Įkraunama...
Įkraunama...

StrawberryNET- VII

Labai reikia, kad kas vieną dalykiuką nupirktų iš Braškyčių 4u.gif
Vakar apsilankiau banke, pasipildžiau sąskaitą ir vsio doh.gif Banke dirbantis vaikinukas buvo ganėtinai "žalias", kažką ten spaudė, minkė, kažkokių nesąmonių manęs klausinėjo ir dabar nuo vakar dienos neduoda padaryt apmokėjimo iš kreditkės doh.gif Nei per paypal, nei tiesiogiai.... verysad.gif

Gal kuri padėtų nupirkt vieną daikčiuką, kol akcija ir jis dar yra - labai reikia. Būsiu labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
NORIKA, parasykit i AZ, ka noretumet, meginsiu pagelbeti.
Atsakyti
up mirksiukas.gif
Atsakyti
Turiu pora klausimeliu del pinigeliu atgavimo is braskiu. Parasiau jiems laiska su keliais klausimais, bet jauciu automatinis laiskas is ju atejo, nes raso, kad jei nesat 100% patenkinta, tai arba galim is naujo issiust preke, arba grazint pinigus (prekes atgal siust nereikia). Tai parasiau, kad noreciau pinigus atgaut. Idomu per kiek laiko grazina? g.gif

O beje, kas kelet per paypal braskem dispute'us ir atgavot pinigelius tokiu budu, kokia priezasti nurodet dispute'ui? Esu su tuo susidurus (ne su braskem), tai jei nurodai, kad preke defekta turi ir pan, tai paypal ipareigoja grazint preke ir tik tada grazina pinigelius (na o praskes raso, kad prekes negrazint). Ir isvis ar bendrauja dispute'e braskes?
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2010 10 08, 20:32)
Turiu pora klausimeliu del pinigeliu atgavimo is braskiu. Parasiau jiems laiska su keliais klausimais, bet jauciu automatinis laiskas is ju atejo, nes raso, kad jei nesat 100% patenkinta, tai arba galim is naujo issiust preke, arba grazint pinigus (prekes atgal siust nereikia). Tai parasiau, kad noreciau pinigus atgaut. Idomu per kiek laiko grazina?  g.gif

O beje, kas kelet per paypal braskem dispute'us ir atgavot pinigelius tokiu budu, kokia priezasti nurodet dispute'ui? Esu su tuo susidurus (ne su braskem), tai jei nurodai, kad preke defekta turi ir pan, tai paypal ipareigoja grazint preke ir tik tada grazina pinigelius (na o praskes raso, kad prekes negrazint). Ir isvis ar bendrauja dispute'e braskes?



Man braskes pinigu negrazino, tik dave kredita.
Atsakyti
QUOTE(Porcelianinė @ 2010 10 09, 12:24)
Man braskes pinigu negrazino, tik dave kredita.


Skaitinejau jusu situacija ir keista, kad taip issprende jusu atveju. Bet man dar keisciau, kad duoda rinktis pinigai arba nauja preke (speju standartinis toks ju laiskas yra), o po to jokiu ziniu is ju. Iskeliau dispute'a ebay ir perkeliau i claim'a. Tik iskeliau kaip uz negauta preke, nes jei rasyciau, kad defektas, tai paypal lieptu grazint pardavejui prekes ir tik tada grazintu, tai vistiek nuostolis man butu nemazas siunciant registruotu pastu (grubiai paskaiciavus ketvirtadalis sumos). O tam laiske braskes rase, kad grazint nereikia daiktu. Nu zodziu, laukiu ju sprendimo....
Atsakyti
sveikos 4u.gif

gal galite priminti iki kokios sumos dar nepateikia muitinei siuntinio?

ir dar paklausiu - visos kalbate apie pinigu susigrazinima is braskiu - cia apie ta pati PVM susigrazinima kalba eina?
jeigu taip, tai gal galite padeti suprasti, ka reikia daryti, ka reikia siusti ir kam ka rasyti, kad ta pvm grazintu? buciau labai dekinga.
su dviem maziais neturiu laiko ieskoti info blush2.gif
nes pradejau siustis ne vien smulkmes, tai tas apmokesdinimas gerokai kisenes patustina..

ka tik pradiniame psl radau info - bet vistiek paklausiu - gal kuri nors galite atsiusti angliska teksta tokio prasymo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo henika: 12 spalio 2010 - 10:50
Jau norėjau girti braškes, kad visada viskas gerai būna ir kaip tik šiandien gavau siuntinuką su ne ta spalva kuria užsakiau gun_bandana.gif Parašiau laišką, lauksiu atsakymo unsure.gif Bet jeigu reikės grąžinti prekę tai net nežinau... Dar brangiau kainuos doh.gif
Atsakyti
[quote=witchcraft,2010 10 13, 08:32]
Jau norėjau girti braškes, kad visada viskas gerai būna ir kaip tik šiandien gavau siuntinuką su ne ta spalva kuria užsakiau gun_bandana.gif Parašiau laišką, lauksiu atsakymo unsure.gif Bet jeigu reikės grąžinti prekę tai net nežinau... Dar brangiau kainuos doh.gif
Niekada neprašo atsiųsti prekę atgal,jei jų kaltė - atsiųs naują nemokamai.
Atsakyti
Sveikos. Prašysiu pagalbos 4u.gif Pirmą kartą užsakiau ir man atejo žinutė, kad jie laukia iš manes kažkokios kopijos, atseit tikrina mano, kaip kliento, patikimumą. Ar man kreipti demesį į tai, ar vistiek atsius. Ir kokios ten kopijos reikia, taip ir ne supratau. Siuntinys dar kaba pas juos.
Atsakyti
QUOTE(adusia @ 2010 10 14, 11:06)
Sveikos. Prašysiu pagalbos 4u.gif  Pirmą kartą užsakiau ir man atejo žinutė, kad jie laukia iš manes kažkokios kopijos, atseit tikrina mano, kaip kliento, patikimumą. Ar man kreipti demesį į tai, ar vistiek atsius. Ir kokios ten kopijos reikia, taip ir ne supratau. Siuntinys dar kaba pas juos.


Na tai turi laiske but parasyta kokios kopijos - reiketu ja nusiust, nes kitaip atsauks jusu uzsakyma. Tiesiog jie nori patikrint, kad jus esat jus.
Atsakyti
Ačiū už patarymą. Tiesiog keista, kad pinigus nuo sąskaitos nuskaičiavo, o siuntinį dar laiko pas save.
Atsakyti