai pienas blogas, nes pas mus namie tik semi-skimed, nu pusiau pasterizuotas, jauciu reikejo normalaus.. Tai sian pagal recepta nereikia maisyt, bet niekas neburbuliuoja, tai gal pamaisyt doh.gif Nu bet as ir seimininke doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aissstute @ 2010 03 27, 15:55)
Nu zinok, zuika, vakar pamaisiau diena, dar ne vieno burbuliuko sian nera  verysad.gif Galvoju, tikriausiai pienas blogas, nes pas mus namie tik semi-skimed, nu pusiau pasterizuotas, jauciu reikejo normalaus.. Tai sian pagal recepta nereikia maisyt, bet niekas neburbuliuoja, tai gal pamaisyt  doh.gif Nu bet as ir seimininke  doh.gif


As darydavau su paparastu parduotuviniu pienu (manau, kad jis pasterizuotas), o dabar darau is vis su UHT pienu (kur metus galioja) ir rugsta g.gif
Gal silumos truksta? daugiau ideju neturiu. Manau reikia laukti, kazkas rase, kad tik i 5 diena suburbuliavo g.gif
Atsakyti
o kaip geriau ta pyraga laikyti siltai ar saltai kas suburbuliuotu?
Atsakyti
QUOTE(Aissstute @ 2010 03 27, 15:55)
Nu zinok, zuika, vakar pamaisiau diena, dar ne vieno burbuliuko sian nera  verysad.gif Galvoju, tikriausiai pienas blogas, nes pas mus namie tik semi-skimed, nu pusiau pasterizuotas, jauciu reikejo normalaus.. Tai sian pagal recepta nereikia maisyt, bet niekas neburbuliuoja, tai gal pamaisyt  doh.gif Nu bet as ir seimininke  doh.gif
y

Siandien ir man maisyt reikejo,bet irgi gal dar nerugsta doh.gif
Atsakyti
niugi mano hermaniukas vakar pasertas, bet jis man nerugtsta, o 6 dienos jam g.gif kazin kodel?gal pirma karta taip buna, o paskui irugsta g.gif kas siomis dienomis auginat, pasidalinbkit mintimis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(evutukas @ 2010 03 28, 17:26)
niugi mano hermaniukas vakar pasertas, bet jis man nerugtsta, o 6 dienos jam g.gif kazin kodel?gal pirma karta taip buna, o paskui irugsta g.gif kas siomis dienomis auginat, pasidalinbkit mintimis 4u.gif

as auginu ,bet man viskas gerai sekasi,rugsta kyla tesla
Atsakyti
QUOTE(rikke @ 2010 03 28, 21:09)
as auginu ,bet man viskas gerai sekasi,rugsta kyla tesla



KUR LAIKOT SILTAI AR SALTAI? IR KELINTA DIENA RUGT PRADEJO?
Atsakyti