Įkraunama...
Įkraunama...

StrawberryNET- VII

QUOTE(Deborah @ 2010 04 26, 16:03)
tai kogero, bet pvz.is kreditines as niekad nemoku uz komunalkes, apskritai...vyras moka...tai nusiunciau jiems tik baldu FLEXA saskaiciuke doh.gif



man irgi tas pats su mokėjimais smile.gif
vyras sąskaitą buvo su fotošopu padaręs tongue.gif
Atsakyti
Dziugi naujiena - mano siunta (kovo 15d) jau KLP! Rytoj gausiu!
P-A-G-A-L-I-A-U!!! bigsmile.gif
Atsakyti
pries savaite uzsisakiau meteoritus, siandien pasiemiau, i Norvegija braskiu siuntiniai ateina visada per savaite thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Porcelianinė @ 2010 04 26, 17:47)
pries savaite uzsisakiau meteoritus, siandien pasiemiau, i Norvegija braskiu siuntiniai ateina visada per savaite  thumbup.gif



aš ką tik meteoritus užsisakiau....

na, pažiūrėsiu, per kiek laiko atsiųs bigsmile.gif
Atsakyti
O jie siunčia registruotu paštu???? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Porcelianinė @ 2010 04 26, 18:47)
pries savaite uzsisakiau meteoritus, siandien pasiemiau, i Norvegija braskiu siuntiniai ateina visada per savaite  thumbup.gif


O, kaip as juodai pavydziu biggrin.gif

QUOTE(Krisanta @ 2010 04 26, 19:07)
O jie siunčia registruotu paštu???? g.gif  g.gif  g.gif


Taip
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MilGana: 26 balandžio 2010 - 18:10
QUOTE(erika08 @ 2010 04 26, 18:56)
aš ką tik meteoritus užsisakiau....

na, pažiūrėsiu, per kiek laiko atsiųs  bigsmile.gif

***** as del tu meteoritu bandau dvirati israst siuntinedama jiems komunalke smokescius smile.gif o jie vistiek nepatvirtina man uzsakymo....ka padaryt kad itikint kad tai mano kreditine g.gif ji istikruju ir yra mano.. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deborah: 27 balandžio 2010 - 21:22
QUOTE(Deborah @ 2010 04 27, 20:22)
***** as del tu meteoritu bandau dvirati israst siuntinedama jiems komunalke smokescius smile.gif o jie vistiek nepatvirtina man uzsakymo....ka padaryt kad itikint kad tai mano kreditine g.gif ji istikruju ir yra mano.. doh.gif



gal kokia telefono abonento saskaita nusiuskit? g.gif as visada vyro kortele perku ir siunciu sau, tai nebuvo jokiu problemu blink.gif
Atsakyti
Laba diena,
Norejau jusu paklausti ar neturite problemu su apmokejimais.
Man niekaip neleidzia apmoketi.tik prisijungiu prie PayPal ir uzsidaro apmokejimo lapas g.gif
Is anksto dekoju uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Merginos, o jums dabar visus siuntinius is braskiu muitine tikrina, jei suma virsija 75lt ir apmokestina? g.gif Ar pastaruoju metu buna atveju, kad ir praslysta?... Uzsisakiau uz didesne suma, anksciau niekad nesikabindavo, bet dabar girdejau, kad sugrieztinta, visus tikrina unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(KRISTELA @ 2010 04 28, 13:43)
Merginos, o jums dabar visus siuntinius is braskiu muitine tikrina, jei suma virsija 75lt ir apmokestina?  g.gif  Ar pastaruoju metu buna atveju, kad ir praslysta?... Uzsisakiau uz didesne suma, anksciau niekad nesikabindavo, bet dabar girdejau, kad sugrieztinta, visus tikrina  unsure.gif


Man si karta nieko nereikejo moketi, praslydau. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(cafe del mar @ 2010 04 28, 11:11)
Laba diena,
Norejau jusu paklausti ar neturite problemu su apmokejimais.
Man niekaip neleidzia apmoketi.tik prisijungiu prie PayPal ir uzsidaro apmokejimo lapas  g.gif
Is anksto dekoju uz atsakyma  4u.gif


Iki siol buvo viskas ok 4u.gif
Atsakyti
Merginos, gal žinot kad užsakinėja iš braškių? 4u.gif
Mano kortelės netinka, o noriu šį bei tą užsisakyt smile.gif
Atsakyti