Įkraunama...
Įkraunama...

Pyragas Hermanas

Nu ir as susigundiau varau uzraugsiu 4u.gif
Atsakyti
nu va viskas uzmaisyta ir net jau burbuliuoja ant palanges nors del raugo saules siuo atveju gerai padeda thumbup.gif
Atsakyti
noreciau isivaikint atzalele Vilniuje? ax.gif
Atsakyti
Maniškis Hermanas šaldytuve tupi jau kokius tris mėnesius. Tikiuosi tam raugui nieko neatsitiks, nes žadu tik rudeniop vėl kepti tą skanėstą, nes dabar net orkaitės jungti nesinori per tokius karščius karsta.gif Ar turit kas patirties ilgalaikės pertraukos tarp kepimų? Kaip ten paskui būna, atsigauna tas raugas po laikymo šaltai? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laumupė: 23 liepos 2010 - 16:00
QUOTE(laumupė @ 2010 07 23, 16:59)
Ar turit kas patirties ilgalaikės pertraukos tarp kepimų? Kaip ten paskui būna, atsigauna tas raugas po laikymo šaltai?  ax.gif


Ilgiausiai laikiusi esu 5 sav. be maitinimo, tai atsigavo. Mano mama dedavo i saldikli ir laikydavo kiek nori, bet istraukus dedavo zirnio dydzio svieziu mieliu gabaliuka ir toliau sekmingai kepdavo.

Mano anyta netycia sukepe visa rauga (uzmirso atskirti vaika), neisplove indo, kur raugindavo, tas apdziuvo. Per dabartinius karscius i ta apdziuvusi inda uzraugiau naujai (tik cukrus, pienas ir miltai), tai puikiausiai uzrugo.
Atsakyti
o as vis gundausi is saldiklio issitraukt, bet vis pamirstu, pasiilgau jau, bet kai tokie karsciai daug su zele, jogurtu darau
Atsakyti
gal kas galetu pasidalinti, labai buciau dekinga blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes, o as siandien uzraugiau, tai ziuresiu kaip cia man seksis ji prisijaukint 4u.gif
Atsakyti
Koks senas skanestas bigsmile.gif Prisimenu mama kepdavo rolleyes.gif Gal Kaune kas pasidalintu siuo raugu? ax.gif
Atsakyti
noriu ir as"vaiko" Kaune blush2.gif
Atsakyti
Įsivaikinčiau ir aš vieną smile.gif Gal Až galima, kas turtingas Vilniuje? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(VANDA-panda @ 2010 07 27, 18:49)
Koks senas skanestas  bigsmile.gif  Prisimenu mama kepdavo  rolleyes.gif  Gal Kaune kas pasidalintu siuo raugu? ax.gif

niekas niekas neturi? unsure.gif unsure.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti