Įkraunama...
Įkraunama...

StrawberryNET- VII

na as po ilgo laiko vel is braskiu uzsisakinejau ir labai maloniai nustebau,kad labai greitai siuntinukas atejo-per 9dienas,siaip per dvi savaites ateidavo(14dienu).Pirkau uz 150lt kremuka ir nenorejau muito moket,tai jiem parasiau kad parasytu mazesne kaina ant siuntinio ir parase smile.gif net keista biggrin.gif
Atsakyti
ačiū Vitulkai 4u.gif už temos nuorodą, nes niekaip neradau doh.gif

paaiškinkit man neišmanėlei, kokia valiuta jus perkat iš braškių. Aš dairausi į guerlain pudrytę, pasirinkus eurais man meta 40.5 Eur, o doleriais 49$, tai kainų skirtumas akivaizdus, nebent aš kažką ne taip skaičiuoju ($ dauginu iš 2,5, o Eurą iš 3.5) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2010 11 12, 15:52)
ačiū Vitulkai  4u.gif  už temos nuorodą, nes niekaip neradau  doh.gif

paaiškinkit man neišmanėlei, kokia valiuta jus perkat iš braškių. Aš dairausi į guerlain pudrytę, pasirinkus eurais man meta 40.5 Eur, o doleriais 49$, tai kainų skirtumas akivaizdus, nebent aš kažką ne taip skaičiuoju ($ dauginu iš 2,5, o Eurą iš 3.5)  ax.gif



Per cia visada konvertuoju
49 $ = 35 eurai
Nesvarbu kaip as sukraunu prekes, bet galutiniam variante man paskaiciuoja kronom, pagal siuntimo sali, kaip LT skaiciuoja nezinau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Porcelianinė: 12 lapkričio 2010 - 17:01
QUOTE(Porcelianinė @ 2010 11 12, 18:00)
Per cia visada konvertuoju
49 $ = 35 eurai
Nesvarbu kaip as sukraunu prekes, bet galutiniam variante man paskaiciuoja kronom, pagal siuntimo sali, kaip LT skaiciuoja nezinau  blush2.gif

tai reiškia kažkoks nenormalus kainų skirtumas gaunasi.. doh.gif

taigi ieškau mamytės, kuri galėtų man užsakyti pudrytę, ir paaiškinti kaip su tuo doleriu ir euru būna ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2010 11 12, 19:17)
tai reiškia kažkoks nenormalus kainų skirtumas gaunasi.. doh.gif

taigi ieškau mamytės, kuri galėtų man užsakyti pudrytę, ir paaiškinti kaip su tuo doleriu ir euru būna  ax.gif

Negarantuoju 100%, bet kiek zinau, nesvarbu kokia valiuta pasirinksi, i LT siunciant vistiek skaiciuos doleriais. Taip, kad manau, iskart reikia ziuret kainyte doleriais 4u.gif
Atsakyti
Laba vakara, apmuitino man siuntinuka is braskiu verysad.gif bet girdejau kad jie muita grazina. Buciau dekinga jei kas imestu koki laikiuka jiem reikia siusti del muito grazinimo, ar reikia kokius dokumetus prideti muitines lapa ar pasto kvita. Muitines suma mazesne, bet paste teko plius dar 14 Lt daugiau sumoketi, kazkoks pasto mokestis, kazin man grazins visa suma ar tik ta kur muitine priskaiciavo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nature @ 2010 11 16, 20:23)
Laba vakara, apmuitino man siuntinuka is braskiu verysad.gif bet girdejau kad jie muita grazina. Buciau dekinga jei kas imestu koki laikiuka jiem reikia siusti del muito grazinimo, ar reikia kokius dokumetus prideti muitines lapa ar pasto kvita. Muitines suma mazesne, bet paste teko plius dar 14 Lt daugiau sumoketi, kazkoks pasto mokestis, kazin man grazins visa suma ar tik ta kur muitine priskaiciavo? 4u.gif



O tema paskaityt tingisi biggrin.gif
Parasykit jiem laiska, kad turejot sumoketi muita ir noretumet atgauti, nuskanuojat celkiuka is pasto arba galima nufotografuoti ir pridedat prie laisko, belieka laukti. O ar grazins ir pasto islaidas, tai jau nuo ju priklauso.
Atsakyti
QUOTE(Belle Du Jour @ 2010 10 22, 16:43)
...ir nenorejau muito moket,tai jiem parasiau kad parasytu mazesne kaina ant siuntinio ir parase smile.gif net keista biggrin.gif


O kam reikejo prasyti? Juk braskes labai greitai grazina mokescius. As, pvz, atgavau per 5 d.d.

