Įkraunama...
Įkraunama...

StrawberryNET- VII

QUOTE(Luandra @ 2011 03 30, 13:16)
O kokio dydzio buna  mokesciai?


Virsijus 75Lt buna 21% pvm + 14Lt kazkur fiksuotas mokestis uz ta varga, kad paskaiciavo jums mokescius ax.gif

QUOTE(manx @ 2011 03 30, 15:54)
O jei braskes zadejo sugrazint pinigelius , bet jau laukiu antras menuo, rasyt jiems dar karta?  g.gif


Aisku rasykit ir butinai praneskit kaip sekesi isspres sia situacija. Va man rudeni taip buvo, kad gavau email'a, jog grazins (tik man buvo del prekes, o ne mokescius) ir po to tyla - nei pinigu, nei atsakymo i laiskus. doh.gif Tikiuosiu jums viskas bus tvarkingai...
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 03 30, 18:25)
Virsijus 75Lt buna 21% pvm + 14Lt kazkur fiksuotas mokestis uz ta varga, kad paskaiciavo jums mokescius  ax.gif



O jei maziau nei 75 lt ir ne kvepalai, tai nemokamai atsiuncia ir nieko papildomai moketi nereikia? g.gif

Bet kainos, kaip paziurejau ne daug mezesnes nei pas mus? o jei dra plius mokesciai tai brangiau gaunasi. bet jei tik pirkti tokias prekes, kurias pas mus neatveza
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luandra: 31 kovo 2011 - 07:30
QUOTE(Luandra @ 2011 03 31, 08:24)
O jei maziau nei 75 lt ir ne kvepalai, tai nemokamai atsiuncia ir nieko papildomai moketi nereikia? g.gif

Bet kainos, kaip paziurejau ne daug mezesnes nei pas mus? o jei dra plius mokesciai tai brangiau gaunasi. bet jei tik pirkti tokias prekes, kurias pas mus neatveza


Na o iki tu 75Lt jokiu mokesciu nera. 4u.gif Turbut priklausomai nuo daikto - vieni pigiau, kiti nelabai pigiau, treti gal isvis panasiai kaip LT (pvz lyginant su JAV kainom, tai ne viena ir brangesni braskese radau). O siaip jie moekscius grazina, jei tenka sumoket.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 03 30, 17:25)
Aisku rasykit ir butinai praneskit kaip sekesi isspres sia situacija. Va man rudeni taip buvo, kad gavau email'a, jog grazins (tik man buvo del prekes, o ne mokescius) ir po to tyla - nei pinigu, nei atsakymo i laiskus.  doh.gif Tikiuosiu jums viskas bus tvarkingai...

Ir man aktualu.

04.01 gavau YSL tušą štai tokį:
user posted image

Ištraukus iš tūtelės, šepetėlis dar prailgėja - atrodytų nieko tokio, bet naudotis tikrai neįmanoma, o be to man pasirodė, kad tušas senas... Esu turėjus ne kartą šį tušą, man jis patiko ir tiko, žinau koks jis turėtų būti, bet daugiau jo nebepirksiu...
Parašiau braškėms, jie gana operatyviai atsakė (pusvalandžio bėgyje blink.gif ), siūlė pasirinkti: ar atsiųs man tokį patį tušą nemokamai, ar grąžins pinigus. Pasirinkau pinigų grąžinimą, nes tokios pat problemos nebenorėjau. Daugiau jokių laiškų iš jų nebegavau.
Tiesa, "už patirtus nepatogumus" suteikė man 10$ nuolaidą sekančiam apsipirkimui. Aš tuoj pat puoliau naudotis šia nuolaida ir paleidau užsakymą naujam tušui. Turėjau sumokėti pilną kainą, o 10$ jie grąžins gavę mano pavedimą.
Situacija dabar tokia - pinigai nei vieni, nei kiti negrąžinti, o į laiškus išvis neatsako. Noriu tikėt, kad viskas išsispręs, nes aš šito taip nepaliksiu schmoll.gif
Atsakyti
Geriausias variantas, jei imanoma, braskese pirkti su Paypal.
Atsakyti
QUOTE(Porcelianinė @ 2011 04 05, 17:13)
Geriausias variantas, jei imanoma, braskese pirkti su Paypal.


