Įkraunama...
Įkraunama...

StrawberryNET- VII

QUOTE(Ryt. @ 2010 12 20, 20:42)
Aš tai žinau, bet ačiū už informaciją  ax.gif


Aisku - taip dviprasmiskai jusu postas nuskambejo, kad nesupratau tiksliai zinot ar ne (t.y. ar manet, kad is bet ko galima prasyt). Na gal kam pravers ta info.... ax.gif
Atsakyti
Siaip bandancioms susigrazinti VAT braskese... siulyciau siusti prasyma per ju uzklausos forma, kuri pateikta FAQ... tada is karto nukeliauja ten kur reikia.

As siunciausi kvepalus su kondicionieriumi, grazino per kalias dienas 24 dol. (cia pries kelias dienas vyko veiksmas). Dabar mano antrasis siuntinys vel sulaikytas muitineje... jauciu vel priskaiciuos pvm....

Zodziu kaip supratau, pastaruoju metu beveik niekas nebepraslysta... o seniau beveik niekada nesiusdavo i muitine verysad.gif
Atsakyti
sveikutes,

mergaites gal kuri turite didesne nuolaidele braskese ax.gif noriu kremuka uzsisakyti, bet brangokas tai ieskau kas galetu paskolinti nuolaidele bigsmile.gif
kaskaip atsiskaitytumem ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2010 12 21, 04:36)
Na gal kam pravers ta info....  ax.gif

drinks_cheers.gif

55 Lt su viskuo. Sausio 3 d. gavau laišką, kad man reikia jiems nusiųsti sąskaitas ir pan.
Prekėm patenkinta, kai ko per žioplumą neapsižiūrėjau, bet šiaip liuks ax.gif .


Atsakyti
pabandziau ir as nusipirkti kosmetikos, vis dar laukiu atkeliaujanciu, bet tikiuos muitinei neužklius. blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(damselfly @ 2010 12 21, 15:48)
Siaip bandancioms susigrazinti VAT braskese... siulyciau siusti prasyma per ju uzklausos forma, kuri pateikta FAQ... tada is karto nukeliauja ten kur reikia.



Ačiū už informaciją 4u.gif Gražino per 3 dienas.
Atsakyti
Sveikos mergaites,
Gal kuri galetu pagelbeti man? Noreciau http://eu.strawberry...6925/?CatgId=15, taciau neturiu korteles tokiems pirkimams.
Atsakyti
Mergaitės, ar buvot kas gavę tokią žinutę užsakymo patikrinimo lange:

This order is currently on hold. You should have received email notification that we require additional information from you before we can process your order. Please email securitycentre[at]strawberrynet.com with any questions and be sure to include your order number

Pinigai rezervuoti, jokio laiško iš jų negavau. Tačiau parašius tuo adresu, jie nieko neatrašo unsure.gif Nusiunčiau ne vieną laišką - tyla g.gif
Atsakyti
QUOTE(giedress @ 2011 02 04, 12:20)
Mergaitės, ar buvot kas gavę tokią žinutę užsakymo patikrinimo lange:

This order is currently on hold. You should have received email notification that we require additional information from you before we can process your order. Please email securitycentre[at]strawberrynet.com with any questions and be sure to include your order number

Pinigai rezervuoti, jokio laiško iš jų negavau. Tačiau parašius tuo adresu, jie nieko neatrašo unsure.gif Nusiunčiau ne vieną laišką - tyla g.gif


Man kazkaip irgi su jais neaisku, jau ketvirta diena laukiu patvirtinimo kad jie issiunte preke ir tuo paciu registracijos numerio. bet kiek teko uzsakineti, pirma karta tokia situacija, nes visada jau kita diena gaunu patvirtinimo laiska. Statuse pas mane parasyta kad preke pakuojama issiuntimui. Gal pas juos ten kazkokie sisteminiai nesklandumai. palauksiu biski, ir rasysiu laiska..

Jeigu atrasys, tai informuoki mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sulima_ma @ 2011 02 04, 13:56)
Man kazkaip irgi su jais neaisku, jau ketvirta diena laukiu patvirtinimo kad jie issiunte preke ir tuo paciu registracijos numerio. bet kiek teko uzsakineti, pirma karta tokia situacija, nes visada jau kita diena gaunu patvirtinimo laiska. Statuse pas mane parasyta kad preke pakuojama issiuntimui. Gal pas juos ten kazkokie sisteminiai nesklandumai. palauksiu biski, ir rasysiu laiska..

Jeigu atrasys, tai informuoki  mirksiukas.gif

Matyt, užteko tik pasiskųsti hihihi.gif

Aš užsakymą dariau vasario 1d. Vasario 2 man išmetė tą pranešimą. Taigi prieš gerą valandą gavau iš jų laišką, kad mano užsakymas užlaikomas todėl, kad jie nori įsitikinti, jog aš esu kortelės savininkė. Prašo atsiųsti kokių nors sąskaitų kopijas. Kodėl taip ilgai neatrašė - nepasakė. Bet atrašė ne automatas, kuom aš džiaugiuosi.
Atsakyti
Nepamirškit, mergaitės, kad Honkonge Naujieji metai. Švenčia gi žmonės.
Atsakyti
Nu jau tikrai uzsvente zmones biggrin.gif Vasario 1d pasidariau uzsakyma, apmokejau ir kazkaip iki siandien net nepagalvojau apie ji, kol neradau email'o nuo braskiu, kad prasom susimoketi uz uzsakyma. doh.gif Nors pinigai nuskaiciuoti ubvo ta pacia diena kai uzsakiau, tai dabar parasiau braskem laiskuti ir laukiu atsakymo. 4u.gif
Atsakyti