Įkraunama...
Įkraunama...

StrawberryNET- VII

Mielosios, ir aš ateinu su kvailu klausimu dėl muitinės:

Man muitinė atsiuntė laišką, jog turiu pateikti dokumentus, kuriuose matosi pirkimo suma ir prekės pavadinimas, dar liepia prirašyti siuntos Nr., gavėjo adresą ir emailą. Klausiu - man pačiai tą dokumentą susikurti, ar pateikti jiems, pvz. Paypalo transakcijos screenshotą, shipmento patvirtinimą ar dar ką... pasimečiau, niekada neturėjau reikalų su muitine sad.gif
Papildyta:
QUOTE(wgs @ 2011 04 27, 20:43)
Mielosios, ir aš ateinu su kvailu klausimu dėl muitinės:

Man muitinė atsiuntė laišką, jog turiu pateikti dokumentus, kuriuose matosi pirkimo suma ir prekės pavadinimas, dar liepia prirašyti siuntos Nr., gavėjo adresą ir emailą. Klausiu - man pačiai tą dokumentą susikurti, ar pateikti jiems, pvz. Paypalo transakcijos screenshotą, shipmento patvirtinimą ar dar ką... pasimečiau, niekada neturėjau reikalų su muitine sad.gif


Labai atsiprašau visų, tereikėjo temą idėmiai paskaityti doh.gif
Nusiunčiau Paypalo transakciją ir Strawberrynet laišką. Tikiuosi ilgai nebekankins...
Atsakyti
Sveikos mergaites, gal kuri is Jusu galetu man padeti apsipirkti is Strawberry (be tarp.mok.)?
Lauksiu i az 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif planuoju užsisakyti kvepalus, kurių lietuvoje su žiburiu nerasi schmoll.gif

Kadangi man jie kainuos ~180 Lt, tai teks sumokėti pvm ir akcizą. Taip suprantu unsure.gif Kokio dydžio tas akcizas ir ar jį gražins braškės (suprantu, kad visus kitus mokesčius gražina)?

Dar klausimas, kaip sužinoti iki kada vyksta akcija, kad nepržiopsoti? blush2.gif
Atsakyti
nebūtinai teks mokėt muitą/akcizą. Jei patikrins siuntinį, teks, jei ne, praeis siuntinys be apmokestinimų. Bet kokiu atveju braškės grąžina visas išlaidas.
iki kada vyks akcijos nerašo, arba aš nesu pastebėjus g.gif


paskutinį kartą užsakymą dariau birželio 3 dieną, birželio 16 atsiėmiau pašte bigsmile.gif užsakymas buvo 105 lt, bet praėjo be mokesčių
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 06 17, 12:09)
nebūtinai teks  mokėt  muitą/akcizą. Jei patikrins siuntinį, teks, jei ne, praeis siuntinys be apmokestinimų. Bet kokiu atveju braškės grąžina visas išlaidas.
iki kada vyks akcijos nerašo, arba aš nesu pastebėjus  g.gif
paskutinį kartą užsakymą dariau birželio  3 dieną, birželio 16 atsiėmiau pašte  bigsmile.gif užsakymas buvo 105 lt, bet praėjo be mokesčių



dabar aiškiau 4u.gif belieka, taupyt ir nepražiopsot svajonių kvepalų akcijos, kurių noriu jau 5 metai biggrin.gif doh.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saidutia @ 2011 06 17, 14:52)
dabar aiškiau  4u.gif belieka, taupyt ir nepražiopsot svajonių kvepalų akcijos, kurių noriu jau 5 metai biggrin.gif  doh.gif bigsmile.gif

Braškių puslapyje galima užsiprenumeruoti, kad informuotų apie akcijas. Per mėnesį gaunu tikrai ne vieną pranešimą apie akcijas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(varna575 @ 2011 06 17, 17:28)
Braškių puslapyje galima užsiprenumeruoti, kad informuotų apie akcijas. Per mėnesį gaunu tikrai ne vieną pranešimą apie akcijas smile.gif



As pirmiau pati ju puslapyje pamatau tas akcijas ir tik po keliu dienu ateina e'mail.
Atsakyti
QUOTE(MilGana @ 2010 03 29, 16:18)
Ar galima atsiskaityti kito zmogaus kortele? Taip galima, braskes sito nekontroliuoja ir nepraso atsiskaityti tik savo kortele.



Labukas, gal kas buvo susidures su prasymu patvirtinti tapatybe? g.gif Nes pora dienu po uzsakymo gavau is ju toki laiskeli:
Please be advised that your order is currently on hold as part of a routine security check in order to verify you are the authorized cardholder. To release your order, please kindly fax or e-mail a copy of a utility bill (such as electricity, telephone or gas bill) in recent 3 months so we can verify your identity and that your address is valid.

Please understand that this information is needed to confirm that you are the correct cardholder. By helping us confirm this you will help ensure our credit card system stays secure for you and other users.

Please note that if no reply is received within 7 calendar days from the date of your order the charge to your account for this order will be reversed.

If we receive your response between 7 to 21 calendar days we will resubmit the charge and ship the goods.

If we do not receive your response after 21 days then everything will be cancelled.

We apologize for the inconvenience and we look forward to your reply.

Negi dabar jiems saskaitas skenuoti ir siusti? Kitur dazniausiai nepraso tokiu dalyku, jeigu i uzsieni siuncia prekes... Prisireginau vyro vardu ir mokejau jo virtuon kortele, kaip ir visada, kai moku uz prekes is online parduotuviu...

aciu is anksto atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(arielė @ 2011 08 04, 12:38)
Labukas, gal kas buvo susidures su prasymu patvirtinti tapatybe? 



Buna tokiu atveju ir ne vienas.
Atsakyti
QUOTE(Indrushacka @ 2011 08 04, 19:41)
Buna tokiu atveju ir ne vienas.


Hmmmm, tai reiskia, reikia ieskoti saskaitu, skenuoti ir siusti? g.gif
Atsakyti
taip smile.gif
Atsakyti
Gal galetumete pagelbeti, susigrazinant muitines mokesti is Strawberrynet'o. As jiems nusiunciau nuskenuota pasto ceki. Jiems viskas tinka, tik praso nufaksuoti arba atsiusti e-mailu atsviesta ceki ''you can e-mail the file to us in bmp, jpeg, pdf or gif format.'' Kai perdarau pdf-u, tai ziauriai viskas issikraipo, o kitais formatais perdaryt galimybes neturiu. Iki fakso irgi nedasigausiu, tai gal kas apsiimtu perdaryti mano skanuota vaizdeli i jiems tinkamus formatus. Buciau dekinga 4u.gif
Atsakyti