Įkraunama...
Įkraunama...

StrawberryNET- VII

tai va, parasiau jiems ryte laiska, kad negavau patvirtinimo, tai ziuriu kad tik daba man ji atsiunte. tikrai kad uzsvente musu braskes biggrin.gif
Atsakyti
Na ka, jau nejuokais pykstu ant braskiu - nors tik 4-as mano uzsakymas is ten, bet tik sikart tokei nenormalus jie.....

Vasario 1d padariau uzsakyma, sestadieni (5d.) gavau laiskeli-priminima, kad susimokeciau uz ta uzsakyma, nors sumokejau iskart, paypal'e viskas tvarkingai nuskaiciuota. Tai as jiems parasiau visus paypal operacijos nr, kad susiziuretu. Siandien vel gaunu toki pat laiska-priminima, o atsakymo i maniski laiska jokio doh.gif Nu tai darkart parasiau jiems ta pati, o ir paypal'e atidariau dispute'a - gal taip pamatys, kad bandau susisiekt.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 02 07, 17:07)
Na ka, jau nejuokais pykstu ant braskiu - nors tik 4-as mano uzsakymas is ten, bet tik sikart tokei nenormalus jie.....

Vasario 1d padariau uzsakyma, sestadieni (5d.) gavau laiskeli-priminima, kad susimokeciau uz ta uzsakyma, nors sumokejau iskart, paypal'e viskas tvarkingai nuskaiciuota. Tai as jiems parasiau visus paypal operacijos nr, kad susiziuretu. Siandien vel gaunu toki pat laiska-priminima, o atsakymo i maniski laiska jokio  doh.gif Nu tai darkart parasiau jiems ta pati, o ir paypal'e atidariau dispute'a - gal taip pamatys, kad bandau susisiekt.


gal cia kazkoks laiskas kuris automatiskai ateina. nes jie rimtai kazka sikart susimakalavo, nesusisneket biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sulima_ma @ 2011 02 07, 19:01)
gal cia kazkoks laiskas kuris automatiskai ateina. nes jie rimtai kazka sikart susimakalavo, nesusisneket  biggrin.gif


Panasu i automatini laiska, nes viskas lygiai taip pat. Tik sikart jau gavau atsakyma, kad perduos inofrmacija i kita departamenta ir jie suziures uzsakyma/atsiskaitymus ir tada susisieks. doh.gif Kazkokia betvarke po tu ju naujuju - tikrai kad persisvente zmones.
Atsakyti
Na ka, nepatingesiu dar paburbet ant braskiu - email'u su manim niekas taip ir nesusisieke, jokiu ziniu. Tik siandien radau paypal'o dispute atsakyma, kuris skamba mazdaug taip: 'aciu uz emaila! norit test uzsakyma ar nutraukt ji?'. Blin, galvoju kazin ko as ju prasau visa laika, t.y. suziuret kad apmoketa ir greiciau issiust. Nu bet sikart taip nemaloniai pasijauciau - ir neatrasineja normaliai, ir nesusiziuri sitiek laiko...
Atsakyti
ir aš čia hihihi.gif
Per didelius vargus nutraukiau savo užsakymą, nors pinigai jau buvo nuimti. Juos man grąžins po dviejų savaičių.
Kadangi mano užsakymas jiems sukėlė abejonių, ar aš neperku iš vogtos kortelės, jie paprašė atsiųsti kokią nors dujų, elektros ar panašią sąskaitą, apmokėtą adresui, kuriam siunčiuos prekes. Kadangi tokios neturėjau, o mano pateiktos sąskaitos už lėktuvo bilietus ar viešbutį jų netenkino, teko atšaukti užsakymą.
Duokdie, kad tik pinigus gražintų, nes visą savaitę tąsiausi su jais. Nors jie ėmė ir nurėžė pinigus man nuo sąskaitos lyg niekur nieko bash.gif
Atsakyti
Tai dar papasakosiu ka patyriau per paskutini (pries si karta, veiksmas vyko rudeni atrodo) apsipirkima is braskiu, nes kaip tik apie visus blogumus galvodama ir prisiminiau ax.gif

Taigi turejo man razint pinigelius uz viena daikta, susirasem, gavau atsakyma, kad va grazinsim. Nu tai ir laukiau, negavau nieko, rasiau vel - nei pinigu, nei atsakymo. Tikrai igriso tusciai rasinet, tai paypal'e dispute'a atidariau, perkeliau i claim'a ir pinigelius atgavau. Visa ta spejau pamirst, kai gavau is braskiu laiska, kuriame klausia kodel is paypal'o atsiemiau pinigelius ir kad turiu susimoket uz ta uzsakyma doh.gif doh.gif doh.gif Nu neatrasiau nieko, nes maciau, kad ten kazkokia nesusikalbejimu sistema pas juos - vienas zada, kitas raso, o trecias paskui dar apsiziuri kiek truksta.
Atsakyti
Nezinau idomu kam ar ne, bet gal kada kam nors pravers, tai dlainuosi toliau savo patirtimi su braskem.....

