Įkraunama...
Įkraunama...

StrawberryNET- VII

as tai isvis supykau ant braskiu biggrin.gif paskutiniu metu pradejo ziauriai ilgai siusti, nors aisku ir muitinej uzstringa tai dar ilgiau gaunas smile.gif
Atsakyti
Atejau pasigirti biggrin.gif treciadieni parasiau braskems, laiskeli, kad grazintu muitines mokesti, ir siandien pinigelius jau grazino thumbup.gif laukiau siuntinuko ir ilgai, nes keliavo 3 savaites, o muitinei dar savaite su trupuciu prabuvo blink.gif bet dabar jau viskas ciki sokiai.gifb ACIU MilGana aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gudre755: 28 gegužės 2010 - 09:41
QUOTE(Dovkyte @ 2010 05 27, 22:45)
mergaites,gal kuri neseniai is braskiu uzsisakinejot? ax.gif kiek laiko laukiat siuntiniu?ar yra sansu kad per 2savaites ateis?kaina nedidelel siuntinio,sakau gal neuzsikabins muitine,.gi ant sono braskes verte siuntinio uzraso g.gif


Dovkyte, zinok, ivairiai ateina. As viena karta laukiau 5 savaites, kita karta 2 savaites, dabar atejo siunta po 3.5 sav., nes muitineje buvo uzstrige.

QUOTE(Sulima_ma @ 2010 05 28, 09:36)
as tai isvis supykau ant braskiu  biggrin.gif  paskutiniu metu pradejo ziauriai ilgai siusti, nors aisku ir muitinej uzstringa tai dar ilgiau gaunas  smile.gif


drinks_cheers.gif As irgi buvau pikta.

QUOTE(gudre755 @ 2010 05 28, 10:38)
ACIU MilGana aciuks.gif


Ogo, kaip greitai! bigsmile.gif Gudre755, visada prasom. mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MilGana @ 2010 05 12, 18:20)
Ne, nepaslaptis - DiorSkin Poudre Shimmer ( Ultra Shimmering All Over Face Powder ) - # 002 Amber Diamond 10g/0.35oz.  biggrin.gif  As pati, siandien kai gavau ta zinute, net pradejau juoktis balsu... Mat, jie man dar skolingi liko.  hihihi.gif  Na, daugiau nieko nerasiau jiems - beprasmiska.  biggrin.gif


Na ir ka gi... gavau bigsmile.gif Tik muita sumokejau. Reikes jiems laiskeli parasyti, lai grazina sumoketus 35 lt rolleyes.gif
Atsakyti
O ka jus ten perkate? Man pasirode, kad ten kainos vos skiriasi nuo kainu pas mus parduotuveje, o jeigu tar muita reikia moket... Kokias prekes ten perkate?
Atsakyti
Mergytės,o kiek toks blizgiukas sukainuotų atsisiųsti http://eu.strawberry...e/79618/#DETAIL ?user posted image
kokia man graži spalvytė thumbup.gif o gal turit pasiūlymų mirksiukas.gif?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rapoja: 31 gegužės 2010 - 19:14
na va... pagaliau ir aš sulaukiau savo siuntinuko doh.gif
užsisakiau balandžio 26 d., tą pačią dieną gavau iš strawberio patvirtinimą, kad siuntinukas jau išsiųstas. Ir tik šiandien, t.y. gegužės 31 d. pas mane į pašto dėžutę atėjo lapukas, kad siuntinys pašte. Rytoj eisiu pasiimti blush2.gif
Viskas būtų ok, ir būtų daug greičiau, jeigu ne mūsų muitinė....
Gavau pasukčiauti - invoisa sufeikinti, kad muito nereikėtų mokėti cool.gif
kaip sau norit-kažin ar aš daugiau iš ten besisiųsiu... doh.gif doh.gif
Įdomu kaip jis ten yra ant siuntinio uždeklaravęs, nes dar prieš keletą metų iš jo per ebay pirkau, tai jam buvo sunku pažymęti "Gift" arba uždėti minimalią kainą - dėjo pilną sumą ir tada muitą sumokėjau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(erika08 @ 2010 05 31, 20:46)
na va... pagaliau ir aš sulaukiau savo siuntinuko  doh.gif
užsisakiau balandžio 26 d., tą pačią dieną gavau iš strawberio patvirtinimą, kad siuntinukas jau išsiųstas. Ir tik šiandien, t.y. gegužės 31 d. pas mane į pašto dėžutę atėjo lapukas, kad siuntinys pašte.  Rytoj eisiu pasiimti  blush2.gif
Viskas būtų ok, ir būtų daug greičiau, jeigu ne mūsų muitinė....
Gavau pasukčiauti -  invoisa sufeikinti, kad muito nereikėtų mokėti  cool.gif 
kaip sau norit-kažin ar aš daugiau iš ten besisiųsiu...  doh.gif  doh.gif
Įdomu kaip jis ten yra ant siuntinio uždeklaravęs, nes dar prieš keletą metų iš jo per ebay pirkau, tai jam buvo sunku pažymęti "Gift" arba uždėti minimalią kainą - dėjo pilną sumą ir tada muitą sumokėjau  doh.gif



