Įkraunama...
Įkraunama...

StrawberryNET- VII

QUOTE(Ka_kava @ 2010 04 30, 13:42)
Merginos, gal žinot kad užsakinėja iš braškių?  4u.gif
Mano kortelės netinka, o noriu šį bei tą užsisakyt  smile.gif



Pabandyk "NORIKA" parasyti
Atsakyti
NU IR AS SUSIGUNDZIAU UZSISAKYTI IS SIO PUSLAPIO biggrin.gif DABAR BELIEKA TIK SULAUKTI PREKES ax.gif TIKIUOS VISKA TEISINGAI PADARIAU lotuliukas.gif
Atsakyti
laba visoms,

na, kas pirkote neseniai, ar lengvai paštas atidavė, ta rpasme ar muitno neskaičiavo?
aš po naujų kaip prasivozojau, nebedrįstu vėl pirkti doh.gif
Papildyta:
QUOTE(KRISTELA @ 2010 04 28, 13:43)
Merginos, o jums dabar visus siuntinius is braskiu muitine tikrina, jei suma virsija 75lt ir apmokestina?  g.gif  Ar pastaruoju metu buna atveju, kad ir praslysta?... Uzsisakiau uz didesne suma, anksciau niekad nesikabindavo, bet dabar girdejau, kad sugrieztinta, visus tikrina  unsure.gif

vyrui kvepalus kai siunčiau, mokėjau muitą
o dėl tos sumos tai girdėjau, kad mažiau nepaskiria muito
iš JAV gavau vaistukus vaikui, muito nemokėjau
tiesa, o kvepalus gal ir anksčiau apmokestindavo?
Atsakyti
QUOTE(Monrutė @ 2010 05 07, 08:56)
laba visoms,

na, kas pirkote neseniai, ar lengvai paštas atidavė, ta rpasme ar muitno neskaičiavo?
aš po naujų kaip prasivozojau, nebedrįstu vėl pirkti doh.gif
Papildyta:

vyrui kvepalus kai siunčiau, mokėjau muitą
o dėl tos sumos tai girdėjau, kad mažiau nepaskiria muito
iš JAV gavau vaistukus vaikui, muito nemokėjau
tiesa, o kvepalus gal ir anksčiau apmokestindavo?



kvepalam visada taikomas akcizas
Atsakyti
QUOTE(Porcelianinė @ 2010 05 07, 12:32)
kvepalam visada taikomas akcizas

aga

o kaip kitos prekės?
db muitina ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Porcelianinė @ 2010 05 07, 12:32)
kvepalam visada taikomas akcizas


nu tai kad nelabai biggrin.gif Siunciau visus metus kvepalus, ne karto neapmuitino, tik nuo naujuju sumaste kad reikia doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2010 05 08, 08:45)
nu tai kad nelabai  biggrin.gif Siunciau visus metus kvepalus, ne karto neapmuitino, tik nuo naujuju sumaste kad reikia  doh.gif  doh.gif  doh.gif

va va, aš kaip tik pataikiau
nes iki tol kvepalų nesisiunčiau....
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2010 05 08, 06:45)
nu tai kad nelabai  biggrin.gif Siunciau visus metus kvepalus, ne karto neapmuitino, tik nuo naujuju sumaste kad reikia  doh.gif  doh.gif  doh.gif



jeigu pasiseke, tai dar nereiskia, kad pagal istatyma esat teisi, mutines puslapyje parasyta:

"Visas prekių siuntas, išsiųstas tiesiai iš trečiosios šalies gavėjui Bendrijoje, leidžiama įvežti be importo muitų, jeigu prekių savoji vertė kiekvienoje siuntoje neviršija 150 EUR. Nuo importo muitų neatleidžiami alkoholio gaminiai, kvepalai ir tualetiniai vandenys, tabakas ir tabako gaminiai."
Atsakyti
QUOTE(Monrutė @ 2010 05 07, 10:56)
na, kas pirkote neseniai, ar lengvai paštas atidavė, ta rpasme ar muitno neskaičiavo?
aš po naujų kaip prasivozojau, nebedrįstu vėl pirkti doh.gif


