Įkraunama...
Įkraunama...

StrawberryNET- VII

QUOTE(erika08 @ 2010 06 29, 07:51)
o kokiu emailu rašėte jiems?



nugi ne kazkokiu stebuklingu, o tuo kuri jie nurodo patys lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(dilgelyt @ 2010 06 29, 09:31)
as uz tas padielkas sumokejau muitinej da 40lt.Parasiau braskem,kad grazintu ,grazins tik 25lt, nes kiti pinigai neva yra kazkoks mokestis uzmokesti...tai dabar noreciau parasyti,kad cia fake ir tegu apskritai grazina pinigus..bet nemok uangliskai rasyti gerai verysad.gif  Gal kuri rasete jiems laiska del fake ir galetumete man pakopijuoti i a.z?  Labai prasau!



man tai grazina visada muita + muito paskaiciavimo mokesti, bet kazkaip susidare ispudis, kad LT pirkeju jie nemegsta schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Porcelianinė @ 2010 06 29, 17:48)
nugi ne kazkokiu stebuklingu, o tuo kuri jie nurodo patys  lotuliukas.gif
Papildyta:
man tai grazina visada muita + muito paskaiciavimo mokesti, bet kazkaip susidare ispudis, kad LT pirkeju jie nemegsta  schmoll.gif


tik man kažkodėl tuo emailu jie neatrašo verysad.gif
nors laiškų jau prirašiau n+1
Atsakyti
QUOTE(erika08 @ 2010 06 29, 20:15)
tik man kažkodėl tuo emailu jie neatrašo  verysad.gif
nors laiškų jau prirašiau n+1



Sakau, kad Lietuvos pirkeju jie nemegsta, as net neprasiau grazinti pinigu, o tik paklausiau ar tie meteoritai originalus, o jie iskart po poros valandu parase, kad greit su manim susisieks ir parasys savo sprendima, po poros dienu atejo atsakymas, kad grazina pinigus + muita + muito paskaiciavimo mokesti.
Atsakyti
QUOTE(Porcelianinė @ 2010 06 30, 08:32)
Sakau, kad Lietuvos pirkeju jie nemegsta, as net neprasiau grazinti pinigu, o tik paklausiau ar tie meteoritai originalus, o jie iskart po poros valandu parase, kad greit su manim susisieks ir parasys savo sprendima, po poros dienu atejo atsakymas, kad grazina pinigus + muita + muito paskaiciavimo mokesti.

Nu nieko sau...as ir taip noriu.
Gal galetum atsiusti man ,savo laisko kopijas rasytas? Juk liko emaile prie isiustu...
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2010 06 30, 10:26)
Nu nieko sau...as ir taip noriu.
Gal galetum atsiusti man ,savo laisko kopijas rasytas? Juk liko emaile prie isiustu...


Aha, jei nesunku gal ir man į AŽ laiškiuką įmestumėte. Plyyyz... blink.gif 4u.gif
Atsakyti
Ne neliko 4u.gif
Atsakyti
Gal kas paaiskintu kaip jie man siulo atgauti pinigus, nelabai suprantu:

Please note that the total amount of your credit is larger than the amount charged for your order. Unfortunately due to bank policy we cannot refund more than the amount of the order placed, so please accept our offer of a USD xx.xx store credit off to your next order with us.

To claim this credit, simply place your order through our website and then e-mail us a copy of this e-mail along with your order number and we will apply the credit to your account manually.

We apologise for any inconvenience that this may cause and if you have any further queries, please feel free to contact us again.
Atsakyti
laiške rašo, kad negali grąžinti daugiau , negu bankas nuskaitė. O likusį skirtumą siūlo grąžinti padarydami nuolaidą sekančiam užsakymui jų parduotuvėje, tipo nusiunti jiems e-mailu užsakymo numerį ir jie tuomet padarys tą nuolaidą naujam užsakymui.

