Įkraunama...
Įkraunama...

StrawberryNET- VII

QUOTE(gudre755 @ 2010 05 22, 22:28)
o mama swoon.gif as ir gavau laiska is pasto, kad mano siunta sulaikyta, kol issiaiskins kiek uzdeti muito doh.gif tai nusiunciau as jiems tuos duomenis, kuriu jie reikalavo, bet nesulaukiu savo siuntinuko unsure.gif kazi kiek jie laiko ten svarsto a?


Aš laukiu jau antra savaitė, nervas nelaiko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gudre755 @ 2010 05 22, 22:28)
o mama swoon.gif as ir gavau laiska is pasto, kad mano siunta sulaikyta, kol issiaiskins kiek uzdeti muito doh.gif tai nusiunciau as jiems tuos duomenis, kuriu jie reikalavo, bet nesulaukiu savo siuntinuko unsure.gif kazi kiek jie laiko ten svarsto a?


Merginos, tai o kodel jus neskambinote i muitine is karto, kai nusiunciate duomenis??? g.gif Juk pranesime yar nurodomi tel.numeriai. Nesuprantu, kam sedeti, laukti, nervuotis... ir nieko neveikti??? rolleyes.gif As kita diena, po to kai nusiunciu, skambinu ir klausiu ar jie gavo el.laiska ir kiek reikes laukti siuntos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MilGana: 23 gegužės 2010 - 14:01
QUOTE(MilGana @ 2010 05 23, 13:59)
Merginos, tai o kodel jus neskambinote i muitine is karto, kai nusiunciate duomenis???  g.gif  Juk pranesime yar nurodomi tel.numeriai. Nesuprantu, kam sedeti, laukti, nervuotis... ir nieko neveikti???  rolleyes.gif As kita diena, po to  kai nusiunciu, skambinu ir klausiu ar jie gavo el.laiska ir kiek reikes laukti siuntos?

Aš skambinau visą savaitę tris kartus per dieną ir rezultatas O ax.gif Vienas telefonas pastoviai užimtas, o kitas neatsako blink.gif Tada rašiau elektroninius laiškus, bet ir tie nelabai padėjo.
Atsakyti
Na nezinau, as visada prisiskambinu.
Atsakyti
QUOTE(racke @ 2010 05 23, 19:20)
Aš skambinau visą savaitę tris kartus per dieną ir rezultatas O  ax.gif  Vienas telefonas pastoviai užimtas, o kitas neatsako  blink.gif  Tada rašiau elektroninius laiškus, bet ir tie nelabai padėjo.

Aš irgi neprisiskambinau.
Bet šiandien va gavau pranešimą, kad jau pašte. Prekių kaina buvo 28USD, kas pirkimo metu sudarė 74,21Lt. Su braškių sąskaitą jiems išsiunčiau ir paypal'o sąskaitą, kur aiškiai matyti ta 74,21Lt suma. Ir ką jūs galvojat? Nusišvilpt jiems, kiek tu mokėjai pirkimo dieną, greičiausiai paskaičiavo tuos 28USD pagal šiandienos kursą ir įkalė man 30,25Lt muitą doh.gif
Atsakyti
Na, as irgi gavau pranesima is pasto, kad turiu pateikti duomenis, doh.gif muitine siauteja biggrin.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif esu naujoke jusu skiltyje, taciau susidomejau sia internetine parduotuve ir net labai smile.gif ryt planuoju jau pasiimti kreditine kortele is banko...tad zadu pradeti ir prekintis greitu metu smile.gif tikiuosi is jusu ateityje pagalbos perkant smile.gif is anksto aciu visoms smile.gif

na ir pirmi klausimas:
as issirinkau kosmetikos glominerals uz 60euru (dvi prekes)
tad kokio apytiksliai tiketis mokescio uz pasto paslaugas ir muita?
is vis ar verta bandyt pirkti? ar tada jau geriau ieskoti kas platina LT sia kosmetika?
Atsakyti
QUOTE(rojukas @ 2010 05 25, 20:04)
sveikos smile.gif esu naujoke jusu skiltyje, taciau susidomejau sia internetine parduotuve ir net labai smile.gif ryt planuoju jau pasiimti kreditine kortele is banko...tad zadu pradeti ir prekintis greitu metu smile.gif tikiuosi is jusu ateityje pagalbos perkant smile.gif is anksto aciu visoms smile.gif

na ir pirmi klausimas:
as issirinkau kosmetikos glominerals uz 60euru (dvi prekes)
tad kokio apytiksliai tiketis mokescio uz pasto paslaugas ir muita?
is vis ar verta bandyt pirkti? ar tada jau geriau ieskoti kas platina LT sia kosmetika?



taigi pirkit po viena preke, siuntimas nemokamas, gal isvengsit muitu ir greiciau nuolaida didesne sukaupsit, as kartais ir 5 prekes perku kasdien po viena ir nieko 4u.gif
ir braskes gi mokescius grazina mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Porcelianinė: 25 gegužės 2010 - 21:13
rojukas, ir dar galite valiuta pasikeisti is EUR i USD, gal siek tiek pigiau kainuos (nors... dabar dolerio kursas pakilo, tad visvien brangiai iseina).
Atsakyti
QUOTE(MilGana @ 2010 05 26, 16:25)
rojukas, ir dar galite valiuta pasikeisti is EUR i USD, gal siek tiek pigiau kainuos (nors... dabar dolerio kursas pakilo, tad visvien brangiai iseina).

o dar ir sitaip galima...geras nezinojau smile.gif aciu reiks pameginti smile.gif
gal dar kokiu patarimu pries uzsakat turit? per kiek laiko paskutiniu metu gaunate siuntinius? ir dar... kokiu email rasote jeigu kazkokie nesklandumai ar negaunate prekes ir pan?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rojukas: 26 gegužės 2010 - 21:28
mergaites,gal kuri neseniai is braskiu uzsisakinejot? ax.gif kiek laiko laukiat siuntiniu?ar yra sansu kad per 2savaites ateis?kaina nedidelel siuntinio,sakau gal neuzsikabins muitine,.gi ant sono braskes verte siuntinio uzraso g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovkyte @ 2010 05 27, 22:45)
mergaites,gal kuri neseniai is braskiu uzsisakinejot? ax.gif kiek laiko laukiat siuntiniu?ar yra sansu kad per 2savaites ateis?kaina nedidelel siuntinio,sakau gal neuzsikabins muitine,.gi ant sono braskes verte siuntinio uzraso g.gif

Nesenai pirkau, atėjo per nepilnas 2 savaites, bet + daugiau nei savaitę muitinėje išbuvo cool.gif
Atsakyti