Įkraunama...
Įkraunama...

StrawberryNET- VII

Jau nebenorejau rasyt pabaigos su mano nevykusiu atveju, nes kaip ir aisku viskas buvo, bet siandien gavau viena laiskeli is braskiu, po kurio parasysiu kaip cia baigesi....

Tai jau abai placiai aprasiau tmeoje kaip man nesiseke su uzsakymu, kur apmokejau iskart uzsisakius, o vis gaudavau email'us, kad reikia apmoket ta uzsakyma. Kontaktavimas su braskem buvo nelabai koks, nes atrasydavo tik i kaskelinta laiska ir jokiu naujienu, tai paypal'e atidariau dispute'a - va ten ir bendravo kazkiek. Buvau paklausta ar noriu uzsakyma test ar atsaukt, prasiau test, bet tada parase, kad turiu uzdaryt dispute'a (o kadangi antrakart negalima atidaryt, tai atsiakiau ir paprasiau tokiu atveju atsaukt uzsakyma).

Na, atsauke ir ta patvirtino. As emailu dar pasitikslinau ir parasiau, kad laukiu pinigeliu grazinimo - gavau atsakyma, kad uzsakymas atsaukta,s jei kokiu klausimu yra, galiu dar rasyt. Apie graizinima ne zodzio. Tai as vel rasiau, vel tas pats atsakymas atejo doh.gif

Galiausiai perkeliau dispute'a i claim'a paypal'e, nes zinojau, jog tokiu atveju atgausiu pinigus per paypal'a, t.y. preke neissiusta, uzsakymas atsauktas. Pinigelius atgavau sia savaite (sekmadieni ar pirmadieni), o siandien (!!!) gaunu is braskiu laiska, kad atsiprasom ,bet pinigu grazint negalim, nes paypal'e atidarei dispute'a blink.gif Aisku ir paguodziantis sakinys buvo, kad uzdaryk ji ir graiznsim doh.gif doh.gif doh.gif Nesvarbu, kad mano paskutinis laiskas jiems buvo vasario 10d. siustas (uzsakymas vasario 1d padarytas), dispute'as jau i claim'a buvo seniai pakeistas, t.y. mazdaug apie ta 10d.

Zodziu, nustebino mane braskes savo neveiksnumu - dvi savaites laukiau atsakymo del pinigeliu grazinimo, o dar labiau nustebino, kad 'negali' grazint kai atidarytas dispute'as doh.gif Juk butent apie ji gauna pranesima ir vienas is variantu yra grazint pinigelius, lygiai taip pat ir claim'o atveju pardavejas gali grazint pinigus.
Atsakyti
tai kaip čia yra? pinigus grąžino paypalas, bet braškės grąžint nenori. nesuprantu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 02 24, 11:47)
tai kaip čia yra? pinigus grąžino paypalas, bet braškės grąžint nenori. nesuprantu  g.gif


Tai as per claim'a susigrazinau pinigus, bet braskes kaip suprantu nemato ir nesupranta kas ivyko kolkas lotuliukas.gif

O pradzia tai buvo tokia, kad atsauke uzsakyma, pinigu negaunu, tai rasiau, kad laukiu refund'o, man atraso, bet nieko apie ta grazinima neraso, vel rasau, vel tas pats... Nu tai ir perkeliau dispute'a i claim'a ir atgavau pinigelius. O braskes jau keliso dienos po to atgavimo tik atrase i mano paskutini prasyma, kad grazins kai uzdarysiu dispute'a. Akivaizdziai pas juos betvarke su tais apmokejimais ir tikiu, kad uzdarius dispute'a isvis buciau nieko negavus, nes bent su manim jie praktiskai nebendravo be dispute'o.
Atsakyti
Man tai keista, kad braskese EL pudra kainuoja 20 lt brangiau nei Kristeje. g.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2011 02 25, 21:50)
Man tai keista, kad braskese EL pudra kainuoja 20 lt brangiau nei Kristeje. g.gif


Ar tikrai ta pati? g.gif

Nors siaip pastebejau, kad ne viskas ten pigiau (na lyginant su LT kainom gal) - teko jau ne viena produkta uzmatyt brangesni nei cia vietoj perkant. Bet manau tiesiog todel, kad braskes pasiskaiciave, jog jiems apsimoektu tas 'nemokamas' siuntimas.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 02 25, 23:22)
Ar tikrai ta pati?  g.gif

Nors siaip pastebejau, kad ne viskas ten pigiau (na lyginant su LT kainom gal) - teko jau ne viena produkta uzmatyt brangesni nei cia vietoj perkant. Bet manau tiesiog todel, kad braskes pasiskaiciave, jog jiems apsimoektu tas 'nemokamas' siuntimas....  4u.gif



Sorry, ne taip paskaiciavau. biggrin.gif Barskewse EL pudra 22 lt pigiau kainuoja. blush2.gif
Atsakyti
sveikos,

seniai pirkau iš jų, reik pudros, ar muitą db skaičiuos už pudrą?
Atsakyti
QUOTE(Monrutė @ 2011 03 01, 06:55)
sveikos,

seniai pirkau iš jų, reik pudros, ar muitą db skaičiuos už pudrą?

Iki 75 Lt - ne, virš - jau laimės dalykas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varna575: 01 kovo 2011 - 18:38
QUOTE(varna575 @ 2011 03 01, 19:38)
Iki 75 Lt - ne, virš - jau laimės dalykas.

aišku, mano gavosi 130 g.gif
Atsakyti
nu į kas. susigrąžinsit
Atsakyti
zekit ka raso pasto psl.. gal kam aktualu bus del braskiu
http://www.post.lt/l...id=116&news=641
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 03 04, 23:32)
zekit ka raso pasto psl.. gal kam aktualu bus del braskiu
http://www.post.lt/l...id=116&news=641

joooooo doh.gif
Atsakyti