Įkraunama...
Įkraunama...

StrawberryNET- VII

QUOTE(Sulima_ma @ 2010 04 21, 06:34)
kaip tai neraso??  unsure.gif jie privalo registruota siunta atsispausdinti su registracijos numeriu..



QUOTE(MilGana @ 2010 04 21, 07:20)
Raso, tikrai raso numeri  mirksiukas.gif

na ant to lapelio kur man pastininke atnesa tai tikrai neraso schmoll.gif ranka buna parasyta vardas pavarde is kur siunta ir viskas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovkyte @ 2010 04 21, 12:04)
na ant to lapelio kur man pastininke atnesa tai tikrai neraso schmoll.gif ranka buna parasyta vardas pavarde is kur siunta ir viskas biggrin.gif


taip neturi buti, jie turi ta pranesima atspausdinta atnesti, su duomenim..ta lapuka kur buna parasytas tik vardas ir pavarde tai buna neregistruotas unsure.gif
Atsakyti
Skykit koks yra kvepalu akcizas? Viska perskaiciau bet konkreciai neradau...
Atsakyti
Sweikos 4u.gif
Va turiu tokį klausimuką dėl strawberrynet'o - ar gerai jie siuntas supakuoja?
Matot, noriu užsisakyti "Guerlain" meteoritų rinkinuką bei kompaktinę pudrytę, tai galvoju, ar neatsiųs siuntinuką visą aplamdytą ir sumaitotą? blush2.gif

Iš ebay siunčiausi kažkada pudrą ir skaistalus, tai pardavėjas pirkinius siaubingai supakavo (sudėjo į dėžutę ir nepridėjo nei putoplasto nei kt. apsaugos) - pudra visa susidaužė ir sutrupėjo.....

Atsakyti
merginos o jums visad buna taip: uzvakar dariau pirma savo uzsakyma is braskiu, o jau vakar gavau emeila su prasymu kad atsiusciau neva sask. kopija suz komunaliniu sokeskius ar telekomunikaciju...tipo taip nori uzsitikrint kad kreditine koretee tikrai mano...ar jums taip yra buve??
Atsakyti
QUOTE(erika08 @ 2010 04 25, 17:22)
Sweikos  4u.gif
Va turiu tokį klausimuką dėl strawberrynet'o - ar gerai jie siuntas supakuoja?
Matot, noriu užsisakyti "Guerlain" meteoritų rinkinuką bei kompaktinę pudrytę, tai galvoju, ar neatsiųs siuntinuką visą aplamdytą ir sumaitotą?  blush2.gif

Iš ebay siunčiausi kažkada pudrą ir skaistalus, tai pardavėjas pirkinius siaubingai supakavo (sudėjo į dėžutę ir nepridėjo nei putoplasto nei kt. apsaugos) - pudra visa susidaužė ir sutrupėjo.....

Siųskitės drąsiai,putoplasto ten pilna prikrauna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(erika08 @ 2010 04 25, 18:22)
Va turiu tokį klausimuką dėl strawberrynet'o - ar gerai jie siuntas supakuoja?


Gerai supakuoja, tik kad su atsiuntimais, paskutiniu metu, kazkokios nesamones. As iki siol negavau kovo 15 d. uzsakytos prekes. doh.gif Jau greitai bus 45 d, ar kelti disputa Paypal'e? Nors matau, kad is Rusijos muitines, tipo, iskeliavo balandzio 18 d. Klausimas - kiek laiko keliaus ta mano siunta iki LT? Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Deborah @ 2010 04 25, 17:54)
merginos o jums visad buna taip: uzvakar dariau pirma savo uzsakyma is braskiu, o jau vakar gavau emeila su prasymu kad atsiusciau neva sask. kopija suz komunaliniu sokeskius ar telekomunikaciju...tipo taip nori uzsitikrint kad kreditine koretee tikrai mano...ar jums taip yra buve??



Ebay taip daro, kol esi naujokas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(MilGana @ 2010 04 26, 07:30)
Gerai supakuoja, tik kad su atsiuntimais, paskutiniu metu, kazkokios nesamones. As iki siol negavau kovo 15 d. uzsakytos prekes.  doh.gif  Jau greitai bus 45 d, ar kelti disputa Paypal'e? Nors matau, kad is Rusijos muitines, tipo, iskeliavo balandzio 18 d. Klausimas - kiek laiko keliaus ta mano siunta iki LT? Aciu.



O čia kažin ne dėl Islandijos vulkano tie visi reikalai ? g.gif

Kažkaip pagalvojau, nes parašėte, kad čia paskutiniu metu su siuntimais problema ax.gif

Prieš porą dienų iš Kinijos pirkau per ebay, tai kinietis man iškart parašė, kad: "... ar žinai, kad Islandijoj vulkanas išsiveržė ir lėktuvai nebeskraido ir t.t. ir t.t...... sorry, jei siuntinys labai vėluos - nekaltinkit manęs, nes kaltas Islandijos vulkanas.." lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Taip juokinga iš jo parašymo pasidarė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erika08 @ 2010 04 26, 13:32)
O čia kažin ne dėl Islandijos vulkano tie visi reikalai ?  g.gif


Aga, del jo biggrin.gif jie, kaip aiskiaregiai, jau kovo 15 d. zinojo, kad po menesio vulkanas issivers.
Atsakyti
QUOTE(erika08 @ 2010 04 26, 13:32)
Ebay taip daro, kol esi naujokas  4u.gif


bet ne ebay pirkau o braskese... g.gif
Atsakyti
man vieną kartą iš LT pašto muitinės Vilniuje siuntinys iki Klaipėdos centrinio pašto keliavo 2 savaites blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Deborah @ 2010 04 26, 14:59)
bet ne ebay pirkau o  braskese... g.gif



Tai jie turbūt tuo pačiu principu apsidraudžia mirksiukas.gif
Aš irgi žadu braškėse pirkti, tai, matomai, reikės skanuoti komunalinio sąskaitą lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erika08 @ 2010 04 26, 16:07)
man vieną kartą iš LT pašto muitinės Vilniuje siuntinys iki Klaipėdos centrinio pašto keliavo 2 savaites  blink.gif
Papildyta:
Tai jie turbūt tuo pačiu principu apsidraudžia  mirksiukas.gif
Aš irgi žadu braškėse pirkti, tai, matomai, reikės skanuoti komunalinio sąskaitą  lotuliukas.gif

tai kogero, bet pvz.is kreditines as niekad nemoku uz komunalkes, apskritai...vyras moka...tai nusiunciau jiems tik baldu FLEXA saskaiciuke doh.gif
Atsakyti