I mano laiskus vel nereaguojama doh.gif Tik dispute atrase, kad uzdaryciau ji ir tuomet man issius uzsakyma. Nezinau kaip baigsis, bet as atrasiau, kad noreciau palikt atidaryta dispute'a iki kol gausiu prekes. ax.gif Nes karta uzdarisu, is naujo atidaryt neis, o kai sitoks ju bendravimas dabar, tai bijau, kad vel kokiu nesklandumu nekiltu (issius/neissius/suziures ar ne, o paskui liksiu be prekes ir be pinigu - man uztenka jau dabar, kad jokio atsiprasymo, jokio patvirtinimo, kad viskas ok, kad pinigus mato ir tikrai nuskaiciave, buvau tik paklausta ar tebenoriu uzsakyma test). blush2.gif Na nuo vasario 1d. jau sakyciau ilgokai cia tas tampymasis su braskem - jauciu bus paskutinis kartas kai is cia perku, o dar ziuresiu kaip sikart pasibaigs - jau nusiteikus isvis atsaukt uzsakyma, kad tik greiciau baigtusi viskas. doh.gif Paprastai per tiek laiko jau su prekem sededavau, bendrave irgi gerai kiek teko susidurt, o sikart kazkokie nenormalus jie doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 02 08, 17:30)
Na ka, nepatingesiu dar paburbet ant braskiu - email'u su manim niekas taip ir nesusisieke, jokiu ziniu. Tik siandien radau paypal'o dispute atsakyma, kuris skamba mazdaug taip: 'aciu uz emaila! norit test uzsakyma ar nutraukt ji?'. Blin, galvoju kazin ko as ju prasau visa laika, t.y. suziuret kad apmoketa ir greiciau issiust. Nu bet sikart taip nemaloniai pasijauciau - ir neatrasineja normaliai, ir nesusiziuri sitiek laiko...


ATOSTOGOS KINIJOJE 2 SAVAITES.

NEpatinka braskes gi nepirkite. Jie ir mokesciu grazina ir pristato nemokamai ir kainos geros, o jums vel blogai.
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2011 02 09, 21:13)
NEpatinka braskes gi nepirkite. Jie ir mokesciu grazina ir pristato nemokamai ir kainos geros, o jums vel blogai.


O jus gal braskiu atstove ar kaip? biggrin.gif Pirkt cia ar kitur pati sugebu nusprest, o po tokiu 'pokstu' tikrai i braskes neziuresiu, nebent tai vienintelis pasirinkimas butu....

Jei atostogos ir nesiuncia siuntiniu ar pan, tai tegul kazkur savo puslapyje nurodo. Jei ta info nepateikta, vadinasi viskas turi veikt kaip iki siol.

O beje, man blogai, nes jie man siuncia laiskus, kad apmokeciau uzsakyma, kuris jau daugiau nei savaite apmoketas - i mano laiskus nereaguoja ir is n parasytu laisku atsakyma gavau i pora tik (perduosim kitam skyriui, kitame laiske vel, kad perduos ir paziures kaip pavyko jiems patikrint mano apmokejima). Atsakymo jokio neparaso patys, o kai dispute'a iskeliau, tai tik tada ten parase. Tai cia normalu? Gal jus nepirkus normaliose parduotuvese kai klientu aptarnavimas tvarkingai vyksta ir mandagiai, nes cia pasidare ko paklausi, to negausi. Itariu butent del visu tu nemokamu shipping'u, mokesciu sugrazinimu ir pan jie pradejo taip vangiau ziuret. Kaip minejau, man jau rudeni buvo problemu su jais, kai nebuvo jokiu atostogu.

Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 02 10, 05:44)


Jei atostogos ir nesiuncia siuntiniu ar pan, tai tegul kazkur savo puslapyje nurodo. Jei ta info nepateikta, vadinasi viskas turi veikt kaip iki siol.



na nzn zinokit,as pries kokia savaite jiems laiska nusiunciau,tai gavau normalu ne kompiuterio laiska tikrai,nes ten gavosi kaip toks susirasinejimas.Del mokesciu irgi nusiunciau irgi iskart gavau atsakyma.Jokiu problemu g.gif
Atsakyti
dabar nieko nepirkau, nežinau, kaip aptarnavimas, bet šiaip braškės labai greit atrašydavo ir maloniai, visad sorry ir pan., jei koks nesusipratimas smile.gif
Atsakyti