Įkraunama...
Įkraunama...

StrawberryNET- VII

mergytes, ar matet, kad braskes turi Guerlain meteoritu miniaturu rinkinuka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sulima_ma @ 2010 04 15, 19:46)
kazkaip keista smile.gif pabandyk ir vel per cia nes pradejo veikti smile.gif


Aciu smile.gif , pabandziau, bet: No iInformation found for postal item with ID RBXXXXXXXXXHK doh.gif

Blogiausia, kad tai drauges preke, as jai padejau uzsakyti. unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(ta pati Sonecka @ 2010 04 11, 15:39)
Mergaites,as su prasymu smile.gif Gal kuri patyrusi situose pirkimuose ir galetumet uzsakyt man Helena Rubinstein tusa? Labai noriu to tuso,radau ji tik braskese,bet niekada nesu cia pirkusi,neturiu tinkamos korteles,o ir su anglu kalba nesieja didele draugyste doh.gif Buciau labai deknga ir skolinga nelikciau smile.gif



ta pati Sonecka, kai prasotes pagalbos ir gaunate AZ su pasiulymu, galetumet bent atsakyti i zinute, mandagumo del.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MilGana: 16 balandžio 2010 - 08:13
QUOTE(MilGana @ 2010 04 16, 08:13)
Aciu  smile.gif  , pabandziau, bet: No iInformation found for postal item with ID RBXXXXXXXXXHK  doh.gif

Blogiausia, kad tai drauges preke, as jai padejau uzsakyti.  unsure.gif



tai joa, matyt tada kazkur ne ten nukeliavus preke unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sulima_ma @ 2010 04 16, 12:48)
tai joa, matyt tada kazkur ne ten nukeliavus preke  unsure.gif


Susitarem, kad dar syki issius preke, nes taip drauge panorejo. Pirmais, prasaiau, kad grazintu pinigus. ax.gif
Papildyta:
Nu va, ka tik gavau atsakyma:

Order No : 1030751090 / Commission J !
Date of Order Received : 2010/03/15
Current Status : Waiting for Stock Purchase
Dispatched : -
Registered Post Ref. No.: : -
Remarks: :

This Order is currently on hold whilst new stock is being received, another update will be avaiable in 24 hours when our suppliers can confirm the arrival of new stock.


Pasiziurejau, tos prekes tikrai jau nera saite. Net nezinau, ka daryti. Kiek reikes laukti kol ji atsiras. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MilGana @ 2010 04 16, 12:02)
Susitarem, kad dar syki issius preke, nes taip drauge panorejo. Pirmais, prasaiau, kad grazintu pinigus.  ax.gif
Papildyta:
Nu va, ka tik gavau atsakyma:

Order No : 1030751090 / Commission J ! 
Date of Order Received : 2010/03/15
Current Status : Waiting for Stock Purchase
Dispatched : -
Registered Post Ref. No.: : -
Remarks: : 

This Order is currently on hold whilst new stock is being received, another update will be avaiable in 24 hours when our suppliers can confirm the arrival of new stock.

 
Pasiziurejau, tos prekes tikrai jau nera saite. Net nezinau, ka daryti. Kiek reikes laukti kol ji atsiras.  doh.gif

man taip buvo su benefit kremines pudros sepeteliu-nesulaukiu septynias savaites ir paprasiau ju kad dar issiustu.(jis irgi buvo out of stock bet po keliu diena parase kad jau issiunte)Pirmaji gavau po savaites kai parasiau jiems laisko,o to antra kart issiusto laukiu jau 6 savites biggrin.gif krc,taip jau nervas man su tom braskem ima kad nebenoriu ir uzsisakinet..man cia muitine tiek laiko uzlaikius buvo.dabar dar laukiu ir dior sepetelio bet jauciu vel du menesius reikes laukt kol iki manes ateis...Kosmaras kazkoks,kas cia su ta musu muitine darosi. cool.gif
Atsakyti
mistika kazkokia su tom braskem biggrin.gif
uzsakiau daikta balandzio 8 diena, ir sian gavau jau pranesima, o kovo 30 kur esu uzsakius, tai nei kvapo biggrin.gif
Atsakyti
Na jau tikrai nesamones. Atsirado ta mano preke pardavime, issiunte ja pakartotinai uzvakar, o gi ta pacia diena pamaciau savo pirmaja siunta Rusijoje. doh.gif Pipec. Jauciu, abi dvi prekes gausiu. Kazkaip pirma karta toks bordakas. doh.gif O jeigu du paketus gausiu, tai man reikes siusti jiems atgal? O kaip su pasto islaidom? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MilGana: 20 balandžio 2010 - 15:14
QUOTE(MilGana @ 2010 04 20, 14:14)
Na jau tikrai nesamones. Atsirado ta mano preke pardavime, issiunte ja pakartotinai uzvakar, o gi ta pacia diena pamaciau savo pirmaja siunta Rusijoje.  doh.gif  Pipec. Jauciu, abi dvi prekes gausiu. Kazkaip pirma karta toks bordakas.  doh.gif O jeigu du paketus gausiu, tai man reikes siusti jiems atgal? O kaip su pasto islaidom?  g.gif



tikrai nereikes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Porcelianinė @ 2010 04 20, 18:23)
tikrai nereikes  mirksiukas.gif


wink.gif Na tada reikes ta preke apoketi. A ne? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MilGana @ 2010 04 20, 15:14)
Na jau tikrai nesamones. Atsirado ta mano preke pardavime, issiunte ja pakartotinai uzvakar, o gi ta pacia diena pamaciau savo pirmaja siunta Rusijoje.  doh.gif  Pipec. Jauciu, abi dvi prekes gausiu. Kazkaip pirma karta toks bordakas.  doh.gif O jeigu du paketus gausiu, tai man reikes siusti jiems atgal? O kaip su pasto islaidom?  g.gif

man i emaila buvo parase kad tiesiog reikia neatsiimti is pasto siuntinuko ir jiems ji grazins atgal po kiek laiko.nes man taip pat dabar tik va laukiu dvieju siuntinuku is braskiu tai dabar zinok tu man kurio neatsiimt doh.gif ant lapelio gi neraso siuntos nr doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovkyte @ 2010 04 20, 20:00)
man i emaila buvo parase kad tiesiog reikia neatsiimti is pasto siuntinuko ir jiems ji grazins atgal po kiek laiko.nes man taip pat dabar tik va laukiu dvieju siuntinuku is braskiu tai dabar zinok tu man kurio neatsiimt doh.gif ant lapelio gi neraso siuntos nr doh.gif


kaip tai neraso?? unsure.gif jie privalo registruota siunta atsispausdinti su registracijos numeriu..
Atsakyti
QUOTE(Dovkyte @ 2010 04 20, 21:00)
ant lapelio gi neraso siuntos nr doh.gif


Raso, tikrai raso numeri mirksiukas.gif
Atsakyti