Įkraunama...
Įkraunama...

StrawberryNET- VII

Sveikos,

nesu užsakinėjusi iš šio psl, tačiau noriu kvepalus atsisiųsti. Suprantu, kad mokesčių nėra, tačiau kaip yra su ta muitine? Ka daryti, kad ten prekės neįstrigtų, o jei taip atsitinka tada kokie mokesčiai būna?
Ačiū už atsakymą
Atsakyti
QUOTE(--zuika-- @ 2012 03 06, 14:26)
Sveikos,

nesu užsakinėjusi iš šio psl, tačiau noriu kvepalus atsisiųsti. Suprantu, kad mokesčių nėra, tačiau kaip yra su ta muitine? Ka daryti, kad ten prekės neįstrigtų, o jei taip atsitinka tada kokie mokesčiai būna?
Ačiū už atsakymą

kad neįstrigtų užsakymas neturi viršyt 75 lt. Jei užsakymas viršija 75 lt, muitinė gali siuntinį sulaikyt. Tada siuntinys apmokestinamas PVM ir akcizu. Sumokėtus mokesčius braškės grąžina, parašius jiems laišką su prisegtais mokėjimo dokumentais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 03 06, 15:31)
kad neįstrigtų užsakymas neturi viršyt 75 lt. Jei užsakymas viršija 75 lt, muitinė gali siuntinį sulaikyt. Tada siuntinys apmokestinamas PVM ir akcizu. Sumokėtus mokesčius braškės grąžina, parašius jiems laišką su prisegtais mokėjimo dokumentais  smile.gif


ačiū
Atsakyti
Ar cia man vienai neveikia puslapis jau kiek laiko, pvz. paieska.
Atsakyti
man viskas veikia
Atsakyti
Mergytės, gal kuri galėtų mane nuraminti dėl muito grąžinimo popieriukų?
4u.gif
Man pašte atėmė vieną iš dviejų lapų, kuriuos muitinė išrašė g.gif Sako, čia paštui lieka blink.gif Tai bendra suma matosi tik pašto kasos čekyje. Ar ir jums taip buvo? unsure.gif
Papildyta:
Svarbiausio dalyko nepasakiau doh.gif Tame viename mano lape yra tik maždaug pusė sumos įrašyta, o kita pusė - tame lape, kur pašte liko.
Atsakyti
QUOTE(klaipediete83 @ 2012 03 22, 13:20)
Mergytės, gal kuri galėtų mane nuraminti dėl muito grąžinimo popieriukų?
4u.gif
Man pašte atėmė vieną iš dviejų lapų, kuriuos muitinė išrašė  g.gif  Sako, čia paštui lieka  blink.gif  Tai bendra suma matosi tik pašto kasos čekyje. Ar ir jums taip buvo?  unsure.gif
Papildyta:
Svarbiausio dalyko nepasakiau  doh.gif  Tame viename mano lape yra tik maždaug pusė sumos įrašyta, o kita pusė - tame lape, kur pašte liko.

čekyje visa mokėta suma, taip? tai skanuokit/fotografuokti čekį ir nusiųskit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 03 22, 15:18)
čekyje visa mokėta suma, taip? tai skanuokit/fotografuokti čekį ir nusiųskit  smile.gif


kasos cekyje tai taip, is dvieju susidaranti, bet pati muitine tokius dar lapus pridejo, is kuriu viena pastas pasiėme. Uzpildziau jau su cekiu. Aciu uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
Ieskau kas noretu jungtis prie siuntimo islaidu is JAV , galima siustis ka tik norite 4u.gif 4u.gif placiau i AZ
Atsakyti
QUOTE(Exige @ 2012 03 26, 09:40)
Ieskau kas noretu jungtis prie siuntimo islaidu is JAV , galima siustis ka tik norite 4u.gif  4u.gif placiau i AZ

?????
kokios dar siuntimo išlaidos?
Atsakyti
QUOTE(Exige @ 2012 03 26, 07:40)
Ieskau kas noretu jungtis prie siuntimo islaidu is JAV , galima siustis ka tik norite 4u.gif  4u.gif placiau i AZ



Turbut atsirado nauja tarpininke ir pradeda reklamuotis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrushacka @ 2012 03 26, 10:20)
Turbut atsirado nauja tarpininke ir pradeda reklamuotis  lotuliukas.gif

tikrai ne tarpininke, neturiu laiko tokiem dalykeliam, vienai per brangu ieskau zmogiuku kas noretu jungtis, nes pati siunciuosi mazasvori daikta o siuntimas vistiek uz 4.5kg skaiciuojamas unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Exige @ 2012 03 26, 13:49)
tikrai ne tarpininke, neturiu laiko tokiem dalykeliam, vienai per brangu ieskau zmogiuku kas noretu jungtis, nes pati siunciuosi mazasvori daikta o siuntimas vistiek uz 4.5kg skaiciuojamas unsure.gif

pamirsau pamineti kad kalbu ne apie strawberry.net o apskritai apie visus daiktelius is jav, atleiskit jei ne visai i tema blush2.gif
Atsakyti