Įkraunama...
Įkraunama...

Pyragas Hermanas

QUOTE(evutukas @ 2010 04 12, 17:50)
o kai idejau mieliu, tai kad uzrugo, siandien net tupperware indo dangtis nusoko nuo rugimo,isgasdino visus namus biggrin.gif

nu bet kaip tau taip kyla, nesuprantu as blink.gif doh.gif
Atsakyti
i vakara su mielem tik pradejo rugt, o atskyrus pamaitinta, lygiai taip pat kilo 4u.gif
Atsakyti
ko nutilom?keliam temute 4u.gif
kepiau vakar su varske, na, nepatiko man, nes varske pyraga padare tarsi sukritusi, ne purus buvo visai, na, sekanty karta hermaniukas bus tik su aguonom 4u.gif
Atsakyti
Susigundžiau paeksperimentuoti su Hermanu, bet rezultatais nesu patenkinta, nežinau, ar jis vertas tiek kantrybės schmoll.gif
"Nokinau" 9 dienas (neaugo visai, paskutinę dieną sausų mielių pridėjau, tada jau šiek tiek pakilo), dešimtą išsikepiau iš trijų dalių masės, ką daryt su ketvirta dar nesugalvojau. Kepiau su cinamonu ir džiovintomis slyvomis, gavosi štai kas:

user posted image

Bet jo konsistencija man nelabai, tikėjausi kitokio purumo, o gavosi labai greit susiveliantis burnoj, na ir to ypatingo skonio neturi, žiūrėsim, gal atvėsęs pasirodys gardesnis.
Atsakyti
QUOTE(Mizantropė @ 2010 04 26, 17:16)
Susigundžiau paeksperimentuoti su Hermanu, bet rezultatais nesu patenkinta, nežinau, ar jis vertas tiek kantrybės schmoll.gif
"Nokinau" 9 dienas (neaugo visai, paskutinę dieną sausų mielių pridėjau, tada jau šiek tiek pakilo), dešimtą išsikepiau iš trijų dalių masės, ką daryt su ketvirta dar nesugalvojau. Kepiau su cinamonu ir džiovintomis slyvomis, gavosi štai kas:

user posted image

Bet jo konsistencija man nelabai, tikėjausi kitokio purumo, o gavosi labai greit susiveliantis burnoj, na ir to ypatingo skonio neturi, žiūrėsim, gal atvėsęs pasirodys gardesnis.


Jei tik 9 diena idejai mieliu, tai tau ir velsis... arba nedakepe... nes jis tikrai neturi veltis.
Atsakyti
mano gaunasitrapus, purus, bet jis turi min 5 dienas parugt gerai, utad ir veliasi 4u.gif mano merginos kai valgo, tai visuos namuostrupiniu pilna, nes purus, lengvas gaunasi 4u.gif
Atsakyti
Na, viskas aišku tuomet: iškepęs jis, tik kad nepakankamai "sunokęs", reik manyt antras blynas bus mažiau prisvilęs biggrin.gif žiūrėsim, kaip dabar man tas vaikas augs... ačiū už komentarus 4u.gif
Atsakyti
Nu ryt ir as bandysiu raugt vel, tikiuosi antras bandymas bus sekmingesnis, o tai pirmas nesuprantu, gavosi, ar ne, jauciu ne, nes ir man nekilo visiskai.. Net slapiu mieliu sikart nusipirkau, jei vdruk tektu padeti taisyt.. ax.gif
Atsakyti
As tai laukiu vasaros, kai bus labai silta. Tada bandysiu be mieliu. biggrin.gif

Aissstute dek mieliu is karto, jei namie nera labai silta. Kai as dariau kvietini rauga duonai, tai laikiau ant radiatoriaus, apsukusi kaldrom, tai gavosi. O sita rauga dariau, kai jau sildymas buvo isjungtas, tai pelesis uzsidejo.
O del mieliu skonis nesikeicia mirksiukas.gif , svarbu, kad gerai isrugtu. Mano anyta pradejo kepti kas 5 dienas, tai ziuriu skonis kiek kitoks darosi, matyt karts nuo karto reikia ir 10 dienu parauginti.
Atsakyti

 i 
PROFILAKTINIS FORUMO TAISYKLIŲ PRIMINIMAS:

1. Temos pavadinimą prašome rašyti tik lietuviškomis raidėmis (ą, č, ę, ė, į, š, ų, ū, ž). Nerašykite didžiosiomis raidėmis!

2. Prieš paskelbdami naują temą, visada pasinaudokite "Paieška" ir įsitikinkite, ar anksčiau forume nebuvo rašyta Jus dominančia tema.

3. Draudžiamos temos, kuriose klesti šlamtlaiškiai ir reklama, komerciniai pasiūlymai (pvz. gaminu-parduodu, "turiu-parduodu", "aš neplatinu, platina kiti", "kur nusipirkti?", "kas galit parduoti?", "atsakiau į AŽ" ir pan.). Radus tokio pobūdžio temas /  žinutes, jos ištrinamos be išankstinio perspėjimo.

4. Draudžiamas tarpininkavimas, organizuojant masinius pirkimus. Išimtis: tokia veikla leidžiama tik skyrelyje "Internetinės parduotuvės", kai įvykdomos skyrelio taisyklėse numatytos sąlygos.

5. Norėdami pacituoti žinutę (-es) , necituokite pačių nuotraukų (cituojamoje žinutėje (-ėse) tiesiog ištrinkite nuotraukos nuorodą su kodu [ img ] [ /img ] ) , taip forumas bus neapkrautas.

6. Jei keliate patiekalų nuotraukas, tai ne didesnes nei 500- 600 pikselių. Didesnio formato nuotraukos papildomai apkrauna Forumą ir iškraipo Forumo langą.

7. Draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Komercinio pobūdžio reklamos pasiūlymus rašykite adresu: info@supermama.lt, reklama@supermama.lt  
Atsakyti
Tai ka jau nekepate Vatikano duoneles? biggrin.gif As siandien gavau "vaika" is drauges, ziuresiu kas gausis.
Atsakyti
noreciau isivaikint atzalele kaune smile.gif prasau i az
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikaPika: 14 liepos 2010 - 23:45