Įkraunama...
Įkraunama...

StrawberryNET- VII

QUOTE(Emanuel @ 2010 06 19, 22:08)
as Braskem nusivyliau, kaledom uzsisakiau du blyzgius atskirais siuntiniai, vienas atkeliavo, kitas ne...laukiau, laukiau, laiska jiems parasiau, atsake, nieko nezinom, siuntinys issiustas...peipalas pinigu negrazino, nes per velu buvo...



o pagal koda kodel netikrinai kur jis yra? gi registruotas, ir jau kazka maisai, dar nei vienai nebuvo taip, kad parasytu, kad nieko nezino, ar kyla itarimu del seno produkto ar neateina, tai jie arba ta pati dalyka issiuncia dar karta arba pinigus grazina, atrodo Milgana kelias pudras buvo gavus kaip kompensacija, galetu tiksliau pasakyti, bet tikrai nemokejai jiems parasyti, nes jie siuncia registruotai ir prisiima atsakomybe uz dingusius siuntinius.
Atsakyti
o mano nuomone tokia, kad ta braškė kalbasi (derasi ir t.t.) tik su tais pirkėjais, pas kuriuos per paypal'a dar nesibaigė terminas bylai iškelti. Nes kaip kitaip paaiškinti, kad man jau kokia savaitę į emailu siųstą laišką net neatsako, nors savo tinklapyje skelbiasi, kad 90 proc. laiškų atsako per 1 val. tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Realiai - o ką tu tai braškei begali padaryti, kai 45 dienų terminas paypalo bylai baigiasi??? Nieko cool.gif
Atsakyti
QUOTE(erika08 @ 2010 06 20, 11:58)
o mano nuomone tokia, kad ta braškė kalbasi (derasi ir t.t.) tik su tais pirkėjais, pas kuriuos per paypal'a dar nesibaigė terminas bylai iškelti. Nes kaip kitaip paaiškinti, kad man jau kokia savaitę į emailu siųstą laišką net neatsako, nors savo tinklapyje skelbiasi, kad 90 proc. laiškų atsako per 1 val.  tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif
Realiai - o ką tu tai braškei begali padaryti, kai 45 dienų terminas paypalo bylai baigiasi??? Nieko  cool.gif



rasyk dar karta
Atsakyti
Rasiau jiems kelis kartus..atsake kad issiusta, pagal uzsakymo nr. ju psl. rodo kad issiusta, bet nieko negavau. Peipalas byla uzdare, praejus terminui.
Kadangi buvo kaledos, maniau, kad gal pastas stringa, nes daug siuntiniu, tikejausi sulaukti, bet nieko..o dabar ka...saukstai po pietu...
Atsakyti
QUOTE(Porcelianinė @ 2010 06 20, 10:27)
atrodo Milgana kelias pudras buvo gavus kaip kompensacija,


Na, taip, as jiems rasiau, kai dar nesibaige PP 45 d., tai gan greitai sutvarke si reikala.
Atsakyti
QUOTE(erika08 @ 2010 06 14, 12:43)
Na aš irgi 100 proc. buvau įsitikinusi, kad jie originalūs ir labai norėčiau, kad taip būtų  lotuliukas.gif 
Man viena SM narė surašė požymius neoriginalių meteoritų, tai kaip ir atitinka tuos požymius: dėžutės labai nedailiai apklijuotos, ant įpakavimo šone, kur užrašai visomis kalbomis "Pudra veidui" yra padaryta klaida užraše rusų kalba. lotuliukas.gif
user posted image
user posted image
user posted image

Manau, kad "Guerlain" originaliuose produktuose tokių variantų nebūna, nes labai jau "dišovai" atrodo. Arba aš klystu. Dar pasikonsultuosiu čia SM kosmetikos forume, gal man pagal foto parašys originalas ar ne  4u.gif

ogo dar ir taip buna blink.gif nu pakuote tai tikrai visai pygiai atrodanti ,siaubelis unsure.gif


as atsisiunciau limituotus meteoritus,labai fainuciai,bet labai daug milteliu,jauciu keliaujant pabyrejo ju nemazai
tie milteliai nebenaudojami skaitosi? unsure.gif

o as nesuprantu kam siusti meteoritus,siunciausi is macys,tai man su viskuo gavosi ,kur kas gerokai virs 200lt doh.gif , kazkaip nezinojau ,kad kristianoi kurkas pygiau,buciau nesukus galvos ir pirkus LT
Atsakyti
QUOTE(MilGana @ 2010 06 20, 22:09)
Na, taip, as jiems rasiau, kai dar nesibaige PP 45 d., tai gan greitai sutvarke si reikala.


tai tame ir reikalas. Nes tos paypalo bylos jie bijo kaip kokio velnio lotuliukas.gif
Atsakyti
buvo kartą, kad kelis mėnesius iš braškių negavom siuntinio. Laukėm kantriai, kol vieną dieną neparašėm.
ėjom į paštą, nusinešėm registracijos nr., pašte gali pažiūrėt, kur siuntinys randas ar dingęs.
ir rašėm braškėm. Siuntinys buvo pakartotinai išsiųstas ir nieko nekainavo.
pirmą kartą girdžiu apie tas 45 dienas g.gif
Atsakyti
Nors ne kartą siunčiausi iš braškių, tačiau su jokiais nesklandumais kol kas nesusidūriau. Esu gavusi nekokybišką prekę - iš karto grąžino pinigus.
Atsakyti
Parasiau Braskems, kad man kilo abejoniu del miniatiuru originalumo, gavau laiska, kad labai atsipraso, jie isimti is prekybos ir grazinti tiekejams, o jie patys aiskinsis ar tai originalas ar ne, iskart atejo ir atsakymas, kad pinigai bus grazinti kuo skubiau, nors pati neprasiau, o tik klausiau ar jie yra tikri del originalumo, taigi dar karta pabreziu, kad Braskes atsako uz savo prekes ir puikiai imanoma su jais susitarti.
Atsakyti
QUOTE(Porcelianinė @ 2010 06 24, 17:37)
Parasiau Braskems, kad man kilo abejoniu del miniatiuru originalumo, gavau laiska, kad labai atsipraso, jie isimti is prekybos ir grazinti tiekejams, o jie patys aiskinsis ar tai originalas ar ne, iskart atejo ir atsakymas, kad pinigai bus grazinti kuo skubiau, nors pati neprasiau, o tik klausiau ar jie yra tikri del originalumo, taigi dar karta pabreziu, kad Braskes atsako uz savo prekes ir puikiai imanoma su jais susitarti.


o kokiu emailu rašėte jiems?
Atsakyti
as uz tas padielkas sumokejau muitinej da 40lt.Parasiau braskem,kad grazintu ,grazins tik 25lt, nes kiti pinigai neva yra kazkoks mokestis uzmokesti...tai dabar noreciau parasyti,kad cia fake ir tegu apskritai grazina pinigus..bet nemok uangliskai rasyti gerai verysad.gif Gal kuri rasete jiems laiska del fake ir galetumete man pakopijuoti i a.z? Labai prasau!
Atsakyti