Įkraunama...
Įkraunama...

StrawberryNET- VII

Nieko nebesuprantu g.gif gal man kas paaiškins: siunčiuosi kvepalus iš braškių, siunta ateina iš Švedijos, muitinė sustabdė, prašo deklaruoti. Kodėl? Dar gal apmuitins? Bet gi ne iš JAV, ne iš trečiųjų šalių, iš Europos!
Atsakyti
QUOTE(May* @ 2012 11 13, 12:49)
Nieko nebesuprantu  g.gif gal man kas paaiškins: siunčiuosi kvepalus iš braškių, siunta ateina iš Švedijos, muitinė sustabdė, prašo deklaruoti. Kodėl? Dar gal apmuitins? Bet gi ne iš JAV, ne iš trečiųjų šalių, iš Europos!



Citata is zinutes esancios pirmame temos puslapyje:

"Ka daryti kai prekes atkeliauja? Savo pasto dezuteje randate lapeli, einate i savo pasta ir atsiimate su asmens dokumentu siuntini. Jeigu jusu siuntinys uzkliuna muitinei, ji gali sulaikyti siuntini patikrinimui. Tuomet savo pasto dezuteje randate lapeli, atvykti i muitine Gelezinkelio gatveje. Apie tvarka ne vilnietiems, galbut galetu pasakyti daugiau kazkas kitas. Jeigu Jusu siuntinys kainuoja daugiau nei 80 lt, muitine turi teise ji apmokestinti PVM, o kvepalams yra taikomi akcizai. Sumokejus mokescius, siuntini atsiimti galesite tame paciame paste, kuriame isikurusi muitine."
Atsakyti
QUOTE(Indrushacka @ 2012 11 13, 20:54)
Jeigu Jusu siuntinys kainuoja daugiau nei 80 lt, muitine turi teise ji apmokestinti PVM, o kvepalams yra taikomi akcizai. Sumokejus mokescius, siuntini atsiimti galesite tame paciame paste, kuriame isikurusi muitine."

Tai reiktu suprast, jog šį kartą man tiesiog nepasisekė ir siunta užkliuvo muitinei? Nes ankščiau siųsti kvepalai praėjo be jokių mokesčių...
Buvau įsitikinus, jog iš Europos neapmokestina.
Atsakyti
QUOTE(May* @ 2012 11 14, 00:16)
Tai reiktu suprast, jog šį kartą man tiesiog nepasisekė ir siunta užkliuvo muitinei? Nes ankščiau siųsti kvepalai praėjo be jokių mokesčių...
Buvau įsitikinus, jog iš Europos neapmokestina.


Susiduriau su ta pacia situacija, pirkau pudra ir sulaike muitineje, bet juk is Es neapmokestinama.
Ar tko sumoketi PVM?
Atsakyti
aišku teks, jei vertė bus virš 75 lt. Muitinė dabar pareikalaus sąskaitos-faktūros, kurią jums atsiuntė, kai padarėt užskymą.
bet neverta jaudintis, braškės sumokėtus mokesčius grąžina ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
Netycia atradau sia parduotuve... Ir kaip tik ten radau norima pirkti sampuna. Jo kaina 16 eur. Jie siuncia nemokamai, bet cia suma iki 70 lt, tai gal neapmuitins? Kaip manot? Is komentaru susidariau vaizda, kad pirkti galima, greit ateina thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aura_K @ 2013 01 03, 15:43)
Sveikos,
Netycia atradau sia parduotuve... Ir kaip tik ten radau norima pirkti sampuna. Jo kaina 16 eur. Jie siuncia nemokamai, bet cia suma iki 70 lt, tai gal neapmuitins? Kaip manot? Is komentaru susidariau vaizda, kad pirkti galima, greit ateina  thumbup.gif

pasirinkit USD valiutą, bus pigiau ax.gif
Papildyta:
neapmuitins, jei suma neviršys 75 lt ax.gif
Atsakyti
Aciu smile.gif
Papildyta:
Beje, nors valiuta pasirinkau USD, kai perejau prie pirkimo issoko pranesimas, kad siunciat i jusu valstybe galim skaiciuoti tik eurais. Ir patys automatiskai perskaiciavo
USD kazkiek pigiau butu buve..
Atsakyti
oho, man čia naujiena, anksčiau to nebuvo smile.gif
Atsakyti
Sausio 4 velai vakare uzsakiau, ir siand jau atnese thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas,
Turiu toki klausima. O kai braskes paskelbia dovana. PVZ. vakar paskelbe, kad perki uz 25 usd ir 30 usd vertes dovana gauni. Tai kaip su mokesciais? Nes siuntinio verte jau 55 usd gaunasi....
Atsakyti
vat aš sakau, kad man galai nesueina, pirkau kvepalus už 47usd. banke nuskaityta 163lt gaunasi kad 47 eur. apmuitino + 64 lt doh.gif dabar ieškosiu info jei braskes mokesčius gražina, tai nors kiek nuostolio mažiua būtų. labai gaila kad tokie kvepalai Lt kainuoja 100lt. o is braskiu gavau už 220.su visais muitais. net nesinori išpakuot verysad.gif
Atsakyti