Įkraunama...
Įkraunama...

Pyragas Hermanas

Klausimėlis: pačioje rauginimo pradžioje, miltai kokie dedami (kvietiniai?) g.gif
O gal kas pasidalintumėt "Hermano vaiku" Kaune?

Ačiū ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Scorp99: 13 balandžio 2011 - 15:04
Aš kažkaip niekaip nepripratau prie to keisto pyrago skonio.. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deltadu: 13 balandžio 2011 - 15:43
sveikos, as vakar uzraugiau hermana, bet man jis irgi nerugsta, speju reikes deti mieliu, labai pasiilgau sito pyrago smile.gif
Atsakyti
kelios dienos ir as apie hermana mastau, turbut reikes raugti
Atsakyti
vat ka tik uzraugiau,man jis thumbup.gif
Atsakyti
Atkeliavo ir į mano namus vienas Hermano "vaikas". Draugė prisakė jau šiandieną supilti stiklinę miltų, pieno ir cukraus, ką aš ir padariau, tik dabar suku galvą, kaip išmaišyti susidariusius miltų gumuliukus... g.gif Nenoriu per daug makaluoti, nes nežinau, ar galima... Be to, bent jau šiuo momentu nesimato jokių burbuliukų ar kažko panašaus į rūgimo procesą, tai įdomu, per kiek laiko ta tešla turi pradėti kilti? Ir kaip man toliau su šituo "vaiku" elgtis? Nelabai suprantu, kiek dienų reikės augint visą šitą reikalą prieš padalinant į 4 dalis ir kepant pyragą. unsure.gif

Iš anksto ačiū už pagalbą. 4u.gif
Atsakyti
ar kas kepa pagal si recepta??? 3k bandziau ir man nuolat sukrenta kai istraukiu is orkaites sad.gif, kepiu apie valanda 180 laipsniu jau parudavo gerokai bet vis tiek sukrito sad.gif SOS help.gif bandziau ir storiau pilt ir ploniau, rezautatas - blynas. Tiesa maisiau metaliniu saukstu bet ar nuo to galetu but blynas g.gif - nemanau. Gal recepte kur klaida isivelus, PAGELBEKIT 4u.gif

Vatikano duona
Duona nemegsta metalo, todel reikia maisyti mediniu saukstu arba medine, stikline mentele ir laikyti plastmasiniame inde, uzdengus lininiu ar drobiniu audiniu ranksluosciu.
1 diena: duona prijaukinama
2 diena: duona prijaukinama
3 diena: maisoma mediniu saukstu
4 diena: maisoma mediniu saukstu
5 diena: maitiname: 1 stikline cukraus, 1 stikline pieno, 2 stiklines miltu
6 diena: maitiname kaip 5-ta diena
7 diena: tik maisome
8 diena: maitiname kaip 5-ta diena
9 diena: daliname tesla i 4 lygias dalis, 3 dalis atiduodame lamei geriems zmonems, 4-ta dali iskepame prideje: 4 kiausinius, 2 stiklines miltu, 1 stikline aliejaus, 2 arbatinius saukstelius kepimo milteliu. Ismaisome iki vientisos mases, pilamei kepimo forma ir kepame 160°C temperaturoje.
Atsakyti
laukiu pagalbos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Emperatriz @ 2011 10 18, 18:55)
laukiu pagalbos  ax.gif

1 -dieną - laikyti ramiai,nejudinti
2 -dieną - kartą dienoje pamaišyti
3 -dieną - laikyti ramiai,nejudinti
4 -dieną - kartą dienoje pamaišyti
5 -dieną - vakare – pridėti:
• 1 stiklinę cukraus
• 1 stiklinę pieno
• 1 stiklinę miltų

6 -d -pamaišyti kartą dienoje
7- d - """"""""
8- d - """""""
9 -d - """"""""
10 dieną iš ryto pridėti visko ,kaip 5 -tą dieną

Tą pačią dieną reikia kepti.Pirmiausia visą raugą dalyti per pusę(čia jeigu norima jo ir toliau turėti).Vieną pusę palikti kepimui,o kitą dalinti dar per pusę.Vieną pusės dalį pasilikti sau dėl raugo, antrąją dalį galima kam nors duoti arba pridėti prie kepimo dalies.Jei neketiname daugiau raugo turėti,tai kepame nedaliname,kepame iš viso raugo.

Kepimui: į kepimo dalies raugą dar pridedame
1 stiklinę cukraus
1 stiklinę pieno (nedejau, nes neturejau)
3 kiaušinius (buvo like tik 2 kiausiniai M dydzio, tai juos tik ir dejau)
3 stiklines miltų (dejau tik 2, nes nepyliau pieno, ir truko vieno kiausinio)
pusę stiklinės aliejaus (dejau puse stiklines istirpinto margarino)
1 šaukštas kepimo miltelių (dejau viena a.s. su kaupu)
1 šaukštas vanilinio cukraus



Bandyk pagal sita recepta, tavajame man atrodo, kad mazokai miltu (turi gautis grietines konsistencijos tesla). Gal as klystu???
Atsakyti
teslos konsistensija labai gera gaunasi - nei skysta nei tirsta, nezinau kas ne taip. Sakau gal per daug aliejaus kad susmenga g.gif O gal per ilgai tesla maisau su maisykle, gal rankomis teikia ismaisyt ir viskas g.gif , bet ar nuo to susmenga? Gal tempoj mazesnej reik kept?
dekui uz receptuka, pabandysiu sita kita karta, dabat jau maniskis 5 diena auga, nzn ka darysiu kai sulauksiu 9tos biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
gal kas turite Hermano "vaiku" Panevezyje? Labai noreciau ax.gif
Atsakyti