Įkraunama...
Įkraunama...

Pyragas Hermanas

QUOTE(evutukas @ 2010 04 09, 10:46)
tai kaip suprntu ji pirmiausia reikia pamaitinti , o tik paskui atskirti ir i ta atskirta mase sudeti kiausinius....ir t.t, o dali pasilikti vel auginimui



Pagal originalu recepta pirmiausia reikia pamaitinti, po to dali atskirti kitam pyragui, o i likusi rauga deti kepimui skirtus produktus.
Atsakyti
jau iskepe thumbup.gif super thumbup.gif kaip anksciau viskas, skonis, kvaps, vaizdas smile.gif pagaliau prisijaukinau as ji lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(evutukas @ 2010 04 09, 14:16)
jau iskepe thumbup.gif super thumbup.gif kaip anksciau viskas, skonis, kvaps, vaizdas smile.gif pagaliau prisijaukinau as ji lotuliukas.gif



drinks_cheers.gif

Isvada viena - reikia mieliu

merginos, kurios dejot mieliu parasykit kitoms , kiek ir kokiu dejot ax.gif

O as vis tiek bandysiu be mieliu rauginti (blogiausiu atveju idesiu blush2.gif), tik laukiu, kad orai susiltu, nes dabar namie nera nei vienos siltesnes vieteles, o 20 laipsniu neuzteks g.gif
Atsakyti
as dejau sausu mieliu 7 g, sudejau, bet pradejo kilt tik i vakara, atrode is pradziu, kad ne kas, o dabar vaikiukas rugsta kuo puikiausiai thumbup.gif
Atsakyti
kaip ir rasiau ir sakiau kad recepte kazkas nutylima... be mieliu turbut nei vienai neiskilo, taigi tik mieles pades ji prisijaukint
Atsakyti
druge sake, kad ji dedvo aktimel ir rugdavo kuo puikiausiai jau.kiek skaiciau google, visur raso tik po 1 puodeli produktu ir turi kilti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2010 04 10, 20:31)
kaip ir rasiau ir sakiau kad recepte kazkas nutylima... be mieliu turbut nei vienai neiskilo, taigi tik mieles pades ji prisijaukint


Man iskilo be mieliu (tu is parduotuves)
Na as vis tiek manau, kad turetu rugti ir be mieliu. ax.gif
Pati dariau kvietini (kuri ir dejau i pirmo pyrago rauga, tikrai jokiu mieliu nedejau) ir rugini rauga duonytems kepti. O ten tikrai mieliu nereikia deti, ir nedejau. schmoll.gif O gavosi kuo puikiausiai is pirmo karto. Tik juos laikiau prie radiatoriaus, antklodemis apsukusi, pries tai sterilizavusi visus indus. Jei kas nutylima siame recepte, tai tas, kad reikia silumos ~24-25 laipsnius.

Na, bet jei idejus mieliu, skonis nesikeicia, tai kodel nepasilengvinus sau darbo biggrin.gif

Sekmes visoms kepancioms ir kepsincioms essen.gif

Pasidalinkit nuotraukomis ir ka dar dedate (vaisius, varske, aguonas ir t.t.)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laselis: 10 balandžio 2010 - 21:36
QUOTE(laselis @ 2010 04 10, 22:33)
Man iskilo be mieliu (tu is parduotuves)
Na as vis tiek manau, kad turetu rugti ir be mieliu.  ax.gif
Pati dariau kvietini (kuri ir dejau i pirmo pyrago rauga, tikrai jokiu mieliu nedejau) ir rugini rauga duonytems kepti. O ten tikrai mieliu nereikia deti, ir nedejau.  schmoll.gif O gavosi kuo puikiausiai is pirmo karto. Tik juos laikiau prie radiatoriaus, antklodemis apsukusi, pries tai sterilizavusi visus indus. Jei kas nutylima siame recepte, tai tas, kad reikia silumos ~24-25 laipsnius.

Na, bet jei idejus mieliu, skonis nesikeicia, tai kodel nepasilengvinus sau darbo  biggrin.gif

Sekmes visoms kepancioms ir kepsincioms  essen.gif

Pasidalinkit nuotraukomis ir ka dar dedate aisius, varske, aguonas ir t.t.)


