Įkraunama...
Įkraunama...

StrawberryNET- VII

QUOTE(Exige @ 2012 03 26, 13:55)
pamirsau pamineti kad kalbu ne apie strawberry.net o apskritai apie visus daiktelius is jav, atleiskit jei ne visai i tema  blush2.gif

tada jums priminimas, kad

 i 
 draudžiamas tarpininkavimas, organizuojant masinius pirkimus. Išimtis: tokia veikla leidžiama tik skyrelyje "Internetinės parduotuvės", kai įvykdomos skyrelio taisyklėse numatytos sąlygos.


 ! 
Forume draudžiama Šiukšlinti - talpinti forume brukalus, šlamštlaiškius ("spamą" - Stupid Pointless Annoying Material/Message ):
· rašyti temos neatitinkančias žinutes ("Off-Topic" - bet kokios žinutės, neatitinkančios diskusijos arba forumo temos), nes tai yra besaikis forumo šiukšlinimas;
<...>
Atsakyti
Šiandien gavau siuntinuką iš braškių. Užsakytas prieš savaitę blink.gif Net iš uk siuntiniai ilgiau eina. Ar čia mūsų muitinė patobulėjo
Atsakyti
QUOTE(Tutti @ 2012 04 02, 09:11)
Šiandien gavau siuntinuką iš braškių. Užsakytas prieš savaitę blink.gif Net iš uk siuntiniai ilgiau eina. Ar čia mūsų muitinė patobulėjo


joa, is brasku kazkaip paskutiniu metu labai greit atsiuncia bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos,

sulaukiau skambučio iš banko, kad stabdo mano kortos galiojimą ir veikimą.
mat pirkau strawberrynet ir yra nutekėję duomenys, saugumo sumetimais išduos man naują kortą blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Monrutė @ 2012 04 17, 16:13)
sveikos,

sulaukiau skambučio iš banko, kad stabdo mano kortos galiojimą ir veikimą.
mat pirkau strawberrynet ir yra nutekėję duomenys, saugumo sumetimais išduos man naują kortą blink.gif

o kartais nepaprase susakyti visu sios korteles duomenu g.gif
Atsakyti
QUOTE(racke @ 2012 04 17, 20:44)
o kartais nepaprase susakyti visu sios korteles duomenu  g.gif

ne
kaip supratau, rimtas reikalas.....
Atsakyti
QUOTE(Monrutė @ 2012 04 17, 18:13)
sveikos,

sulaukiau skambučio iš banko, kad stabdo mano kortos galiojimą ir veikimą.
mat pirkau strawberrynet ir yra nutekėję duomenys, saugumo sumetimais išduos man naują kortą blink.gif

Hmm, kokia keista situacija, kažin kaip ten bankas suseka kokio kliento kokie duomenys nutekėję g.gif Ir išvis, kokie konkrečiai duomenys galėjo nutekėti? O kada pirkote strawberrynet? Ir koks jūsų bankas?
Atsakyti
QUOTE(Märchen @ 2012 04 18, 15:35)
Hmm, kokia keista situacija, kažin kaip ten bankas suseka kokio kliento kokie duomenys nutekėję g.gif Ir išvis, kokie konkrečiai duomenys galėjo nutekėti? O kada pirkote strawberrynet? Ir koks jūsų bankas?

man labai konkrečiai pasakė, kad pernai metais aš pirkau
ir turi blokuoti, nes iš tos parduotuvės nutekėjo duomenys.....apie korteles ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Monrutė @ 2012 04 18, 16:38)
man labai konkrečiai pasakė, kad pernai metais aš pirkau
ir turi blokuoti, nes iš tos parduotuvės nutekėjo duomenys.....apie korteles ir t.t.

Tai paskutinį kartą iš jų pirkote praeitais metais ir tik dabar neseniai jums paskambino iš banko? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, mielos merginos

Žiūriu, jau kažkuri mergina apie tai prieš mane rašė..
Vakar sulaukiau Swedbank atstovo skambučio ir jis pranešė, kad buvo bandyta pasinaudoti mano kreditine kortele doh.gif Aišku, labai sutrikau, bet baigiantis pokalbiui praklausiau, iš kur galėjo nutekėti duomenys, jis atsakė - apsipirkinėjot kartą strawberrynet. com . Siaubakas verysad.gif
Labai norėjau visas perspėti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(klaipediete83 @ 2012 04 20, 19:10)
Labai norėjau visas perspėti  4u.gif


Bet sitoj parduotuvej ir paypal'u atsiskaityt galima - taip ir siulyciau visoms daryt, nes jei kokie neskalndumai, tai apsauga papildoma. O ir korteles duomenys slapti lieka, niekas niekur nenutekes.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 04 20, 20:09)
Bet sitoj parduotuvej ir paypal'u atsiskaityt galima - taip ir siulyciau visoms daryt, nes jei kokie neskalndumai, tai apsauga papildoma. O ir korteles duomenys slapti lieka, niekas niekur nenutekes.

Nezinau kaip tada, kai pirkau, buvo del Paypal, bet pasiziurejau savo saskaita, tai atsiskaitinejau tiesiogiai. Gal tik dabar padare, nes pirkau pries pora menesiu. Aisku, Paypal saugu.
Atsakyti