Tai o braskes negrazino pinigu? g.gif

QUOTE(laureta @ 2010 05 08, 08:45)
nu tai kad nelabai  biggrin.gif Siunciau visus metus kvepalus, ne karto neapmuitino, tik nuo naujuju sumaste kad reikia  doh.gif  doh.gif  doh.gif


Kriiizeee biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MilGana @ 2010 05 08, 17:01)
Tai o braskes negrazino pinigu?  g.gif
Kriiizeee  biggrin.gif

gerai kad priminei
turėjo grąžinti
einu veizėt
Atsakyti
Kiek mazdaug laiko siuntinukas keliauja iki Rusijos:hm mano issiunte geguzes 1d., bet dar cia nerodo, kad butu gauta verysad.gif
http://www.russianpo...slug/trackingpo
as vedu ta numeriuka kur prasideda RB.....gal dar kur kitur galima pasiziureti, kurioje salyje dabar siuntinukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gudre755 @ 2010 05 12, 13:47)
Kiek mazdaug laiko siuntinukas keliauja iki Rusijos:hm mano issiunte geguzes 1d., bet dar cia nerodo, kad butu gauta  verysad.gif
http://www.russianpo...slug/trackingpo
as vedu  ta numeriuka kur prasideda RB.....gal dar kur kitur galima pasiziureti, kurioje salyje dabar siuntinukas 4u.gif


As pirma savo siunta laukiau diaugiau nei menesi, tik po ~35d. pamaciau info apie ja Rusijos saite. Pries tai jau spejau parasyti braskems, kad negaunu siuntos, jie jau spejo pakartotinai issiusti, ir dar po savaites pamaciau, kad ta mano pirma siunta iskeliavo is Rusijos toliau... doh.gif Vienu zodziu, iiiilgaaaa istorija buvo. O antros siuntos (kur pakartotinai issiunte), iki siol nematau tame saite, nors preke jau atkeliavo pas mane. Taip kad, jus galit ir nematyti to numerio, o is karto rasti pranesima savo pasto dezuteje.
Papildyta:
Ir dar... su tais kinieciais labai "linksma" kalbeti. Kaip as jau minejau, labai ilgai negavau savo prekes... susirasinejimas... bla-bla-bla... jie issiunte pakartoninai, ir po savaites gaunu savo pirma siunta, po 2 savaiciu - antra. Nu, galvoju, ta antra pasiliksiu sau, o pinigus jiems pravesiu. Rasau, taip ir taip, kad ir man ir jums butu patogu, pasilieku antra preke sau. Jie raso, ok, no problem. Klausiu, i koki e-maila vesti pinigus per Paypal? Parase ta e-maila, bet PP nepriima apmokejimo, raso, kad i si e-maila galima apmoketi tik is braskes tinklalapio. Vnz., vel jiems rasau. Jie man atsako, kad turiu padaryti to produkto uzsakyma, suvesti savo tikslu adresa, apmokejima pasirinkti per PP, prisijungti prie savo PP, ir pastaboje pazimeti, kad tai yra REBILL order XXXXXXXXX. Na, taip ir padariau. Apomokejau. Ir ka jus manot? Gaunu laiska is braskiu, kad mano uzsakymas paruostas ir issiustas blink.gif (trackin Nr. XXXXXXXXXXX) biggrin.gif doh.gif Ciut nuo kedes nenukritau. Parasiau jiem "Alio!!! Ka jus darot? Tai buvo REBILL!!!" O jie man - "mes labai apgailestaujame, kad jus iki siol negavote savo siuntos, kad po 2 savaiciu, jeigu as negausiu, jie man arba pakartotinai issius ta preke, arba grazins pinigus" lotuliukas.gif Vienu zodziu.
Atsakyti