Įkraunama...
Įkraunama...

Pyragas Hermanas

Aha, neseniai ir aš kepiau tą šv. Matrionos duonelę. Visai patiko. Tik, kad ten recepte rašė, kepti kartą gyvenime, tai ir nepasilikau raugo. doh.gif O dabar kai čia paskaičiau, tai supratau, kad čia ta pati duona, tik ten recepte 6 dienos rauginimo. Bet manau čia neesmė. Bandysiu, kaip čia rašėt nuo pradžios užsiraugt be raugo, nes vėl užsimaniau išsikept. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dulyte @ 2014 01 17, 11:26)
Aha, neseniai ir aš kepiau tą šv. Matrionos duonelę. Visai patiko. Tik, kad ten recepte rašė, kepti kartą gyvenime, tai ir nepasilikau raugo.  doh.gif O dabar kai čia paskaičiau, tai supratau, kad čia ta pati duona, tik ten recepte 6 dienos rauginimo. Bet manau čia neesmė. Bandysiu, kaip čia rašėt nuo pradžios užsiraugt be raugo, nes vėl užsimaniau išsikept.  rolleyes.gif

Žinokit neradau niekur to tikrojo lapo, kur man davė, tai iš atminties... ir truputi copy paste nuo interneto ir Hermano aprašymo. Receptą tai tiksliai atsimenu, tai jį ir rašiau. Tai pasidariau pas save kompe savo variantą ir padalinau. Bet vistiek sau vieną dalį kameroj pasilikau - sugriešyjau

Va imkit.

Šv. Matronos duonelė

Mes visi trokštame gerų stebuklų net ir netikėdami, kad kažkas „iš aukščiau“ gali juos mums atsiųsti. Prašome jų visada – slapta, patyliukais...
Kartais stebuklas ima ir įvyksta. O žmonės, kurie iš pradžių vaikščiojo į Maskvos Danilovo kapines, o dabar – į Pokrovo moterų vienuolyną Tagankoje, tiksliai žino, kas jų prašymu daro stebuklus. Tai palaimintoji Motinėlė Matrona – neįtikėtinas, stulbinamas mūsų dienų fenomenas.
Šv. Matronos duonelė , taip vadinama laimės duona, kurią gaminant reikia dalintis. Dalis paruoštos tešlos atiduodama artimiesiems. Laikoma, kad tai atneša į namus laimę. Kaip yra iš tikrųjų, kiekvienas masto kitaip. Kepama kartą gyvenime ir išpildo žmonių norus.

1 diena :padėti kambary ir neliesti
2 diena : 1 st. Cukraus, 1 st. Miltų, 1 st. Pieno ( nemaišyti)
3 diena: išmaišyti mediniu šaukštu
4 diena : kaip 2 diena
5 diena :išmaišyt
6 diena: Tris dalis padovanoti GERIEMS žmonėms. Į ketvirtą dalį įpilti 2 kiaušinius, truputi cukraus ( galima druskos), 1 st. Miltų. Ir kepti 160 orkaitėje. Aš dėjau razinų.

Laimės Jūsų namuose!
Atsakyti
sveiki, kiek laiko paruosta tesla kepimui (viskas, kas priklauso sudeta) rugsta ir kokios konstinencijos turi buti tesla
Atsakyti
QUOTE(wituxas @ 2014 01 17, 19:15)
sveiki, kiek laiko paruosta tesla kepimui (viskas, kas priklauso sudeta) rugsta ir kokios konstinencijos turi buti tesla

Rugimo laikas priklauso nuo aplinkos temperaturos. Mes kai siluma megstam ir uzsisildom namus iki 25, tai apie valanda pakildinu pries kusant i orkaite

Tirstumas turi buti panasiai kaip tepamo surelio
Atsakyti
Sveikos, turiu klausimuką dėl Šv. Matronos duonos. O kas, jei kepčiau iš visos tešlos ar pusės? Kam siūlau, niekas nenori užsimti tešlos rauginimu doh.gif Tai pasimetus esu, kaip čia suktis iš situacijos:)
Atsakyti
dabar kaip tik kepu duonele smile.gif
Atsakyti
ką tik pirmą kartą kepiau šv.Matronos duonelę, taigi atliko 3 vaikučiai, jei kas norit-galiu duoti ( Šiauliai ) smile.gif
Atsakyti
Bet cia kaip sugedes telefonas... kai pries 10m su mama kepdavo tai vadinosi Hermanas ir valgyti galejo kas nori, ir kepti galejai kiek nori, ir dalindavom tik 2 vaikus ar is vis nedalindavom. O dabar per tiek metu patapo Sv. duonele biggrin.gif ir dar kepema tik syki ir nevaisinama svetimiems biggrin.gif biggrin.gif komedijos...
Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2014 03 20, 22:17)
Bet cia kaip sugedes telefonas... kai pries 10m su mama kepdavo tai vadinosi Hermanas ir valgyti galejo kas nori, ir kepti galejai kiek nori, ir dalindavom tik 2 vaikus ar is vis nedalindavom. O dabar per tiek metu patapo Sv. duonele biggrin.gif ir dar kepema tik syki ir nevaisinama svetimiems biggrin.gif biggrin.gif komedijos...

biggrin.gif aha biggrin.gif pries 15 metu ir mes ir kepem, ir valgem kiek norejom, ir dalijom kam norejom. O pries pora men.man drauge kaip didziausia stebukla papasakojo lotuliukas.gif
Atsakyti
Šiandien pradėsiu auginti Matronos duonelę, jei bus norinčių Vilniuje po 6 d. pasidalinsiu vaikais wink.gif 4u.gif
Atsakyti
Kepiau ir as ta duonele biggrin.gif Pridejau razinu, riesutu, dziovintu vaisiu (Studentu pusryciu), laaabai skani buvo. Pasilikau raugo, tai dabar kepam Hermana ar Vatikano duona 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglute-2002: 10 balandžio 2014 - 19:47
QUOTE(rosea @ 2014 02 15, 17:28)
Sveikos, turiu klausimuką dėl Šv. Matronos duonos. O kas, jei kepčiau iš visos tešlos ar pusės? Kam siūlau, niekas nenori užsimti tešlos rauginimu doh.gif Tai pasimetus esu, kaip čia suktis iš situacijos:)

Pabandykit padalint per puse,ar mazinti porcijas.Siandien ir as gavautos Matronos.Tik man visas tris dalis sudejo i viena ir nepasake kiek rauginta buvo.Reikes pirma karta improvizuoti biggrin.gif
Atsakyti