Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas 9

Ligvita koks grazus megztukas, rastas labai idomus, dar tokio nebuvau maciusi.. thumbup.gif

LKMama thumbup.gif kokiu grozybiu pridariusi....tai bus patenkinta drauge ir jos dukrele...saunuole thumbup.gif

Aruna tavo sijonukas labai puosnus, toks lengvas, tikrai pasipuosi wub.gif thumbup.gif

na, o Viliuteee“s darbelis kaip visi, nepriekaistingas thumbup.gif wub.gif

visas mezgejytes su Sv.Velykoms 4u.gif
Atsakyti
Su Šv.Velykomis visas darbštuoles!!!
user posted image
Atsakyti
Visas su Šv Velykom user posted image

QUOTE(Aderaa @ 2010 04 03, 22:08)
Aruna
Labai labai gražu

Ačiū wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Zuviukas:) @ 2010 04 04, 00:09)
labai dailus sijonukas wub.gif domina siulu sudetis ax.gif cia dar zieminis variantas (mechera) ar gal kas is vasaros asortimento ax.gif


Zuviuk, cia dar zieminis variantas, mochera su šilku, bet kažkaip visai su juo nešilta biggrin.gif - bent kol kas
Papildyta:
QUOTE(ziwiliute @ 2010 04 04, 13:08)


Aruna tavo sijonukas labai puosnus, toks lengvas, tikrai pasipuosi  wub.gif  thumbup.gif


Ačiū, džiaugiuosi, kad pagaliau pabaigiau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(LKMama @ 2010 04 04, 01:18)
Drauges mergytei numezgiau suknyte-sarafana ax.gif


Nuostabus rūbukas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aruna: 04 balandžio 2010 - 17:50
[quote=jurgičiukas,2010 03 30, 12:38]
Pasirodysiu ir aš savo du mažus darbelius ax.gif
Šalikėlis nertas specialiai prie rankinės:
user posted image

Na nieko sau rankinės fainumas blink.gif Šaunuolė. Gal gali parašyti iš kokių siūlų nėrei kad taip gražiai atrodo.Ąčiu.
Dabar po viena ir sunku būtų paminėti bet jūsų visų darbeliai laaaaabai gražus. thumbup.gif
Atsakyti
[quote=editamazoji,2010 03 31, 17:52]
Sveikos, mezgėjėlės, žinau kad mano žinutė šitoj temoj visai ne į temą, bet Jūsų auksarankių dėmesį čia graičiau pritrauksiu ir tikiuosi atsakymą gausiu greičiau. Radau osinkos clube va tokį grožį ir labai prašau paaiškinti kaip jį megzti?

Sveikos auksarankės,norėčiau įsilieti į jūsų tarpą... 4u.gif .Tikiuosi priimsit?..
Pagalvėlė tikrai laaabai graži!
O schemutė nelabai matosi g.gif .Žiūrint į pačią pagalvėlę sakyčiau kad tai yra megzta pynučių principu.Taškeliai schemoje- išvirkščiosios akys,kur tuščia tarpuose-3-ų gerųjų akių stulpelis.Ir tas stulpelis pynutės mezgimo principu vingiuojamas.Nežinau ar suprantamai man čia gavosi?...
Atsakyti
QUOTE(zavin @ 2010 04 05, 06:19)
Na nieko sau rankinės fainumas blink.gif Šaunuolė. Gal gali parašyti iš kokių siūlų nėrei kad taip gražiai atrodo.Ąčiu.


Ačiū už įvertinimą, rankinę nėriau iš Vernito vilnos.
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
besibaigiant Velykiniam savaitgaliui pasirodome su velykiniu ir margu kaip margutis kostiumeliu mano mazyliui ax.gif

user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 05 balandžio 2010 - 19:43
user posted image
Atsakyti
[quote=editamazoji,2010 03 31, 18:52]
Sveikos, mezgėjėlės, žinau kad mano žinutė šitoj temoj visai ne į temą, bet Jūsų auksarankių dėmesį čia graičiau pritrauksiu ir tikiuosi atsakymą gausiu greičiau. Radau osinkos clube va tokį grožį ir labai prašau paaiškinti kaip jį megzti?
ir va čia jo aprašymas tik niekaip nesuprantu ką čia reikia daryti? Kirpti ar kaip?

Isiterpsiu, jei bus kiek pagalbos- kur zirkles= keiciamos siulu spalvos, tikrai nekirpti. Tik tiek iziurejau padidinus nuotrauka.
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2010 04 05, 19:42)
besibaigiant Velykiniam savaitgaliui pasirodome su velykiniu ir margu kaip margutis kostiumeliu mano mazyliui ax.gif

Labai dailutis kostiumėlis wub.gif
Atsakyti
Jetau, kiek nuostabiu darbu prigaminusios auksarankes.. wub.gif
Aruna, sijonukas pasakiskas, kaip tinka jumi thumbup.gif
LKMama, nuostabu nuostabiausias sarafaniukas thumbup.gif
Zuviuk, kostiumukas labai pavasariskas, kvieciantis saulyte islysti wub.gif
Atsakyti