Įkraunama...
Įkraunama...

Pyragas Hermanas

QUOTE(evutukas @ 2010 04 11, 18:52)
tesla turi buti kaip grietine, gal net skystesne, as visuomet dar dedu razinu, ir kepu ant 160-180 apie 40 min, kai man virsus sutrukineja , tai jau zinau, kad iskepe, visuomet buna dregnas...o as kaip ir rasiau jau kepsiu kas 5 dienos, nes rugti pradejo itin gerai. buvau pylusi namini piena pirm karta, antra pirktini, bet be problemu rugsta


As pagaliuka ikisu ir jei sausas, tai iskepes.
Atsakyti
aga, ir taip tikrinama .sekmes kepant ir auginant 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(evutukas @ 2010 04 11, 16:52)
tesla turi buti kaip grietine, gal net skystesne, as visuomet dar dedu razinu, ir kepu ant 160-180 apie 40 min, kai man virsus sutrukineja , tai jau zinau, kad iskepe, visuomet buna dregnas...o as kaip ir rasiau jau kepsiu kas 5 dienos, nes rugti pradejo itin gerai. buvau pylusi namini piena pirm karta, antra pirktini, bet be problemu rugsta

nu mano buvo daug tirstesne tada unsure.gif galvojau kietas izvis tas pyragas bus, iskepe per 40min., nu toks sunkus labai, ir dregnas, saldus man labai, nu siaip tai man skanus labai, bet kita karta maziau miltu desiu ir piena organini pirksiu, nes db man skanus, bet kai neturiu su kuo palyginti, tai nezinau toks ir turi buti, ar ne g.gif Nu po savaites raugsiu vel, nes db is visos mases kepiau, tai sakes, kiek daug isejo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aissstute @ 2010 04 11, 23:55)
nu mano buvo daug tirstesne tada unsure.gif galvojau kietas izvis tas pyragas bus, iskepe per 40min., nu toks sunkus labai, ir dregnas, saldus man labai, nu siaip tai man skanus labai, bet kita karta maziau miltu desiu ir piena organini pirksiu, nes db man skanus, bet kai neturiu su kuo palyginti, tai nezinau toks ir turi buti, ar ne  g.gif Nu po savaites raugsiu vel, nes db is visos mases kepiau, tai sakes, kiek daug isejo  doh.gif

o tai vaiko nepasilikai?juk pamaitinus reiki atskirti puodeli kitam auginimui, dar viena draugui, bet as tik sau palieku, o tada i likusia mase dedi produktus ir kepi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aissstute @ 2010 04 11, 23:55)
saldus man labai,


Man tai nesigauna labai saldus (bet gal cia skonio reikalas g.gif ), kai gerai rugsta, tai mieles suskaido ta cukru. kaip viena mano kaimyne apibudino, tai kazkas tarpinio tarp kekso ir saldzios bulkos (kai nededi jokiu priedu). O Raugas duoda toki idomu skoni, kuo skiriasi nuo kitu pyragu
Atsakyti
o jūs sviesto nededat???
aš tai į vieną dalį dedu 200 gr sviesto,
tokį receptuką gavau ( o visa kita kai ir pas jus), nu tai žinokit liux pyragas gaunasi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Arrivederici @ 2010 04 12, 10:18)
o jūs sviesto nededat???
aš tai į vieną dalį dedu 200 gr sviesto,
tokį receptuką gavau ( o visa kita kai ir pas jus), nu tai žinokit liux pyragas gaunasi thumbup.gif


biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Arrivederici @ 2010 04 12, 10:18)
o jūs sviesto nededat???
aš tai į vieną dalį dedu 200 gr sviesto,
tokį receptuką gavau ( o visa kita kai ir pas jus), nu tai žinokit liux pyragas gaunasi thumbup.gif

as pilu aliejaus puse puodelio
Atsakyti
Va, ka merginos dar kepa is sito pyrago raugo thumbup.gif

QUOTE(pipete @ 2010 04 11, 23:09)
Kai turėjau to raugo, tai labai skanios spurgos, blynai iš jo gaudavosi, gal jį galima naudoti ir duonoms?



QUOTE(pipete @ 2010 04 12, 13:32)
Lašeli, dėl spurgų ir blynų receptų, tai turėčiau čia ir vietoje juos sukurti (veiksmas vyko kokius 4 metus atgal). Bet paieškosiu info ta tema. Aš kuriu receptus vietoje, juo labiau, kad blynams gi nieko ypatingo nereikia: pridedi kiaušinių, pieno, miltų ir kepi. Spurgoms analogiškai, tik kietesnę tešlą daryti.

Spurgos (receptas iš knygos "Valgių gaminimas" 1967 m.,) pabandyk pritaikyti
500g miltų
3/3st. pieno
50.g mielių
5-6 tryniai
100 g.tirpyto sviesto
25 lašai romo,
0,5 lazdelės vanilės,
10 g. karčiųjų migdolų,
druskos truputis

Cukraus pudra pabarstymui.

Atsakyti
QUOTE(evutukas @ 2010 04 12, 06:44)
o tai vaiko nepasilikai?juk pamaitinus reiki atskirti puodeli kitam auginimui, dar viena draugui, bet as tik sau palieku, o tada i likusia mase dedi produktus ir kepi 4u.gif

Nepasilikau sau as to vaiko, nes nerugo man visai, sakiau bandysiu is naujo su pienu kitokiu. O del draugams duoti, tai as UK gyvenu, atnesciau kam teslos 10 dienu pastovejusios, tai kaip i nenormalia jauciu paziuretu doh.gif lotuliukas.gif
QUOTE(laselis @ 2010 04 12, 06:59)
Man  tai nesigauna labai saldus (bet gal cia skonio reikalas  g.gif ), kai gerai rugsta, tai mieles suskaido  ta cukru. kaip viena mano kaimyne apibudino, tai kazkas tarpinio tarp kekso ir saldzios bulkos (kai nededi jokiu priedu). O Raugas duoda toki idomu skoni, kuo skiriasi nuo kitu pyragu

Matai, gal kai rugsta gerai, tai ir nebuna per saldu, o pas mane gi visai nerugo doh.gif MB irgi sake, kad saldu, nors as labai didele saldumynu megeja ir tikrai megstu saldziai, sakau kazkas matyt nesigavo man su situ pyragu.. Nieko bandysiu dar karta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aissstute @ 2010 04 12, 16:27)
Nepasilikau sau as to vaiko, nes nerugo man visai, sakiau bandysiu is naujo su pienu kitokiu. O del draugams duoti, tai as UK gyvenu, atnesciau kam  teslos 10 dienu pastovejusios, tai kaip i nenormalia jauciu paziuretu  doh.gif  lotuliukas.gif

Matai, gal kai rugsta gerai, tai ir nebuna per saldu, o pas mane gi visai nerugo  doh.gif MB irgi sake, kad saldu, nors as labai didele saldumynu megeja ir tikrai megstu saldziai, sakau kazkas matyt nesigavo man su situ pyragu.. Nieko bandysiu dar karta  biggrin.gif

o kai idejau mieliu, tai kad uzrugo, siandien net tupperware indo dangtis nusoko nuo rugimo,isgasdino visus namus biggrin.gif
Atsakyti
Turiu pakankamai šito Huberto. Jei kas norite, galiu pasidalinti smile.gif
Atsakyti