Įkraunama...
Įkraunama...

Pyragas Hermanas

Gal kas bandėt blynus kepti? Ką dėjot, kaip kepat?
Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2011 11 02, 12:02)
gal kas turite Hermano "vaiku" Panevezyje? Labai noreciau  ax.gif

g.gif
Atsakyti
kepsiu ryt jau 4 karta pyraga, bet as darau kaip man patogu ir nemanau, kas skonis keiciasi 4u.gif ta prasme kad tikrai nelaikau tu 10 dienu kad galeciau iskepti, atskirus vaika dedu i saldytuva tai ten jis auga leciau kokias 3 d. jei noriu greiciau rauga uzauginti pastatau virtuvei parai (kambario teperaturoj greiciau rugsta), ir uzauginus rauga, dedu 3 stiklines (pieno, cukraus, milto) trecia karta atskiriu ir kepu. blush2.gif
Atsakyti
Sveikutės, atsimenu kai buvau maža mama kepdavo pyragą vardu Hermanas smile.gif Raugą buvo gavusi per draugų,draugus, na žodžiu ,jau ir metų nemažai prabėgo,niekas nebeturi smile.gif Galvoju gal Jūs turite tą raugą ir galite pasidalinti? arba žinote kaip ji pasidaryti?smile.gif
Atsakyti
sveikos,uzsiraugiau tesla,bet pirmas 3 dienas nebuvo jokiu burbuliuku,bet dabar jis suburbulejo,jau 6 diena,turiu klausima ar jis turi dideti?nes man tai nekyla ta tesla,tik truputuka burbuliuku yra...
Atsakyti
Labai norėčiau užsiraugti, bet sudvejojau: anksčiau naudodavome natūralų pieną, tai sutinku, kad tešla rūgdavo, bet pirktinis pienas juk tiesiog pūva, jokio rūgimo ten nėra unsure.gif Nedrąsu, kažkaip..
Atsakyti
Is tikro, gal su naminiu geriau... nes man su pirktiniu nelabai kas gavosi, teko kelias kruopytes mieliu imest, kad suaktyvint...

Kaip subridinot su tuo puvanciu pienu... blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
uzraugiau ka tik hermaniuka smile.gif kad pradedu rugt - siek tiek sausu mieliu idejau, paskui jau normaliai as ji rauginu, bet pirmus kartus, kai tik pradedu, visada rauginu su ziupsnelu mieliu
Atsakyti
Sveikos, mergaitės,
Gal kuri Kaune turit ir galit pasidalinti Hermano vaikučiu.
Mano sesuo sūnų Hermanu pavadino, tai būtų smagi staigmena jei su tokiu pyragu į svečius nuvažiuočiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2013 01 16, 14:36)
uzraugiau ka tik hermaniuka smile.gif kad pradedu rugt - siek tiek sausu mieliu idejau, paskui jau normaliai as ji rauginu, bet pirmus kartus, kai tik pradedu, visada rauginu su ziupsnelu mieliu

Ar jus "vaika" turejot ar pati pasidaret?
Gal kepete kas nors Hermana is kvietinio duonos raugo? Idomu, ar verta?
Atsakyti
taip, pati uzsiraugiau
Atsakyti
Sveikos,
Gavau raugo... bet ant lapo buvo parašyta ne Vatikano duona, o kažkokios šventosios motinėlės( lyg Matronos). Tą lapą draugei atidaviau, ir pati sau nepasilikau su mintim, kad susirasiu google. Bet pamiršau tos motinėlės vardą . Ten receptas su 6 dienų raugimu ( dvi dienos po 1 st pieno, cukraus ir miltų)
Gal kas turite išsisaugojusios receptą ? ar atsiskanavusios lapą ?
sau tai žinau atmintinai. O kad draugėm duoti "vaikų" tai neturiu.
Jei galite į AZ
receptas tikrai kitoks nei Vatikano duona.. nors skonis, kai esu kepusi ir tą ir aną, tai lyg ir toks pat. Tik šitoje nereikia riebalų dėti.
Atsakyti