Panašiai taip supratau. ir pabaigoje atsiprašo už nepatogumus ir t.t. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Scorp99: 19 liepos 2010 - 16:07
QUOTE(Scorp99 @ 2010 07 19, 16:06)
laiške rašo, kad negali grąžinti daugiau , negu bankas nuskaitė. O likusį skirtumą siūlo grąžinti padarydami nuolaidą sekančiam užsakymui jų parduotuvėje, tipo nusiunti jiems  e-mailu užsakymo numerį ir jie tuomet padarys tą nuolaidą naujam užsakymui.

Panašiai taip supratau.  ir pabaigoje atsiprašo už nepatogumus ir t.t. ax.gif


Aciu labai, bet vis tiek iki galo nesuprantu biggrin.gif begu per temas ir klausineju visu is eiles, tai as turesiu padarius uzsakyma sumoketi ir tada nusiusiu jiems laiska, tai gausis ir mano imoka ir dar tas kreditas, tai idomu kaip issispres 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, turiu toki pastebejima, gal kazkam ir taip pasitaike, ussisakaiu is braskiu kvepalus, vieni nesieke 60lt, kiti virs 100lt, abu siuntiniai parasyta kad is Svedijos, pigesnis niekam neuzkliuvo, invoiso neprase, o brangesnis uzkliuvo aisku, ir jau kelinta karta taip, tai jeigu siuntinyje idetoje saskaitoje suma nenurodyta, kaip jie (turiu omenyje pastas, deklarantas) nustato kokia gali buti verte? g.gif
Atsakyti
QUOTE(teardrop @ 2010 07 23, 13:44)
Sveiki, turiu toki pastebejima, gal kazkam  ir taip pasitaike, ussisakaiu is braskiu kvepalus, vieni nesieke 60lt, kiti virs 100lt, abu siuntiniai parasyta kad is Svedijos, pigesnis niekam neuzkliuvo, invoiso neprase, o brangesnis uzkliuvo aisku, ir jau kelinta karta taip, tai jeigu siuntinyje idetoje saskaitoje suma nenurodyta, kaip jie (turiu omenyje pastas, deklarantas) nustato kokia gali buti verte? g.gif


Jeigu nepateiksi siuntos dokumentų su sumom, jie paskaičiuos pagal rinkos kainą -sakykim "Kristianos" lotuliukas.gif arba dar kur didesnę kokią ras biggrin.gif Na turėtų turėti tam tikras lenteles su kainomis (tikrai nepamažintomis).

Šiaip tai labai esu supykus ant "Braškių" - Lancome produktai eilinį kartą nerealiai pasenę - kremo gamybos data - 2003 metai doh.gif doh.gif doh.gif O jie man aiškina kad jie viską laiko vos ne šaldytuve ir kremas negali sugest per 7 metus doh.gif doh.gif ir atsimušinėja bendriniais laiškučiais, kelintą kartą prašo pateikti nuotraukas, parašyt apie problemą ir t.t.

Nerekomenduoju, bent jau Lancome produktų pirkti iš šios parduotuvės tai tikrai schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Perkūnė: 29 liepos 2010 - 21:37
QUOTE(Perkūnė @ 2010 07 29, 21:35)
Jeigu nepateiksi siuntos dokumentų su sumom, jie paskaičiuos pagal rinkos kainą -sakykim "Kristianos"  lotuliukas.gif arba dar kur didesnę kokią ras biggrin.gif  Na turėtų turėti tam tikras lenteles su kainomis (tikrai nepamažintomis).

Šiaip tai labai esu supykus ant "Braškių" - Lancome produktai eilinį kartą nerealiai pasenę - kremo gamybos data - 2003 metai  doh.gif  doh.gif  doh.gif  O jie man aiškina kad jie viską laiko vos ne šaldytuve ir kremas negali sugest per 7 metus doh.gif  doh.gif  ir atsimušinėja bendriniais laiškučiais, kelintą kartą prašo pateikti nuotraukas, parašyt apie problemą ir t.t.

Nerekomenduoju, bent jau Lancome produktų pirkti iš šios parduotuvės tai tikrai schmoll.gif


aha, o jie man "Guerlain" meteoritus su pasibaigusiu galiojimu atsiuntė verysad.gif
Jei mokėjote per paypal, iškelkite jiems bylą. Tik taip susigrąžinsite pinigus 4u.gif
Atsakyti