Aij, nesilaukiau tu 10 dienu, siandien 9 diena, sudejau produktus ir kepu. Bet jauciu vakaro reikejo palaukt doh.gif bet man reik pyrago, tai ziuresiu kas gausis.
Atsakyti
QUOTE(laselis @ 2010 04 10, 22:33)
Man iskilo be mieliu (tu is parduotuves)
Na as vis tiek manau, kad turetu rugti ir be mieliu.  ax.gif
Pati dariau kvietini (kuri ir dejau i pirmo pyrago rauga, tikrai jokiu mieliu nedejau) ir rugini rauga duonytems kepti. O ten tikrai mieliu nereikia deti, ir nedejau.  schmoll.gif O gavosi kuo puikiausiai is pirmo karto. Tik juos laikiau prie radiatoriaus, antklodemis apsukusi, pries tai sterilizavusi visus indus. Jei kas nutylima siame recepte, tai tas, kad reikia silumos ~24-25 laipsnius.

Na, bet jei idejus mieliu, skonis nesikeicia, tai kodel nepasilengvinus sau darbo  biggrin.gif

Sekmes visoms kepancioms ir kepsincioms  essen.gif

Pasidalinkit nuotraulkomis ir ka dar dedate (vaisius, varske, aguonas ir t.t.)


Pagal tavo recepta gavosi dregnas thumbup.gif laaabai skanu!!! bigsmile.gif nuo to recepto, kur as kepiau, skiriasi. Man atrodo, kuo maziau miltu, tuo geriau thumbup.gif
Atsakyti
man ir visuomet jis gaunasi dregnas, tik si syki nenuplikinau razinu, gvosi viduje rudokas biggrin.gif , o as jau kepsiu ne kas 10, o kas 5 diena, raugas gan stiprus, putoja tik, kyla, dr per kelias dienas virtuveje buvo karsta, nes kepiau tai ta tai ana orkaiteje, slia padejus buvau, tai uzbujojo jis man thumbup.gif
Atsakyti
Nu idejau sian ir as pagaliau kepti savo Hermana... Siaip nemanau, kad gausis.. unsure.gif Sian mums 13 diena, abejoju, ar kuri tiek ilgai laiket, nu bet kad visai man nerugo, tai dejau 10 diena dar antra pokeli mieliu doh.gif Kazkaip jauciu, kad jos viska galejo sugadinti.. Sian tik toks lyg atsirado kvapas parugimo, bet neputojo man visai.. unsure.gif Nu sudejau vistiek visus produktus ir db ziuresiu kas cia gausis.. Ai, o mano tesla pridejus tas tris stiklines miltu, tai tikrai tokia neminkoma buvo, o gan skysta... nu bet as kazkaip daugiau tu miltu nedejau, o viska supyliau i stiklini inda ir db kepu.. Ateisiu veliau arba pasidziaugti, arba pasiguosti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aissstute @ 2010 04 11, 17:04)
Nu idejau sian ir as pagaliau kepti savo Hermana... Siaip nemanau, kad gausis..  unsure.gif Sian mums 13 diena, abejoju, ar kuri tiek ilgai laiket, nu bet kad visai man nerugo, tai dejau 10 diena dar antra pokeli mieliu  doh.gif Kazkaip jauciu, kad jos viska galejo sugadinti.. Sian tik toks lyg atsirado kvapas parugimo, bet neputojo man visai..  unsure.gif Nu sudejau vistiek visus produktus ir db ziuresiu kas cia gausis.. Ai, o mano tesla pridejus tas tris stiklines miltu, tai tikrai tokia neminkoma buvo, o gan skysta... nu bet as kazkaip daugiau tu miltu nedejau, o viska supyliau i stiklini inda ir db kepu.. Ateisiu veliau arba pasidziaugti, arba pasiguosti  lotuliukas.gif

tesla turi buti kaip grietine, gal net skystesne, as visuomet dar dedu razinu, ir kepu ant 160-180 apie 40 min, kai man virsus sutrukineja , tai jau zinau, kad iskepe, visuomet buna dregnas...o as kaip ir rasiau jau kepsiu kas 5 dienos, nes rugti pradejo itin gerai. buvau pylusi namini piena pirm karta, antra pirktini, bet be problemu rugsta
Atsakyti