Įkraunama...
Įkraunama...

Pyragas Hermanas

QUOTE(evutukas @ 2010 04 08, 09:01)
nugi nueionu, nukeliu dangti, o ten iskilia kaip putos tokios, ismaisiau, viskas susimaise, bet kvapas ti rugienos tokios, jau nepamenu ar jis toks budavo g.gif na, bet sausos mieles 7g. padare ,matyt, savo darba 4u.gif ziuresiu kaip toliau


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Nu jo kvapas, tai tokio raugo. Atsimenu, kazkada atvaziavo sveciu pas mano mama, ta ka tik rauga maise. Tai tie nosim patrauke ir klausia, ar mes cia ruginuke ruosiames varyti biggrin.gif
Atsakyti
na, tai tikriausiai viskas bus gerai, nes pamaisiu matosi, kad vel prdeda kilti, na, gal pagaliau jau ir man pavyks g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laselis @ 2010 04 06, 11:54)
O tu pabandyk toki rauga pasidaryti (esu kepusi sias bendeles su sausomis mielemis, gerai gavosi)
Tik daug nedaryk, 50ml vandens, 50g miltu, 0,5 a.s. mieliu. O kai irugs, tai sudek i pyrago rauga, bent jau produktai is gelbeti bus.

Nu tai tik sian pamaciau tavo sms doh.gif o sian man kepti reikia, nu niekas man nekilo ir neputojo ir sausos mieles manes neisgelbejo, kaip Evutuko.. verysad.gif Tai ka man daryt db, galvoju siam iki LT pardes nuvaziuot, gal paimti slapiu mieliu ir dar diena palaikyti su jom? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aissstute @ 2010 04 08, 13:59)
Nu tai tik sian pamaciau tavo sms  doh.gif o sian man kepti reikia, nu niekas man nekilo ir neputojo ir sausos mieles manes neisgelbejo, kaip Evutuko..  verysad.gif Tai ka man daryt db, galvoju siam iki LT pardes nuvaziuot, gal paimti slapiu mieliu ir dar diena palaikyti su jom?  g.gif


Nebezinau jau ka ir patarti g.gif
Na, jei dar neprasmirdo, tai bandyk dar deti mieliu: svieziu, jei nelabai sudetinga ju gauti, arba suaktyvink sausas.
Atsakyti
QUOTE(laselis @ 2010 04 08, 14:00)
Nebezinau jau ka ir patarti  g.gif
Na, jei dar neprasmirdo, tai bandyk dar deti mieliu: svieziu, jei nelabai sudetinga ju gauti, arba suaktyvink sausas.

Kad prasmirst, tai ne, man kvepia kondensuotu lotuliukas.gif mastau.gif nu desiu vakare sian slapiu mieliu ir dar diena rauginsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aissstute @ 2010 04 08, 19:04)
Kad prasmirst, tai ne, man kvepia kondensuotu lotuliukas.gif mastau.gif nu desiu vakare sian slapiu mieliu ir dar diena rauginsiu smile.gif


lotuliukas.gif

Cia vienai kaimynei daviau raugo, tai jos vyras pauoste, ir reakcija: "oij, ***..." lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 04 08, 19:07)
lotuliukas.gif

Cia vienai kaimynei daviau raugo, tai jos vyras pauoste, ir reakcija: "oij, ***..."  lotuliukas.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
o man kd putoja doh.gif siaubas, ismaisau ir vel putoja, kaip vikystej dieduks gerdavo alu su grietine, tokios putos lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif o smirda tai ir gerai, fui kolkas, nepasmirdes, bet raugas doh.gif ryt reikia maitint, bet as pamaitinus bandysiu kepti, skaicius esu, kad galima ir 5 diena kepti, tai pamaitini ir atsidedi dali, o i kita dedi produktus ir kepi taip?
Atsakyti
QUOTE(evutukas @ 2010 04 08, 22:59)
ryt reikia maitint, bet as pamaitinus bandysiu kepti, skaicius esu, kad galima ir 5 diena kepti, tai pamaitini ir atsidedi dali, o i kita dedi produktus ir kepi taip?



Na, as 5 diena kepdavau, kai jau raugas stiprus budavo (po kokiu 5 kepimu), bet jei ten labai putoja, tai gal ir galima g.gif
Atsakyti
oi putoja
dar ir kaip bigsmile.gif bijau, kad iki 10 dienos net perugt gali, nes pamaisai ir vel stovi putos, tai tuomet maitint kaip 10 diena ji, atskirt ir toliau pridet miltu, kiausiniu, aliejaus?
Atsakyti
QUOTE(evutukas @ 2010 04 09, 09:26)
oi putoja
dar ir kaip bigsmile.gif bijau, kad iki 10 dienos net perugt gali, nes pamaisai ir vel stovi putos, tai tuomet maitint kaip 10 diena ji, atskirt ir toliau pridet miltu, kiausiniu, aliejaus?


Na perrugt, tai neperrugs bigsmile.gif


as tai darau taip: imu stikline raugo (likusio nuo paskutinio kepimo), dedu po stikline miltu, cukraus, pieno. Tada rauginu 5 dienas , vis pamaisydama, penkta diena dedu
1dideli ar 2 mazus kiausinius
1 stikline miltu (zr, pagal teslos tirstuma)
1/4 stiklines aliejaus
1 saukteli kepimo milteliu
1 saukteli vanilinio cukraus
aguonu is akies
ir kepu.
(jei reikia didesnio dar dedu puse stiklines pieno ir puse stiklines cukraus, miltu daugiau)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laselis: 09 balandžio 2010 - 08:54
tai kaip suprntu ji pirmiausia reikia pamaitinti , o tik paskui atskirti ir i ta atskirta mase sudeti kiausinius....ir t.t, o dali pasilikti vel auginimui
Atsakyti