Įkraunama...
Įkraunama...

StrawberryNET- VII

Taip,sąskaita deja tuščia yra,nesuprantu kame reikalas...kolkas jokio atsakymo nėra,galbūt sulauksiu rytoj.
Atsakyti
Beje noriu dar paklausti,užsakinėjau Hugo Boss kvepalus ir gavau dėžutę visiškai ne tokią,kokios yra Sarmose,Kristianoj ir siaip iejus i interneta ir parasius pavadinima,atidarius ta dezute buteliukas vienodas ,o kvapas vat negaliu pasakyti,gal truputi saldenis atrodo.Ar tiketina,kad man pakiso neoriginalą?
Atsakyti
nemanau, kad braškės savo vardą norėtų apjuodint tokiais bajeriais.
žinau, kad pirkėjos rašo tiesiai brand'o gamintojui ir klausia pagal kodą, ar prekė orginali ...
Atsakyti
QUOTE(Laimme @ 2010 11 23, 22:04)
Beje noriu dar paklausti,užsakinėjau Hugo Boss kvepalus ir gavau dėžutę visiškai ne tokią,kokios yra Sarmose,Kristianoj ir siaip iejus i interneta ir parasius pavadinima,atidarius ta dezute buteliukas vienodas ,o kvapas vat negaliu pasakyti,gal truputi saldenis atrodo.Ar tiketina,kad man pakiso neoriginalą?


Dezutes gali but pakeistos gamintojo, t.y. keistas dizainas ir jums papuole pvz seno pavyzdzio. Man taip buve seniai kai vyrui pirkau Kristianoj kvepalus dovanu, zinojau kurie jam patinka, tai paprasiau pardavejos, kad paduotu, susimokejau, isejau is parduotuves, issitraukiu ta dezute ir ziuriu, kad kitokia kazkokia. Griztu atgal, tai paskui paaiskino, kad keite siek tiek pavadinima ir dezute (buvo viskas gerai su paciu kvapu).

O jus tuos kvepalus is atminties lyginat su kvapu koks turetu but ar turit salia originala ir vienodu metu vienodom salygom abu testuojat? Klausiu todel, kad kvapas skiriasi ir nuo odos bukles, temperaturos, metu laiko, galu gale pacios zmogaus sistemos ir pan. Is atminties kvapas gali visaip kitaip atrodyt.... Nueikit i kokia parduotuve, pasipurskit ant odos tais kvepaliukais, tada saviskiais ant kitos rankos ir galit lygint. 4u.gif

Vel neseniai buvo, kad is internetines (patikimos) parduotuves eilini karta siunciausi kruva kvepalu ir vyrui vienus prigriebiau - nu ir kas man susisuko, kad pradejau uostyt ir lyg ne tokie kaip parduotuvej, lyg kazkaip kitaip jie kvepia. Tai parsinesiau megineli is parduotuves, uzpurskiau vienu ir kitu ant atskiru serveteliu ir pausociau - viskas vienas prie vieno, dar daviau vyrui uostyt klausdama kurie skaniau kvepia (galvoju paziuresiu ar tikrai taip), tai jis iskart pasake, kad cia tie patys. O su tais kvepalais issiduriau todel, kad jie ant maniskio man nerealiai skanus, o vat is buteliuko/ant lapelio jie neitin man patinka, tai uztai ir skirtuma ta uzuodziau.


Atsakyti
Galimas dalykas,kad jūs teisi ,tikiuosi,tai tik sutapimas smile.gif nes aš irgi tuos kvepalus draugui dovanoms nupirkau Kalėdoms ir kadangi dėžutė neatitiko,atsargiai išpakavau ir patikrinau,kaip čia kas,tai supanikavau truputį smile.gif na bet nieko gal...
Dabar reikia kariaut su braškėm dėl PVM grąžinimo,įdomiai čia jie man pakiaulint bando smile.gif
Atsakyti
Tai va papasakosiu savo laimingą istoriją su braškėm,minėjau ,kad man jie neatsakinėjo emeilų, maniau ignoruoja,nenori grąžit PVM ir panašiai.Tada mano draugas gerai kalbantis angliškai paskambino jiems išsiaiškint situacijos,ir jie paprašė persiųst emeilą iš naujo,tai va persiunčiau,tada jis iškart dar kartą paskambino ir paprašė ,kad jie pažiūrėtų,nes kol nepažiūrės nepadės ragelio.Tai va jie peržiūrėjo,išsiaiškino viską ir tuoj pat atsiuntė laišką,kad man grąžins PVM. Dabar pas juos kalėdos,tai dideli srautai...Čia kažkas rašėt,kad braškės irgi neatrašo laiškų,tai būtinai skambinkit ir aiškinkitės,nes kartais jie laiškų negauna,blogas filtras ar kažko nesupranta,kaip buvo man...o paskambinus ir išsiaiškinus iš kart tvarką padaro,braškės tikrai rimta firma ir nepaves ištikimo kliento smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, gal atsirastu kuri nors nare kuri daro uzsakymus is braskiu ir man padarytu uzsakyma?
Atsakyti
Sveikos,
tai jei aš už siuntinį sumokėjau 200 Lt, viskas, apmokestins? Ar nebūtinai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryt. @ 2010 12 20, 00:49)
Sveikos,
tai jei aš už siuntinį sumokėjau 200 Lt, viskas, apmokestins? Ar nebūtinai?  4u.gif


Kiek suprantu paskaicius tema, tai is braskiu dazniausiai apmokestina - nelabai praslysta, o ypac didesnes vertes...
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2010 12 20, 02:44)
Kiek suprantu paskaicius tema, tai is braskiu dazniausiai apmokestina - nelabai praslysta, o ypac didesnes vertes...

Esu radus pora žinučių, kad neapmokestino, bet čia iš fantastikos srities. Siųs iš Honkongo, manau, nes Honkongo pašto.

Yra man apmokestinę batų siuntinį, nebuvo kažikiek ir neprašiau gražinti, bet vis vien pikta verysad.gif

Braškių prašysiu
Atsakyti
QUOTE(Ryt. @ 2010 12 20, 12:09)
Braškių prašysiu


Na braskes patys raso, kad grazina muitus/pvm ir pan.

O visi kiti (iskaitant tuos jusu batus) su grazinimais ne prie ko - niekas neprivalo grazint muitu, nes cia jusu atsakomybe, kad jeigu perkat, tai pati atsakinga esat uz savo salies istatymus.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2010 12 20, 13:44)
Na braskes patys raso, kad grazina muitus/pvm ir pan.

O visi kiti (iskaitant tuos jusu batus) su grazinimais ne prie ko - niekas neprivalo grazint muitu, nes cia jusu atsakomybe, kad jeigu perkat, tai pati atsakinga esat uz savo salies istatymus.

Aš tai žinau, bet ačiū už informaciją ax.gif
Atsakyti