Įkraunama...
Įkraunama...

StrawberryNET- VII

QUOTE(Porcelianinė @ 2010 06 13, 17:47)
is kur zinai, kad neoriginali? kiek visos temoje yra rasiusios, o temu jau kelios prirasytos, dar nei viena nebuvo gavus neoriginalios  lotuliukas.gif



Guerlain meteoritų miniatiūrų kolekcija - neoriginali.
Aš irgi net netikėjau, kad gali būti neoriginalas ir net nežiūrinėjau tų meteoritų - gavau siuntinuką, išpakavau ir pasidėjau kosmetinėje. Bet viskas paaiškėjo, kai čia SM nusprendžiau parduoti 2 dėžutes..... Vos gėdos neapturėjau, kad fuflo stumdau... doh.gif doh.gif doh.gif
Tai va, parašiau į braškes, kad grąžintų pinigus.
Per paypal jau per vėlu bylą kelti, jau praėjo 45 dienos nuo pirkimo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(erika08 @ 2010 06 13, 20:09)
Guerlain meteoritų miniatiūrų kolekcija - neoriginali.
Aš irgi net netikėjau, kad gali būti neoriginalas ir net nežiūrinėjau tų meteoritų - gavau siuntinuką, išpakavau ir pasidėjau kosmetinėje. Bet viskas paaiškėjo, kai čia SM nusprendžiau parduoti 2 dėžutes..... Vos gėdos neapturėjau, kad fuflo stumdau... doh.gif  doh.gif  doh.gif 
Tai va, parašiau į braškes, kad grąžintų pinigus.
Per paypal jau per vėlu bylą kelti, jau praėjo 45 dienos nuo pirkimo  doh.gif



nesamone, originalus jie tikrai, neprisigalvok, jau ne viena karta buvo rutuliniu pudru temoje aptartas tas reikalas ir net kazkuri mergina uzklause kompanijos del originalumo ir buvo gautas atsakymas, kad jie originalus, kiek maciau pardavineji kosmetikos isparduotuvej, bet dar niekas nepakomentavo, o jei tau i a.z. parase, tai tegu paraso temoj ir atsiras tikrai zinanciu ir garantuojanciu, kad jie originalus, BRASKES NEORIGINALIU DALYKU NEPARDAVINEJA.
Atsakyti
QUOTE(Porcelianinė @ 2010 06 13, 22:34)
nesamone, originalus jie tikrai, neprisigalvok, jau ne viena karta buvo rutuliniu pudru temoje aptartas tas reikalas ir net kazkuri mergina uzklause kompanijos del originalumo ir buvo gautas atsakymas, kad jie originalus, kiek maciau pardavineji kosmetikos isparduotuvej, bet dar niekas nepakomentavo, o jei tau i a.z. parase, tai tegu paraso temoj ir atsiras tikrai zinanciu ir garantuojanciu, kad jie originalus, BRASKES NEORIGINALIU DALYKU NEPARDAVINEJA.


Na aš irgi 100 proc. buvau įsitikinusi, kad jie originalūs ir labai norėčiau, kad taip būtų lotuliukas.gif
Man viena SM narė surašė požymius neoriginalių meteoritų, tai kaip ir atitinka tuos požymius: dėžutės labai nedailiai apklijuotos, ant įpakavimo šone, kur užrašai visomis kalbomis "Pudra veidui" yra padaryta klaida užraše rusų kalba. lotuliukas.gif
user posted image
user posted image
user posted image

Manau, kad "Guerlain" originaliuose produktuose tokių variantų nebūna, nes labai jau "dišovai" atrodo. Arba aš klystu. Dar pasikonsultuosiu čia SM kosmetikos forume, gal man pagal foto parašys originalas ar ne 4u.gif

Atsakyti
Sveikos, supermamytes smile.gif

gal galit parašyti, koks dabar yra kursas USD? Įdomu sužinoti, kiek tiksliai nuskaito nuo kortelės.

