Įkraunama...
Įkraunama...

Pyragas Hermanas

Ankstesniuose psl skaičiau, kad ištraukus jis toliau naudojamas sėkmingai.
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2011 02 07, 13:05)
g.gif mano ir nei pukši, nei burbuliuoja. Dariau be mielių. Laikau vonioj. Graži tokia košelė  biggrin.gif


tongue.gif biggrin.gif as ir laikiau vonioj (nes grindys šildomos) bet be mieliu nesigavo.
Vakar užmaisiau nauja rauga, su mielėmis, tai siandien "koselė" pakilus, randasi burbuliuku bigsmile.gif
Atsakyti
O kiek dėti mielių unsure.gif
Atsakyti
0,5 arbatinio šaukštelio
Atsakyti
sveikutes kepejeles, jungiuosi ir as i Hermano kepeju kluba smile.gif
visai nesenai ieskodama recepto atradau senai rasyta hermano recepta, tai uzsimaisiau ji nuo pat pradziu, ir galiu pasakyt jog niekas nevyko, kol neidejau sauksto raugo. dabar taip putoja, jog tuo islips per krastus. 4u.gif
Atsakyti
Iš manęs vyras juokiasi lotuliukas.gif
"Šokinėju as čia, mat, aplink kažkokį prarūgusį Hubertą"
Bet aš jam leidžiu nail.gif
Kai iškepsiu, tada man bus va taip:
bis.gif
Atsakyti
4u.gif

Ar dar kas kepa si pyraga? g.gif

Noriu pradet viska nuo pradziu ir iskart noriu paklausti ar darant rauga reikia butinai mieliu det? Nes kitaip nekils? Ir kokias ir kiek dedate? Pirma diena ar veliau?

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(soera @ 2011 03 17, 13:03)
4u.gif

Ar dar kas kepa si pyraga? g.gif

Noriu pradet viska nuo pradziu ir iskart noriu paklausti ar darant rauga reikia butinai mieliu det? Nes kitaip nekils? Ir kokias ir kiek dedate? Pirma diena ar veliau?

Aciu 4u.gif


Siaip nereikia det mieliu, bet man nevyko procesas, tai as ant galo sauksciuko imeciau, tai kad pradejo bujot smile.gif
Atsakyti
gal kas Vilniuje norėtų pasidalint vaiku? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(marcipane* @ 2011 03 19, 15:04)
gal kas Vilniuje norėtų pasidalint vaiku?  blush2.gif


As tai Kaune neatsisakyciau drinks_cheers.gif
Atsakyti
O kam jums tie "vaikai". As sita Hermana labai daznai kepu, tik ne pyraga o keksiukus, mano seimai labiau patinka. Kai atsibosta tiesiog visa tesla iskepu, kai vel norisi paimu sumaisau po stikline silto pieno, miltu ir cukraus, nereikia jokiu meliu. Po pirmu 10 dienu nevisada tas raugas iseina putojantis bet keksiukai vistiek iseina super. O jau kai paliekat rauga antra karta jis ko piukiausiai suputoja, tikrai nereikia jokiu meliu.
Atsakyti
Norėčiau vaikiuko Kretinga Klaipėda
Atsakyti