QUOTE(nature @ 2010 11 16, 20:23)
Buciau dekinga jei kas imestu koki laikiuka jiem reikia siusti del muito grazinimo..


Hello,

I paid import duty XX,XX LTL (XX,XX EUR), please, return it, if possible.
My order number: 10017******

best regards
Vardenis Pavardenis


Butinai prisekit nuskanuota ceki ir dokumenta is muitines. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės, gavau tokią žinutę į až iš dziugdziugas , gal pagelbėsit su atsakymu, nes aš labai jau senai ką pirkausi iš Braškyčių.

"Laba diena, ieškojau informacijos apie prekių užsakymą iš Strawserynet ir radau Jūsų patalpintą informaciją. Gal galėsite padėti ar patarti kaip man elgtis.
Užsisakiau kvepalus iš šio puslapio, tačiau neturiu kreditinės kortelės. paprašiau savo giminaičio, kad užsakytų ir apmokėtu savo vardu už prekę. užsakėme, apmokėjome per paypalą. Gavome el. laišką patvirtinimą, kad prekė užsakytą ir už ją sumokėtą. Kitą dieną gavome laišką, kad reikia užtikrinti jųųsaugumą ir mes turime faksu ar el paštu atsiųsti kokį nors dokumentą patvirtinantį, kad mano giminaitis gyveną tuo adresu, kurį nurodė (komunalinių paslaugų, telefono sąskaitą ar dar neaišku ką). Jis pabandė nusiųsti Teo sąskaitą, parašė ačiū gavome bet netinka.
O didžiausia problema, ta, kad visos sąskaitos, mano giminaičio, yra žmonos vardu. Asmens dokumento jis nesutinka siųsti, sako gal ten kokie aferistai, pasinaudos po to mano duomenimis.
Parašiau jiems, kad jokios sąskaitos mes atsiųsti negalime, jie kasdien siunčia tą pati laišką, po 7 dienų panaikins užsakymą.
Patarkite kaip man elgtis, ką jiems nusiųsti ir jei jie panaikins užsakymą ar pinigėlius grąžins ar aš liksiu be kvepalų ir be pinigų . "
Atsakyti
QUOTE(PUka @ 2010 11 19, 16:33)
Sveikos mergaitės, gavau tokią žinutę į až iš dziugdziugas , gal pagelbėsit su atsakymu, nes aš labai jau senai ką pirkausi iš Braškyčių.


Jei panaikins uzsakyma, tai grazins pinigelius. Braskes rimta parduotuve, tai aferom neuzsiimineja. O toki patvirtinima kartais praso ir kiti puslapiai (pvz paypal) - niekas nieko blogo su tais duomenim nedaro, cia tik del saugumo, kad tikrai tas kas perka ir yra tas kas perka ir kortele bei duomenys nevogti. Na bet jei nenori siust, tai neprivers to apmoketojo kazka siust - belieka laukt kol panaikins uzsakyma ir uzsisakinet per tarpininkus ar kokia kita padesiancia forumiete.
Atsakyti
O as va prasiau,kad man grazintu 72dolerius musu uzdetos muitines mokesti,tai atrase,kad parasyciau order number,parasiau ta numeri ir po to dingo kaip i vandeni,nieko neatraso jie ir priminimus rasiau,tai galu gale parasiau rimta biski pikta laiska,kodel jie nieko neatsako ir neinformuoja manes apie padeti ir issiunciau visais emeilais kokius ju turiu.Ziuresim kas is to gausis.
Atsakyti
QUOTE(Laimme @ 2010 11 23, 18:40)
O as va prasiau,kad man grazintu 72dolerius musu uzdetos muitines mokesti,tai atrase,kad parasyciau order number,parasiau ta numeri ir po to dingo kaip i vandeni,nieko neatraso jie ir priminimus rasiau,tai galu gale parasiau rimta biski pikta laiska,kodel jie nieko neatsako ir neinformuoja manes apie padeti ir issiunciau visais emeilais kokius ju turiu.Ziuresim kas is to gausis.

o sąskaitą tikrinotės?
Atsakyti