Iš anksto ačiū.
Atsakyti
QUOTE(erika08 @ 2010 06 14, 12:43)
Na aš irgi 100 proc. buvau įsitikinusi, kad jie originalūs ir labai norėčiau, kad taip būtų  lotuliukas.gif 



jo, tai itariu, kai braskes prades gaut tokius skundus, kad neoriginalai, tai tikrai i LT nebesius, teks eit pirkt viska uzkeltom kainom

P.S. isparduotuvej viena mamyte irgi pardavineja miniatiuras is braskiu, jokiu kaltinimu jai nera

Papildyta:
QUOTE(dilde @ 2010 06 14, 14:24)
Sveikos, supermamytes smile.gif

gal galit parašyti, koks dabar yra kursas USD? Įdomu sužinoti, kiek tiksliai nuskaito nuo kortelės.

Iš anksto ačiū.



taigi banko internetiniam puslapyje yra visi kursai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Porcelianinė: 14 birželio 2010 - 19:21
QUOTE(Porcelianinė @ 2010 06 14, 18:51)
jo, tai itariu, kai braskes prades gaut tokius skundus, kad neoriginalai, tai tikrai i LT nebesius, teks eit pirkt viska uzkeltom kainom

P.S. isparduotuvej viena mamyte irgi pardavineja miniatiuras is braskiu, jokiu kaltinimu jai nera

Papildyta:
taigi banko internetiniam puslapyje yra visi kursai  doh.gif


Na, kadangi visos mane tikina, kad tai originalūs, tai tada ramia sąžine išparduosiu 4u.gif
Beje iš braškių gavau laiškelį, kad originalūs.
Atsakyti
QUOTE(erika08 @ 2010 06 14, 19:56)
Na, kadangi visos mane tikina, kad tai originalūs, tai tada ramia sąžine išparduosiu  4u.gif
Beje iš braškių gavau laiškelį, kad originalūs.



matai gi sakiau drinks_cheers.gif o jei ne paslaptis viena komentara gavai del originalumo is SM ar daugiau?
Atsakyti
Kiek teko skaityt rusaiciu forumuose, visos skundesi ir kreipesi i braskes del meteoritu neoriginalumo.. Ir praktiskai visom grazino pinigus.
Atsakyti
QUOTE(Porcelianinė @ 2010 06 14, 22:30)
matai gi sakiau  drinks_cheers.gif  o jei ne paslaptis viena komentara gavai del originalumo is SM ar daugiau?


gavau į AŽ vieną ne komentarą, bet draugišką patarimą pasitikrinti originalumą.

Na va, aš jau tiksliai išsiaiškinau, kad neoriginalūs.

Plyz parašykite - kokiu dar emailu braškėms galima rašyti dėl neoriginalaus produkto ?????? ohmy.gif
Papildyta:
QUOTE(RAsme @ 2010 06 15, 06:23)
Kiek teko skaityt rusaiciu forumuose, visos skundesi ir kreipesi i braskes del meteoritu neoriginalumo.. Ir praktiskai visom grazino pinigus.



eee.... aš irgi noriu susigrąžinti savo pinigėlius... doh.gif doh.gif doh.gif
jei ne paslaptis - kokiu emailu tos rusaitės ten rašė braškėms? (gal netyčia užsiskaitėt tame forume ax.gif ).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erika08: 15 birželio 2010 - 09:55
QUOTE(erika08 @ 2010 06 14, 13:43)


Ne, nu pipec, as nenoreciau gauti sitoki originala. blink.gif
Papildyta:
Erika, o kaip tu meteoritu kvapas? Jie turi kvepeti Guerlain Meteorites kvepalais.
Atsakyti
QUOTE(MilGana @ 2010 06 15, 15:34)
Ne, nu pipec, as nenoreciau gauti sitoki originala.  blink.gif
Papildyta:
Erika, o kaip tu meteoritu kvapas? Jie turi kvepeti Guerlain Meteorites kvepalais.


Aš nežinau to kvapo blush2.gif
Eisiu kokią dieną į akrį, ten Kristijanoje pasiuostysiu.
Atsakyti
QUOTE(erika08 @ 2010 06 15, 19:37)
Aš nežinau to kvapo  blush2.gif 
Eisiu kokią dieną į akrį, ten Kristijanoje pasiuostysiu.


Na nezinau, ar pavyks suprasti, kaip jie kvepia. Jei kas, as irgi is KLP, galesiu pagelbiti. Per AZ. mirksiukas.gif
Atsakyti