Įkraunama...
Įkraunama...

StrawberryNET- VII

QUOTE(erika08 @ 2010 08 06, 15:03)
Jei mokėjote per paypal, iškelkite jiems bylą. Tik taip susigrąžinsite pinigus  4u.gif


na neklaidinkite doh.gif man yra ne karteli atsiunte pasenusias prekytes, tiesiog nufotografuokite, bet tas netgi nera butina ir parasykite jiems laiska kuriame viska paaiskinsite, taip pat parasyskite uzsakymo berods nr ( jau senai siunciausi nebepamenu bet berods uzsakymo, na kurio gaunate i emaila) ir jie jums pasiulys arba grazinti pinigelius ar issius nauja prekyte smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 25 @ 2010 08 06, 16:18)
na neklaidinkite doh.gif man yra ne karteli atsiunte pasenusias prekytes, tiesiog nufotografuokite, bet tas netgi nera butina ir parasykite jiems laiska kuriame viska paaiskinsite, taip pat parasyskite uzsakymo berods nr ( jau senai siunciausi nebepamenu bet berods uzsakymo, na kurio gaunate i emaila) ir jie jums pasiulys arba grazinti pinigelius ar issius nauja prekyte smile.gif


tai kad jau rašiau šioje temoje ne kartą, jog rašiau jiems laiškus ir ne vieną parašiau. Ir orderio numerį buvau nusiuntusi. O jie net nereagavo
Atsakyti
QUOTE(erika08 @ 2010 08 06, 17:49)
tai kad jau rašiau šioje temoje ne kartą, jog rašiau jiems laiškus ir ne vieną parašiau. Ir orderio numerį buvau nusiuntusi. O jie net nereagavo

siiap labai keista g.gif kadangi man visad atrasydavo ir nekilo jokiu problemu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 25 @ 2010 08 06, 17:51)
siiap labai keista  g.gif kadangi man visad atrasydavo ir nekilo jokiu problemu smile.gif


jei mokėjote iš paypalo ir nebuvo pasibaigęs 45 dienų terminas (terminas kada gali paypale bylą iškelti) tai todėl su jumis ir šnekasi tas braškė. Mano atveju terminas buvo pasibaigęs, dėl ko, mano nuomone, ir buvo visiškas ignoras iš jų pusės verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(erika08 @ 2010 08 06, 20:35)
jei mokėjote iš paypalo ir nebuvo pasibaigęs 45 dienų terminas (terminas kada gali paypale bylą iškelti) tai todėl su jumis ir šnekasi tas braškė. Mano atveju terminas buvo pasibaigęs, dėl ko, mano nuomone, ir buvo visiškas ignoras iš jų pusės  verysad.gif

visad atsiskaitydavau is krėditines ne is paypalo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(erika08 @ 2010 08 06, 19:35)
jei mokėjote iš paypalo ir nebuvo pasibaigęs 45 dienų terminas (terminas kada gali paypale bylą iškelti) tai todėl su jumis ir šnekasi tas braškė. Mano atveju terminas buvo pasibaigęs, dėl ko, mano nuomone, ir buvo visiškas ignoras iš jų pusės  verysad.gif


Neklaidinkit zmoniu, man pinigu negrazino, bet leido naudotis tos sumos kreditu ju parduotuveje, kadangi ten daznai perku, tai ir isnaudosiu, o moku kortele, tai jeigu jus su jais nemokejot susikalbet, tai nereiskia, kad visiems taip.
Atsakyti
QUOTE(Porcelianinė @ 2010 08 07, 09:07)
Neklaidinkit zmoniu, man pinigu negrazino, bet leido naudotis tos sumos kreditu ju parduotuveje, kadangi ten daznai perku, tai ir isnaudosiu, o moku kortele, tai jeigu jus su jais nemokejot susikalbet, tai nereiskia, kad visiems taip.


Čia nėra ko nemokėti susikalbėti, nes jie iš viso su manim nesikalba. Neatsakė nei į vieną emailą.
Atsakyti
QUOTE(erika08 @ 2010 08 07, 09:58)
Čia nėra ko nemokėti susikalbėti, nes jie iš viso su manim nesikalba. Neatsakė nei į vieną emailą.



O kitiem atsako.
Atsakyti
QUOTE(Porcelianinė @ 2010 08 07, 10:53)
O kitiem atsako.


O man vat ir neatsakė.
Atsakyti
QUOTE(erika08 @ 2010 08 07, 16:34)
O man vat ir neatsakė.



Bet nebutina klaidinti zmoniu, kad pinigus grazina tik per paypal.
Atsakyti
Erika08, o is kokio pasto jus rasete braskem laiskus, nes kazkodel ne is visu serveriu jie gauna, mato. Pvz. kai as rasiau jiems is mail.lt, taip pat nereagavo, kai parasiau is one.lt, atrase is karto, tai dabar ta pasta ir naudoju braskem.
Atsakyti
Aš mokėjau kortele ir grąžino pinigėlius už Lancome. Ir jau ne pirmą kartą .. Tik šį kartą labai daug laiškų apie tą patį reikėjo parašyt, kad grąžintų pinigėlius.
O šiaip jie visada atsiunčia bent jau šabloninį atsakymą į e'mail'ą unsure.gif
Atsakyti