Įkraunama...
Įkraunama...

StrawberryNET- VII

QUOTE(Vitulka @ 2011 02 10, 12:18)
dabar nieko nepirkau, nežinau, kaip aptarnavimas, bet šiaip braškės labai greit atrašydavo ir maloniai, visad sorry ir pan., jei koks nesusipratimas  smile.gif



Maloniai jie ir dabar bendrauja, bet patys privercia arba nevirsyti sumos nuo kurios moki muita arba visai nebepirkti, nes man jau tris kartus muito nebegrazina, o suteikia kredita, tai paskutini karta panaudojau ji ir dabar nebepirksiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 02 10, 14:18)
dabar nieko nepirkau, nežinau, kaip aptarnavimas, bet šiaip braškės labai greit atrašydavo ir maloniai, visad sorry ir pan., jei koks nesusipratimas  smile.gif


Vat butent kiek teke seniau su jais susirasinet, tai viskas idealu budavo - nespeji parasyt, o atsakymas jau atsiustas. Tik cia rudeni, kaip ir rasiau, kad parase jog grazins pinigelius, o daugiau jokiu atsakymu i laiskus, pinigeliu nera ir tt. Na ir dabar kai atraso tik po dispute'o iskelimo (atraso zmogus).
Atsakyti
As irgi seniai jau buvau is braskiu pirkus ir nepasiskaicius cia uzsisakiau tusa. Niekad jokiu problemu nebuvo, nors pirkdavau seniau gana daznai. Bet dabar nesulaukiau patvirtinimo apie issiusta preke 3 dienas ir parasiau laiskeli is serijos what hapened... umn.gif Tada laukiu atsakymo... Dar uz poros dienu gaunu patvirtinima kad isisusta, atsikvepiu lengviau..., o tada dar uz dienos ir atsakyma nuo kokio tai Philipo i mano laiska, kad my order was shipped ir ko as cia dar noriu blink.gif lotuliukas.gif Nu, matyt, gerai jie ten tuos savo naujus metus uzsvente ir dar svencia po siai dienai... : drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ITA: 10 vasario 2011 - 14:53
Tai sikart daugkam veliau issiunte - su viena forumiete susirasem, tai jai irgi kazkur savaite laiko uztruko kol issiunte, o skaiciau forume, kad dar kita jau ir gavus yra.... Neaisku nuo ko tas priklause, nes uzsakyta tuo pat metu praktiskai. 4u.gif

Na tai rasau pabaiga savo istorijai - jau vakar man parase, kad atsauke uzsakyma (taip sutarem, kadangi negali issiust su atidarytu dispute'u, o as uzdaryt nenoriu, nes antrakart neitu iskelt, jei butu neskalndumu) - parasiau ir dispute, kad viskas ok, kad atsaukta, prasau grazinti pinigelius ir kad tik taip tas dispute'as uzsidarys (nes jei uzdarysiu paprastai, tai liksiu be pinigu, jie turi padaryt grazinima ir automatiskai uzsidarys dispute'as). Na ir dar emaila toki pat parasiau, tai vel gavau laiska, kad uzsakyma atsaukem. Tai teks kelt claim'a, kad paypal is ju sugrazintu man pinigelius, nes panasu, kad jie to daryt nesiruosia..... ax.gif

Taigi, dar kaip ir patarima visoms parasysiu, jei mokat braskems per paypal ir kazkokie nesutarimai, atsaukiamas uzsakymas ar pan, viskam yra paypal ir per ji galima issprest. Tik neskubekit uzdaryt dispute'a, jei jau ji busit atidare, t.y. tikrinkit paypal'e ar grizo pinigeliai (bet jei dispute'as atidarytas, tai po grazinimo uzsidarys automatiskai) ir nepasitikekit vien laisku (man taip buvo rudeni, kad viskas, grazinam, o pinigeliu nesulaukiau).
Atsakyti
na va,galiu pasidziaugti,kad braskes sumoketus mokescisu muitinei man grazino lygiai per savaite nuo parasyto jiems laisko ax.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Belle Du Jour @ 2011 02 14, 14:37)
na va,galiu pasidziaugti,kad braskes sumoketus mokescisu muitinei man grazino lygiai per savaite nuo parasyto jiems laisko  ax.gif  smile.gif



Idomu pagal ka jie nusprendzia kam grazinti, nes man suteikia kredita biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Porcelianinė @ 2011 02 14, 17:13)
Idomu pagal ka jie nusprendzia kam grazinti, nes man suteikia kredita  biggrin.gif

rimtai biggrin.gif nu geras...man dar niekad nebuvo kad kredita duodu,visada grazina.ir dabar kai jiem parasiau laiska iskart gavau atsakyma kad grazins ax.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Porcelianinė @ 2011 02 14, 18:13)
Idomu pagal ka jie nusprendzia kam grazinti, nes man suteikia kredita  biggrin.gif


Jusiskis atvejis man isvis pirmas, kad isgirdau apie ta kredita - visada visiems grazindavo normaliai i kortele pinigelius (na man negrazino isvis, nors rase, kad grazins, bet per paypal susigrazinau). Tikrai idomu kaip cia taip buvo ir kas jiems susisviete g.gif

O as is naujo pasidariau uzsakyma - viskas tvarkoj praejo, greitai issiunte ir jokiu problemu. Belieka tik sulaukt. Na o ta problemini uzsakyma, tai paypal isspres - tiksliau grazins pinigelius, tik visu paypal terminu tereikia sulaukt (is braskiu jokiu ziniu del jo, pinigu negrazina patys, nors uzsakyma atsauke ir kai ka parasau, gaunu atsakyma, kad uzsakymas atsauktas, jei yra kokiu klausimu, tai rasyk - toks vaizdas, kad arba neskaito ka rasau, arba nemoka paypal'u naudotis). doh.gif
Atsakyti
Na ka, uzsakymas padarytas vasario 2d. siandiena 22d dar negavau.. doh.gif unsure.gif jaaaaaaazau kaip ilgai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 02 22, 19:14)
Na ka, uzsakymas padarytas vasario 2d. siandiena 22d dar negavau..  doh.gif  unsure.gif jaaaaaaazau kaip ilgai verysad.gif




Zodziu.. mano siuntinys, nekainaves net 50lt atsidure mutinei.. ka jie sau galvoja abugeliai? doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 22 vasario 2011 - 20:29
QUOTE(amber123 @ 2011 02 22, 20:20)
Zodziu.. mano siuntinys, nekainaves net 50lt atsidure mutinei.. ka jie sau galvoja abugeliai? doh.gif

nebijok, praeis, tikrina tiesiog smile.gif
realiai juk išsiuntė tik 8 dieną tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 02 22, 22:11)
nebijok, praeis, tikrina tiesiog  smile.gif
realiai juk išsiuntė tik 8 dieną  tongue.gif



Tikrai.. unsure.gif bet 5d jau toj muitinei.. ka ten tikrina dievuliau 40lt su kapeikom siuntinys.. sazines turetu doh.gif ot skausmingas pirmas kartas ka.. sakai nesiaiskint man dar? Kazkur skaiciau, kad po gavimo muitinei jei viskas gerai per 5d turi issiust.. g.gif o seip visi siuntiniai is uzsienio praeina per ta rodunes kelia 9? pvz drauge siunte is usa, atejo per savaite blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 22 vasario 2011 - 21:34