Įkraunama...
Įkraunama...

StrawberryNET- VII

QUOTE(klaipediete83 @ 2012 04 20, 20:22)
Nezinau kaip tada, kai pirkau, buvo del Paypal, bet pasiziurejau savo saskaita, tai atsiskaitinejau tiesiogiai. Gal tik dabar padare, nes pirkau pries pora menesiu.  Aisku, Paypal saugu.


Na paypal buvo tikrai jau nuo seniai - pati nepirkus jau kokius metus gal (puse metu tai tikrai) is braskiu, bet kiek pirkus iki tol, tai visada paypal'as budavo (o pradejau ten pirkt gal pries 4 metus).
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 04 21, 09:15)
Na paypal buvo tikrai jau nuo seniai - pati nepirkus jau kokius metus gal (puse metu tai tikrai) is braskiu, bet kiek pirkus iki tol, tai visada paypal'as budavo (o pradejau ten pirkt gal pries 4 metus).

drinks_cheers.gif aš irgi jau apie keturis metus perku braškėse ir atsiskaitinėju tik per paypal. Ir visose kiniečių parduotuvėse moku tik per paypal, jokių kortelių duomenų schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Märchen @ 2012 04 18, 15:42)
Tai paskutinį kartą iš jų pirkote praeitais metais ir tik dabar neseniai jums paskambino iš banko? 4u.gif

taip, ir jau žinau, kad ne man vienai skambino ir bankai net skirtingi:)
ryt einu pasiimti naujos korteles:)
Atsakyti
Sveikos. Norėjau patarimo. Pirkau iš braškių šešėlių bazę Laura Mercier, kaip tik tuo metu taikė 50 proc. nuolaidą jai, bet atsiuntė su pasenusią prekę, produktas pagamintas 2008 metais, daugiau nei prieš 4 metus doh.gif
Parašiau jiems laišką, bet kolkas jokių žinių, kaip patartumėt elgtis, ar rašėte kada nors jiem nusiskundimus?
Dabar jau bijosiu iš šio psl uzsisakinėt, nors dar esu nusižiūrėjus keletą produktų ir žymiai brangesnių, ar jum taip pasitaikė?
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2012 05 13, 16:39)
Parašiau jiems laišką, bet kolkas jokių žinių, kaip patartumėt elgtis, ar rašėte kada nors jiem nusiskundimus?


Arba laukt kol atsakys, arba kelt dispute'a paypal'e (jei per ji mokejot) ir ten aiskintis.
Atsakyti
Iki 5.31 gavau net 23 proc. vienkartinę nuolaidą pirkiniams virš 25 dolerių.Jei kažkas norėtų ką nors užsisakyti ,parašykite į až 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,

pirmąkart perku "braškėse" (per Paypal) ir iškart susidūriau su problema. Užmokėjus už prekę jie man atsiuntė emailą, kad mano užsakymas kol kas sustabdytas, kol jie negaus iš manęs "utility bill" (kopiją sąskaitos už komunalines, kad taip patvirtinčiau savo gyvenamąją vietą).

Štai citata: "To release your order, please kindly e-mail a copy of a utility bill (such as electricity, telephone or gas bill) in recent 3 months so we can verify your identity and that your address is valid. Please understand that this information is needed to confirm that your address is verified."

Gal kas galite patarti, kaip man elgtis? Mat sąskaitos už butą mokamos ne mano vardu. Ir apskritai, absurdiškas atrodo šis prašymas, nei vienoj internetinėj parduotuvėj neteko susidurti su tokiomis nesąmonėmis, tuo labiau perkant su PayPal doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Arkana @ 2012 06 09, 13:37)

na, tikrai kad absurdiškas g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Arkana @ 2012 06 09, 12:37)
Sveiki,

pirmąkart perku "braškėse" (per Paypal) ir iškart susidūriau su problema. Užmokėjus už prekę jie man atsiuntė emailą, kad mano užsakymas kol kas sustabdytas, kol jie negaus iš manęs "utility bill" (kopiją sąskaitos už komunalines, kad taip patvirtinčiau savo gyvenamąją vietą).

Štai citata: "To release your order, please kindly e-mail a copy of a utility bill (such as electricity, telephone or gas bill) in recent 3 months so we can verify your identity and that your address is valid. Please understand that this information is needed to confirm that your address is verified."

Gal kas galite patarti, kaip man elgtis? Mat sąskaitos už butą mokamos ne mano vardu. Ir apskritai, absurdiškas atrodo šis prašymas, nei vienoj internetinėj parduotuvėj neteko susidurti su tokiomis nesąmonėmis, tuo labiau perkant su PayPal doh.gif

Kartais buna taip, kad braskes papraso tokiu duomenu is pirkeju savo, buvo cia kad mergaites su tuo susidure. Vistiek turite kazka, kad patvirtintum savo gyvenamaja vieta.
Atsakyti
Vistik parašiau jiems šiek tiek pasipiktinantį laišką ir stebuklingai mano prekė tapo išsiųsta biggrin.gif džiaugiuosi, kad lengvai jie šitą reikalą išsprendė.
Atsakyti
o Lietuvos muitne darbuojasi doh.gif braskiu siuntinukas issiustas ir atejo is Svedijos, muitine sulaike ir aisku priskaiciavo mokescius, bet mokescius paskaiciavo nuo pilnos prekes sumos, t.y. ne nuo tos, kuria as sumokejau jau pritaikius visas nuolaidas, idomiai sakyciau doh.gif
Tikiuosi braskes grazins rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(gold_fish @ 2012 06 12, 12:08)
o Lietuvos muitne darbuojasi  doh.gif  braskiu siuntinukas issiustas ir atejo is Svedijos, muitine sulaike ir aisku priskaiciavo mokescius, bet mokescius paskaiciavo nuo pilnos prekes sumos, t.y. ne nuo tos, kuria as sumokejau jau pritaikius visas nuolaidas, idomiai sakyciau  doh.gif
Tikiuosi braskes grazins  rolleyes.gif



Cia gal ne i braskiu tema, bet su muitine kazkokie vejai is vis. Uzsisakiau prekes is Olandijos, tai irgi sulaike siuntini, parasiau jiems laiska kad neturi teises jokiu mokesciu skaiciuoti, susisiekiau su pardaveju, jis irgi savo ruoztu pazadejo issiaiskinti. Dabar ziuriu persiunte siandien siuntini i mano pasta. Nu ziuresiu kas ten bus, ar bus priskaiciave kokius mokesciu ar ne, visai jau subludo. O is braskiu pries koki menesi siunciausi, tai kazkaip praslido pro muitine, nes siuntejas Svedija buvo. O jus bandet aiskinti su muitine?
Atsakyti