Ir ne tik braskese drinks_cheers.gif Bet va tokiu atveju kai preke gauta, kazkas su ja negerai ir nesulauki nei pinigeliu, nei bendravimo, tai paypal'o dispute'as nelabai ir pades. Nebent braskes issigastu jo, bet mano atveju kai neissiunte prekes, o siuntinejo laiskus, kad apmokeciau uzsakyma (nors tas iskart buvo padaryta uzsakant) ir atidariau dispute'a, tai liepe pirma ji uzdaryt, o tada grazins pinigelius (arba sius prekes, t.y. pagal mano pasirinkima) - na o uzdarius antrakart negalima atidaryt.... Ir keisciausia tai, kad jei jie grazintu pinigelius, tai dispute'as automatiskai uzsidarytu, o jei issiustu prekes, irasytu tracking nr ir velgi viskas uatomatiskai uzsidarytu kai gauciau siuntinuka. Tad ju prasymai nelogiski buvo ir saugodama savo pinigelius neuzdariau dispute'o, o perkeliau paypal'o sprendimui - va taip ir atgavau ka sumokejau.
Atsakyti
May, o kiek atsejo tusas? As toki turejau, labai patiko, tai idomu, kur labiau apsimoka pirkt UK ar braskese ax.gif O sepeteli siulyciau patept klijais ir svelniai istumt atgal, gal "nebesivazines". Ir aisku, sekmes atgaunant pinigelius.
Atsakyti
Klausimukas patyrusioms braškių pirkėjoms: ar braškės siunčia visas prekes be dokumentų? Jei be dokumentų, tai neiaški siuintinio kaina ir kiekvieną stabdyt turi ir kainą tikrint - tokia išvada peršasi. Prieš porą savaičių pirkau už sumą, kuri jau gali būti apmuitinama. Siuntelę sustabdė. Po 4 dienų gavau prašymą pateikti duomenis dekralantams. Pateikiau, jau savaitė tylu. Laukiu. Per tą laiką pirkau už sumą iki 75 lt. Balandžio 4d siunta gauta Rodunios kl. Tyla. Pabandyt pasiskambit į paštą ar vėlgi laukti kol gausiu kokį paklausimą?
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2011 04 06, 15:43)
May, o kiek atsejo tusas? As toki turejau, labai patiko, tai idomu, kur labiau apsimoka pirkt UK ar braskese ax.gif O sepeteli siulyciau patept klijais ir svelniai istumt atgal, gal "nebesivazines". Ir aisku, sekmes atgaunant pinigelius.

Jau nebepamenu, berods ~65lt.
Mąsčiau ir aš taip padaryt, bet kad pats tušas visgi senas... Neverta prasidėt.
Na dalį pinigų turėčiau atgaut, nes paypal'as juos jau "užfiksavo", bet aš jų dar nematau.
Atsakyti
merginos, esu visai zalia cia, noreciau chi plauku prieziuros priemoniu isigyti..gal kuri pirkot??
Atsakyti
Teko pakovot, bet po savaitės "kovos", braškės grąžino visus pinigus. Taigi ir kitoms siūlau nenuleist rankų smile.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites, gavau muita uz braskiu siuntinuka. Yra atskiras lapas su muito paskaiciavimais ir dar papildomas cekiukas, kuriame itraukta suma uz siuntinio pateikima muitinei. Ar jiems reikia skanuoti tik ta pirmaji, ar kartu su cekiuku?
Ir dar klausimas - ju online formoje del mokesciu grazinimo parasyta, kad prie sumoketu mokesciu sumos nenurodyti valiutos. Ar jie patys konvertuojasi? Is anksto dekoju atsakysiancioms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Burleska: 16 balandžio 2011 - 18:30