tai dar gerai, kad mutines neuzpuolet nakti ir vogciom siuntinio nepasiimet lotuliukas.gif man asmeniskai nesunku braskem nusiusti pasto cekiuka ir muitas grazinamas per dvi savaites, net klastot nieko nereikia lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(rapoja @ 2010 05 31, 19:13)
Mergytės,o kiek toks blizgiukas sukainuotų atsisiųsti http://eu.strawberry...e/79618/#DETAIL ?user posted image
kokia man graži spalvytė thumbup.gif o gal turit pasiūlymų  mirksiukas.gif?



apie 100 litu plius mokesciai, kuriuos prides muitine, tada nusiusit braskems cekiuko foto ir braskes muita grazins, tai galutine kaina vis tiek bus apie 100 lt ax.gif o jei norit, kad kazkas toki parduotu, tai ieskokit kosmetikos isparduotuvej
Papildyta:
QUOTE(akosmetika @ 2010 05 31, 17:44)
O ka jus ten perkate? Man pasirode, kad ten kainos vos skiriasi nuo kainu pas mus parduotuveje, o jeigu tar muita reikia moket... Kokias prekes ten perkate?



as perku, kai buna dideles nuolaidos ir specialus pasiulymai, daznai prekes nusipirku su 50 procentu nuolaida, o muitus visada braskes grazina
Atsakyti
"Your order is still on hold as we did not receive your response regarding the item amendment, as per our previous e-mail.
Kindly advise please if we should go ahead and ship your original order for Yves Saint Laurent - ----------------We are sorry for any inconvenience caused and we look forward to your response."

Ka jie man cia parase? Prasau padekite. Nesulaukiu siuntinio arba grazinamu pinigu lygiai du menesius, susirasinejam vis... Aciu 4u.gif
Atsakyti
Sweikos, merginos 4u.gif
parašykite kaip iš braškių susigrąžinti pinigėlius jei aš iš jų gavau neoriginalią prekę.

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erika08 @ 2010 06 13, 16:24)
Sweikos, merginos  4u.gif
parašykite kaip iš braškių susigrąžinti pinigėlius jei aš iš jų gavau neoriginalią prekę.

Ačiū  4u.gif



is kur zinai, kad neoriginali? kiek visos temoje yra rasiusios, o temu jau kelios prirasytos, dar nei viena nebuvo gavus neoriginalios lotuliukas.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Porcelianinė: 13 birželio 2010 - 17:50
QUOTE(erika08 @ 2010 06 13, 17:24)
Sweikos, merginos  4u.gif
parašykite kaip iš braškių susigrąžinti pinigėlius jei aš iš jų gavau neoriginalią prekę.

Ačiū  4u.gif


blink.gif O taip buna? Ka pirkot?
Atsakyti