Įkraunama...
Įkraunama...

StrawberryNET- VII

QUOTE(Porcelianinė @ 2011 03 13, 11:07)
Nemokejo rasyt laisku ir negrazino  lotuliukas.gif  Jau pirkau apie 20 kartu ir visada grazino  ax.gif

man irgi taip atrodo biggrin.gif as isivaizduoju kai visos paraso pagal ta pati sablona ir ne zodzio daugiau,tai jie turbut supranta kad angliskai nelabai zmogus ir galvoja ai ir nemokesim biggrin.gif a stai prirasau daug jiem ,kad labai patenkinta prikiniais bet va taip gavosi,kad moket reikia ir tt ir pan biggrin.gif tai ne kart nebuvo kad negrazintu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Belle Du Jour @ 2011 03 14, 20:01)
man irgi taip atrodo biggrin.gif as  isivaizduoju kai visos paraso pagal ta pati sablona ir ne zodzio daugiau,tai jie turbut supranta kad angliskai nelabai  zmogus ir galvoja ai ir nemokesim biggrin.gif

visad rašau pagal šabloną, nėra buvę, kad nesumokėtų schmoll.gif
Atsakyti
Po kiek dienu mazdaug atsiranda duomenu apie braskiu siuntini post.lt tarptautiniu siuntiniu paieskos sistemoje? smile.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaites, gal kuri pagelbetu ir galetu man nupirkti pora prekiu is braskiu 4u.gif labai lauksiu zinutes i az blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 03 14, 20:25)
visad rašau pagal šabloną, nėra buvę, kad nesumokėtų  schmoll.gif


as taip pat pagal sablona rasau ir wiskas ok. Paskutini karta grazino per 3-4dienas ax.gif
Atsakyti
Tai kad nereikia jokio šablono - Braškių puslapyje yra forma, ją užpildai ir viskas. Pinigus grąžina per 3 dienas.
Atsakyti
As savo braskiu siuntini matau sistemoje. Guli Vilniuje, Rodunios kelias 9. Ar is ten dar issiuntineja i muitine ar kaip? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Adri* @ 2011 03 16, 11:35)
As savo braskiu siuntini matau sistemoje. Guli Vilniuje, Rodunios kelias 9. Ar is ten dar issiuntineja i muitine ar kaip?  4u.gif


O su geltonu zenkliuku ar su zaliu salia Vilniaus matosi? Jei su zaliu, tai taip, jau Vilniuje. Po kiek laiko gali pasirodyti uzrasas, kad sulaikyta muitineje, jei nepasirodys, tai turetumet lapeli is pasto gaut, jei neklystu ax.gif Bent jau mano atveju taip buvo.
Atsakyti
O kaip galima pasižiūrėti, kur yra siuntinukas? Kokioje sistemoje?
Atsakyti
As ziuriu per post.lt, todel ten tik juoda ant balto biggrin.gif O kur as galiu pamatyti tas spalvas?
Atsakyti
QUOTE(*Adri* @ 2011 03 16, 11:25)
As ziuriu per post.lt, todel ten tik juoda ant balto  biggrin.gif O kur as galiu pamatyti tas spalvas?

http://www.worktrace...h=1300268588541
Atsakyti
QUOTE(pelytea. @ 2011 03 16, 10:44)


Aciu 4u.gif tik velniava kazkokia, error'a meta, negaliu pasiziureti doh.gif

False alarm biggrin.gif per naujo iejau i adresa tuomet pasirinkau lietuva ir viska puikiai rodo, zalia spalva ir raso arrived to OE import.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Adri*: 16 kovo 2011 - 11:56