Įkraunama...
Įkraunama...

StrawberryNET- VII

O jei siuntos tarkime nesulaiko ar tame puslapyje pazymi jog issiuncia?
Atsakyti
QUOTE(*Adri* @ 2011 03 16, 14:28)
O jei siuntos tarkime nesulaiko ar tame puslapyje pazymi jog issiuncia?


Man rodos ne, nors mano atvejis gana individualus, nes buvo muitinej sulaike. As laukiau kazkokiu ziniu apie muitus ir pvm, nes jau buvo atejes laiskas, kad atsiusciau dokumentus jiems, ir staiga lapelis is pasto be jokiu mokesciu blink.gif Nepamenu, kad buciau maciusi duomenis apie perdavima mano pasto skyriuje nors ziurejau kasdien.
Papildyta:
Nors.. dabar paziurejau pagal trackinga, tai rodo visa, kad issiustas is apkaitos vietos, kad gautas mano miesto paste ir galiausiai, kad pristatytas ax.gif
Atsakyti
o sakykite, jei uzlaiko muitine siuntini ar sistemoje pazymima kazkokiu zenklu ar uzrasu? nes man vis dar rodo ta pati uzrasa su zaliu zenkliuku g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Adri* @ 2011 03 17, 11:06)
o sakykite, jei uzlaiko muitine siuntini ar sistemoje pazymima kazkokiu zenklu ar uzrasu? nes man vis dar rodo ta pati uzrasa su zaliu zenkliuku  g.gif


Kad sulaikyta muitineje irasas man iskart su irasu apie gavima Vilniuje atsirado ax.gif Gal niekas tos Jusu siuntos ne netikrins. Gal tiesiog po keliu dienu gausite siuntinuka ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2011 03 17, 09:54)
Kad sulaikyta muitineje irasas man iskart  su irasu apie gavima Vilniuje atsirado ax.gif Gal niekas tos Jusu siuntos ne netikrins. Gal tiesiog po keliu dienu gausite siuntinuka ir tiek.


Tikiuosi, tik, kad neramina, jog nuo vakar ryt ryto dar neisjudejes niekur smile.gif
O jusu ar virsijo siuntinys ta 75Lt limita?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Adri*: 17 kovo 2011 - 11:02
QUOTE(*Adri* @ 2011 03 17, 12:01)
Tikiuosi, tik, kad neramina, jog nuo vakar ryt ryto dar neisjudejes niekur  smile.gif
O jusu ar virsijo siuntinys ta 75Lt limita?


Nieko cia tokio, kad dar nepajudejes. Juk tiek viena diena. Gal duomenis atnaujint veluoja ax.gif

Mano siuntinys virsijo ir 75, ir 160 (cia riba, nuo kurios apmokestinimo gali nepadet "saugiklis" "gift"), ir muitine buvo sulaikius, ir dokus tvarkingus nusiunciau, t.y. teisybe, nes kazka pachimicint nerizikavau, taciau per savaite nuo gavimo Vilniuje sulaukiau siuntinio be jokiu mokesciu. Nezinau, kaip man cia taip nuskilo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2011 03 17, 10:08)
Nieko cia tokio, kad dar nepajudejes. Juk tiek viena diena. Gal duomenis atnaujint veluoja ax.gif

Mano siuntinys virsijo ir 75, ir 160 (cia riba, nuo kurios apmokestinimo gali nepadet "saugiklis" "gift"), ir muitine buvo sulaikius, ir dokus tvarkingus nusiunciau, t.y. teisybe, nes kazka pachimicint nerizikavau, taciau per savaite nuo gavimo Vilniuje sulaukiau siuntinio be jokiu mokesciu. Nezinau, kaip man cia taip nuskilo ax.gif


As ta riba taip pat "perlipau" kaip sakant, mano taip pat siek tiek virs 160, tai ir neramu, kad nieko nerodo dar smile.gif butu viskas ok, jei netureciau uz keliu dienu is lietuvos iskristi, tai dabar svyla padai, kad tik greiciau cia ateitu ar tai zinios apie dokumentu pristatyma ar tai pats siuntinys.

O dokumentai (jei tarkim prireiks sios operacijos) - tai uzsakymo lapas gautas e-meilu is strawberry su uzsakymo kodu bei prekes aprasymu su kaina, teisingai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Adri* @ 2011 03 17, 12:14)
O dokumentai (jei tarkim prireiks sios operacijos) - tai uzsakymo lapas gautas e-meilu is strawberry su uzsakymo kodu bei prekes aprasymu su kaina, teisingai?  smile.gif


Paskambinkit i pasta ir paklauskit, pagal numeri siuntos, kur siuntinys. Gal jie zinos kiek daugiau. Jei gerai pamenu, braskes raso nemokama siuntima, o tai muitinei netinka. Gali reiket be ju dokumentu issiusti dar ir aomokejimo dokumenta, t.y. kad matysusi galutine suma, kuria sumokejot. Galiu ir klysti, gal kas is pirkusiuju daugiau pakomentuos. Bet siaip kazka skaiciau, kad braskes siuncia per Svedija (?), tai gal muitinei ne neuzklius.
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2011 03 17, 12:08)
Mano siuntinys virsijo ir 75, ir 160 (cia riba, nuo kurios apmokestinimo gali nepadet "saugiklis" "gift")..


Nevisai taip - 'gift' (t.y. dovana) nieko nereiskia muitinei ir nesvarbu kokia suma. Virsijus 75Lt perkant is treciuju saliu buna PVM, virsijus 150 EUR, buna muitas. 160Lt yra ta suma, kur niekas nesiskaiciuoja kai siunciama neatlygintinai (t.y. ne perkant, bet net jei tai tikra dovana, bus pazymeta kaip tokia ir virsys suma, muitine gali kabintis).
Atsakyti
paskaiciau as cia apie tas braskes, tai per daug velniavos , kol is ju parsisiunti su tom muitinem lotuliukas.gif ...... Ir tikrai radau pora brangesniu prekiu nei lt ax.gif arba pigiau 5-10 LT. Tai tikrai ne bet ka gali pirkti, butina dometis.


Ir siaip kazkodel maniau, kad braskes yra uk doh.gif pasirodo is treciuju saliu siuncia, tai ne ne neee... nelysiu i sita reikala lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MilGana @ 2010 03 29, 16:18)
[Kaip susigrąžinti sumokėtus mokesčius?
viskas labai labai paprasta. Nuskanuoji ar nufotografuoji lapus, kuriuos gausi pašte, ten kur parašyta, kiek mokesčių sumokėjai. Tada rašai braškėms, mol sumokėjau mokesčius, norėčiau atgauti, jei įmanoma (aš rašiau adresu teresa@strawberrynet.com), prisegi tuos lapus ir viskas. Tada lauki atsakymo.




O kokio dydzio buna mokesciai?
Atsakyti
O jei braskes zadejo sugrazint pinigelius , bet jau laukiu antras menuo, rasyt jiems dar karta? g.gif
Atsakyti